Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
21
Favori
29.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne ara bitirdiniz yav ilk bölümü izledim baya sağlam duruyor
  • diziyi bitirdim en iyi süper kahraman dizisi olmuş öncelikle hatta çoğu süper kahraman filmlerini bile sollayabilir saçma sapan coluk cocuk süper kahraman filmlerinden sonra cok iyi geldi gerçekten de daredevil den daha çok beğendim
    puanım 8.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 20 Kasım 2017; 2:27:40 >
  • Ek bir bilgi ekleyeyim.

Marvel-Netflix ortaklığı son buluyor arkadaşlar.Belkide bu ve sonrasında ki Daredevil 3.sezonu Netflix'te göreceğimiz son Marvel işi olabilir.Dizilerinin tamamını kendi açacağı platforma taşımak isteyen Warner Bros bakalım olumlu geri dönüşlerden sonra ne yapacak.

edit:Yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 20 Kasım 2017; 6:43:17 >
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Ekşi de eleştirilmeyen bişey var mı acaba ?
  • Kaynak var mı üstad Umarım bırakmazlar yahu, iyi alıştık valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi bitiren arkadaşlara birkaç sorum olacak. Dizide çıplaklık ve cinsellik var mı? Varsa tek izleyeceğim yoksa aileyle birlikte izleyeceğim. Çok fazla küfür var mı? Varsa altyazılı, yoksa -aile ile birlikte izlemeye karar verirsem tabi- Türkçe dublaj izleyeceğim.

Edit: @MessiTugi Hacı sen bitirmişsin galiba. Forumda epey aktifsin diye sana da bildirim yolladım. Bu 2 sorum için ne diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Kasım 2017; 13:8:15 >
  • Çok daha iyi olurdu
    şimdi Frank Castle hâlâ suçlu bu adam Pete olarak hayatına zor devam eder sonuçta yüzü hep haberlerdeydi insanlar tanıyordur bence. Öyle bir son yerine mahkeme olabilirdi hem de Matt savunsa mükemmel son olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Çıplaklık 1, cinsellik ise bu bahsettiğim çıplaklığın olduğu sahneyle beraber sadece 2 sahnede var. O çıplaklıkta da mahrem sahneler gözükmüyor zaten.

Küfüre değinmeyi unutmuşum. Şimdi sorunca aklıma pek küfür edilen sahne gelmedi. Shit falan var o sayılır mı

Bir de, Frank bilirsin anlamına gelen "you know" kelimesini çok sık kullanıyor

İyiymiş. O zaman muhtemelen çıplaklık sahnelerini zınk diye sokmuyorlardır da? Sahne birden girmiyor değil mi yavaşça geliyor ve geldiğini anlıyoruz mu acaba? O na göre ilerletirim ben. Peki küfür var mı, varsa da yoğun mu? Ve diyaloglar genelde hızlı ve uzun mu yoksa okunabilecek ağırlıkta mı? Mesela TWD dizisinde diyalog sayısı çok az, kurulan cümleler genellikle kısa ve karakterler de oldukça yavaş konuşuyor ama mesela Prison Break dizisinde karakterler hızlı konuşup uzun uzun cümleler kuruyorlar. Şimdi böyle bir şey varsa bizimkilere dublaj izleteyim diyorum ama diyaloglar yavaşsa altyazılı izlesinler. Netflix'in dublajlarında küfürleri bizim kültürümüze göre de yerelleştirip gram sansür uygulamıyorlar ve yapım çok küfürlüyse dublaj aşırı derecede rahatsız etmeye başlıyor. Tek izlesem hiç sorun değil ama aile ile izleyince olmuyor. Küfür ve diyalog hız/yoğunluklarına da değinirsem müteşekkir kalırım.

Edit: ben mesajı yazarken mesajını düzenlemişsin. Demek ki dublaj izleyeceğiz. Teşekkürler. Dizi hakkında yorumun nedir? Kaliteli duruyor. The Punisher (2004), Punisher: War Zone (2008) filmleriyle kıyaslarsak -tabi bunlar film ama bu dizinin de film kalitesinde olacağına dair içimde bir his var- sence nasıldı? Çok sürükleyici mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Kasım 2017; 13:48:30 >

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Ben baya beğendim. 24-25 saatte bitti zaten, sürükleyiciliğini sen anla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shit'ten bir şey olmaz ya. Biz Netflix yapımı olan Castlevania yapımını ve Death Note çöpünü Türkçe dublaj izlemiştik -ki Castlevania'yı ben dublaj öncesinde altyazılı da izlemiştiştim- yapımlarda o kadar çok küfür vardı ki bir de dublajda hiç erinmeden küfürü de çevirmişler, kız kardeşimle vs izlerken çok rahatsız oldum bir daha küfürlü Netflix yapımlarını Türkçe dublaj izlememeye yemin ettim. O yüzden sordum yoksa küfürü vs önemsemem.

Aile derken işte -telefona dalmaz da izlerse- kız kardeşim, yaşlanmış annem ve üvey papa. Altyazılı izlesek diyaloglara yetişemeyecekler sonra dizinin kalitesini anlayamayacaklar filan yani bir taraftan da onun derdindeyim. Güzel yapımları aileyle birlikte izlemenin tadı bir başka oluyor. Keşke her yapımı çekinmeden erinmeden aile ile izleyebilsek.

@MessiTugi @mAtes52 Teşekkür ediyorum yorumlarınız için. İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Kasım 2017; 14:3:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Diziyi bitiren arkadaşlara birkaç sorum olacak. Dizide çıplaklık ve cinsellik var mı? Varsa tek izleyeceğim yoksa aileyle birlikte izleyeceğim. Çok fazla küfür var mı? Varsa altyazılı, yoksa -aile ile birlikte izlemeye karar verirsem tabi- Türkçe dublaj izleyeceğim.

Edit: @MessiTugi Hacı sen bitirmişsin galiba. Forumda epey aktifsin diye sana da bildirim yolladım. Bu 2 sorum için ne diyorsun?

Var ama ilk bölümlerde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Diziyi bitiren arkadaşlara birkaç sorum olacak. Dizide çıplaklık ve cinsellik var mı? Varsa tek izleyeceğim yoksa aileyle birlikte izleyeceğim. Çok fazla küfür var mı? Varsa altyazılı, yoksa -aile ile birlikte izlemeye karar verirsem tabi- Türkçe dublaj izleyeceğim.

sevişme sahneleri var gözükmese bile baya belli ediyor bence aileyle izlemeyin tabi ama yinede siz bilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Kaynak var mı üstad Umarım bırakmazlar yahu, iyi alıştık valla.

Buyrun hocam, Disney Streaming Service başlıklı IGN haberi.

http://www.ign.com/articles/2017/11/10/disney-streaming-service-may-signal-end-of-marvel-netflix-shows

Bunun gibi bir çok site var ilk aklıma gelen burası oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 20 Kasım 2017; 15:6:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Ben teslim olduğunda mahkemeye çıkar ve yine Matt savunur diye düşünmüştüm

Radyo programında Trish'i aradım ben de. Karen'la tanışmışlığı da var zaten çok manidar olurdu. Haneye eksi not olarak düştüm resmen.
  • +
  • 12. bölüm Netfix&Marvel süper kahraman dizi bölümleri arasından en iyisi olabilir
  • Bitirdim diziyi gerçekten mükemmel olmuş netflix sonunda daredevil kalitesinde bir dizi yapmayı başarmış helal olsun.

Billy Russo dönecek zaten aksini düşünen olduğunu sanmıyorum. Çizgi romanlarda Jigsaw diye bir karaktermiş zaten jigsaw olarak görürüz 2. sezonda.

Tabi 2. sezon ne zaman gelir kim bilir. Çünkü diğer marvel dizilerinin de yeni sezonları onaylandı ve onlar muhtemelen bundan önce gelecektir.

Umarım 2019a yetişir yeni sezonu. Çok beklemek istemiyorum çünkü.

• 3.bölümü bitirdim şimdi. Dizi muthiş beyler kesin izleyin.
    Üniversite zamanlarımda olduğu gibi elime latteyi alıp saatlerce izlemek varda işte artık iş güç sahibi olduk.
  • Yahu netflix ile devam etsin ne gerek var bu kadar paragoz olmaya. Herkes kendi platformunu aciyor, iyice corbaya dondu is.

• bölümler yayınlanır yayınlanmaz 2 günde bitirdik diziyi ne diziydi be arkadaş keşke bu kadar hızlı ilerlemeseydim
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.