Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir aylık deneme netflix varken bu diziyi hemen sömürmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koca yurekli punisher reyiz

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı

Bi gunde bitirmek istemiyorum ama bakalim neler olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 17 Kasım 2017; 16:8:19 >

• 1x4, hafiften bi FF havası almadım değil yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birinci bölüm bitti. Harbiden de ''Welcome back Frank''. İhtiyacımız vardı Punisher'a.
  • İlk 3 bölümü bir lokmada yuttum.Daha aksiyonun dibine vurmadık ama yine de 10 numara...İzleyin,izlettirin..Tabii ki ilk 3 bölüm itibariyle düşüncem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 17 Kasım 2017; 18:20:18 >
  • 1x6

Vay vay vay, Billy satışlarda. Ben Barnes'a iki yüzlü rolü iyi gidiyor
    Ayrıca Lewis oğlum adama söv say çek git ya. Aldın başına belayı şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 17 Kasım 2017; 18:36:21 >
  • 1.bölüm
    Güzel başladı. Daredevilin yokluğunu dolduracak sanırım
  • PC hocam. Ama az biraz hızlı izliyorum, o sebepten erken geldim baya. Önce BJK, ardından BVB maçları var. Gece devam artık.

• Neden ilk sezonun hepsi yayınlandı hafta hafta çıkması gerekmiyor muydu ? Şimdi ilk günden hepsini bitirecem dayanamayıp

• İlk 5 tamam...10 numara olmuş.Kafa da 1 milyon olmasaydı birkaç daha izlerdim ama bir bölüm daha kalanı yarına...
  • PnshR88 kullanıcısına yanıt
    Netflix direk bütün sezonu yayınlıyor.

• 1. Bölüm çok iyiydi
  • İzleyemiyorum Şu rezil heriflerin gömdüğü kadar kötü olmadığını bir söyleyin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

İzleyemiyorum Şu rezil heriflerin gömdüğü kadar kötü olmadığını bir söyleyin lütfen

İlk 3 bölüm harikaydı hocam, artık 10.000 abonesi olan eleştirmen/senarist kesiliyor başımıza. Sizi bilmem ama +150 kilo olup akşama kadar izlediği dizi veya filmleri eleştiren tiplerden gına geldi artık.

• 3 bitti. The White Buffalo'nun sesini,Sons'dan sonra bir dizide ilk defa duymanın verdiği keyfin tarifi yok.
  • Taş gibi dizi.

• Adamlar Jessica Jones bile daha iyi dizi dediler ya bir kaç gün önce @MessiTugi hocanın gönderdiği yorumda rezillik varmış.Adamlar bilmedikleri şeylere çok güzel yorum yapmış, dizi baya kapak niteliğinde geri dönüşler alır umarım.

@mAtes52 Öfff 2 gün daha beklemek

edit:Bekleyemiyorum ve Turkcell'e parayı gömüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 17 Kasım 2017; 23:45:18 >
  • 1. Bölüm güzeldi. Hikayede iyi. Sindire sindire izlemeliyim, birden bünye alışırsa sonra yokluğunu aratır cinsten bir dizi olmuş
  • Pantherus IV kullanıcısına yanıt
    Kim yazıcak diye bekliyordum siz yazdınız hocam bende duyar duymaz tanıdım şarkıyı Sons’ın bana kattığı en güzel şey sanırım The White Buffalo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sınav haftası olmasa bitirirdim herhalde bütün bölümleri ardarda Birinci bölüm gayet iyi bi geri dönüştü Punisher için, tadı damağımda kaldı resmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.