Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11'e başladım. Bölümün başladığı şarkıya bakar mısın arkadaş! Beni benden aldı bu dizi tamamen.

• an itibari ile bitirmiş bulunuyorum diziyi, 2 oturuşta bitirdim diziyi, şöyle düşünüyorum ilk 2 bölüm bana çok yavan geldi ileri alarak izledim sonra 3. bölümden sonra başladı dizi benim için, ara ara tempo düştü çıktı, ama sonuç olarak hoşuma gitti, marvel benim gördüğüm kadarı ile ilk defa fantastik olmayan bir kahraman canlandırıyor, punisher hiçbir özel gücü yok diyer yaptığı tüm dizilerinde filmlerinde hem süper kahramlar vardı,bu dizi biraz daha gerçekçi olmuş ve abd iç politikalarının ne kadar ileri gidebilecğini vs. göstermeye çalışmışlar,abd den soğudum resmen diziyi bitirince, sonuç olarak izlediğime pişman olmadım tavsiye ederim.
  • yuh arkadaş bu ne hız yahu 13 bölümü bitiren arkadaşlara helal olsun diyorum bende sevdim diziyi ama ben size göre yavaş ilerliyorum 4.bölümdeyim ben
  • ulan ne cektin be frank castle diyerek basliom. bayildim yek kelimeyle bayildim unbelievable and amazing. son 3 bolum fazla goredu ama i can live with that ;).

daredevil falan bebe dizisi kalir yaninda ayiqs. cita bu kadar yukseldikten sonra iron fist felan kesmez izlemem de zaten. no way ;)

genel season a puanim.9/10

frank castle in da house boizzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerli Jön -- 18 Kasım 2017; 20:47:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm beğenimi kazandı, ara vermeden devam ediyorum...
  • Dizi 9.5 ile açmıştı, 9.6'yı gördü, şu an 9.4. Tahminimce Daredevil'a yakın bi puanla kapatır. 8.6 diyorum.

• Bu tüm bölümlerin aynı anda geliyo olması önceden hoşuma giderdi ama artık hiç sevmiyorum bunu. Ne narcos, ne stranger things, ne de bunu izleyebildim. Adamlar bir anda koyuyo önüne 10-12 saatlik içeriği, bi ucundan başlayım desen, bitirmeden bırakamıyosun. Çok vakit yiyo. İşin gücün olmasa güzel, yazın denk gelse tek atardım bunlara ama okul vakti olmuyor :D
    Hafta hafta olmasının da ayrı bi güzelliği var düşününce, hem çok vaktini yemiyo, hem 1 hafta merak ediyosun, izleyen arkadaşın varsa hakkında teori kasabiliyosun, muhabbeti olabiliyo. 23 bölüm çıkıyosa 23 bölüm o diziden eğlenebiliyosun
    artık netflix sevmiyorum :D
  • 12. BÖLÜMÜN SON 5-6 DAKİKASI DİYORUM BAŞKA DA BİR ŞEY DEMİYORUM! CAPSLOCKLAR,BAĞIRIŞ ÇAĞIRIŞLAR AZ KALIR BUNA!!! AMAN ALLAH'IM..

Ekran başında kendimi kaybettim resmen,orgazm yaşattı,kalite,duygu yoğunluğu aktı paçalardan.Ben böyle bir 5-6 dk izlemedim ömrümde.Dizi şurada final yapsa gram itiraz etmem.

Müzik,gerilim,sahneler apayrıydı.GÜNDELİK HAYATINIZI DÜŞÜNÜN. YILLARDAN BERİ İNSANIN İÇİNDE BİRİKEN ÖFKENİN,DUYGU BİRİKİMİNİN,İÇİNE KAPANIKLIĞININ,KARAMSARLIĞIN,GÖRDÜĞÜ,DUYDUĞU KÖTÜLÜKLERİN,HAKSIZLIKLARIN SONUNUN ŞEKİL,SAHNE ALMIŞ HALİYDİ ADETA!

Böyle bir şey izlemedim ben,hani bir şey söylemek istersin,doğru kelimeleri bulamazsın da bir başkası o söylemek istediğin cümleyi,kendinin bile ifade edebileceğinden daha iyi söyler ya.İşte böyle bir 5 dakikaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 18 Kasım 2017; 22:33:45 >
  • Pantherus IV kullanıcısına yanıt
    1x12'de aynen ben de bu tepkideydim hocam. Haykırmak istiyor insan PC başında

1x11 ve 1x12 favori 2 bölümüm.

• İyiydi gerçekten. Üstte de yazıldığı gibi tüm duyguları yaşattı 1x12.

• daha ilk 2 bölümü izledim ama dizi enfes diğer marvel dizilerine benzemiyor
  • defenders ve iron fist den sonra ilaç gibi geldi . daredevil kadar iyi olmuş diyebilirim , 2018 de daredevil izleriz , 2018'in sonlarına doğru da punisher 2. sezon gelir umarım
  • Daredevil'ın dizisi en iyi şu ana kadar diyordum. Şimdi de diyorum ki Punisher,Netflix'in en iyi Marvel işi.
    İki oturuşta bitti sezon. Tek kelimeyle müthişti. 12.bölüme de yukarıda yazdığım gibi,halen etkisindeyim.Müthişti.

İlerleyen sezonlarda Kingpin & Jigsaw vs Daredevil & Punisher crossoverı görsek acayip olur.
  • Ntb ile Strife arasında çok fark var mı?

NTb'nin boyutları 700 mb falan strife'ın 1080p olanları 1,3 gb civarında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırılanhayaller -- 19 Kasım 2017; 0:21:56 >
  • Yorumlara bakarsak dizinin son bölümleri çıtayı baya yükseltmiş

1x04
    Arabalı sahne, Fast and Furious filmlerine kafa tutar kalitedeydi.
    Turk vs Yunanlar

1x05 Güzel aksiyon gördük.

Karen'ı pek sevmesem birazcık hak verdim, Frank bu adamları öldürünce kahraman olarak anılacaklar.
    Tabi kanun yolunu deneseler de sıyrılacaklar, cidden çok kötü bir ikilem.

1x06
    Sonunda temiz bir hass... dedim. Billy'nin kötü olacağını tahmin ediyordum da bunu beklemiyordum.

1x07
    Camın kurşun geçirmez olmasını hiç beklemiyordum. Orange ölür Billy ana villain olur diyordum ki ters köşe yedim. Aslında camda iz vardı 1 tane daha sıksa geçerdi belki
    Billy'nin hidden blade'i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 19 Kasım 2017; 1:53:35 >

• Umudum yoktu, 5. bölümdeyim, taş gibi dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

12. BÖLÜMÜN SON 5-6 DAKİKASI DİYORUM BAŞKA DA BİR ŞEY DEMİYORUM! CAPSLOCKLAR,BAĞIRIŞ ÇAĞIRIŞLAR AZ KALIR BUNA!!! AMAN ALLAH'IM..

Ekran başında kendimi kaybettim resmen,orgazm yaşattı,kalite,duygu yoğunluğu aktı paçalardan.Ben böyle bir 5-6 dk izlemedim ömrümde.Dizi şurada final yapsa gram itiraz etmem.

Müzik,gerilim,sahneler apayrıydı.GÜNDELİK HAYATINIZI DÜŞÜNÜN. YILLARDAN BERİ İNSANIN İÇİNDE BİRİKEN ÖFKENİN,DUYGU BİRİKİMİNİN,İÇİNE KAPANIKLIĞININ,KARAMSARLIĞIN,GÖRDÜĞÜ,DUYDUĞU KÖTÜLÜKLERİN,HAKSIZLIKLARIN SONUNUN ŞEKİL,SAHNE ALMIŞ HALİYDİ ADETA!

Böyle bir şey izlemedim ben,hani bir şey söylemek istersin,doğru kelimeleri bulamazsın da bir başkası o söylemek istediğin cümleyi,kendinin bile ifade edebileceğinden daha iyi söyler ya.İşte böyle bir 5 dakikaydı.

Söyleyeceklerime, haykırışlarıma tercüman olduğun için teşekkür ederim.

@meyix
    Ondan sonra Frank'in düşmanını Karen buluyordu Frank gelip yardım edip onu da öldürüyordu.Hatta kafatasını da orada ki sahneden sonra çiziyordu, silahları falan buluyordu.Final bölümünde Daredevil'e yardım ediyordu.

• O kadar mı iyi dizi? Binge watch yapalım bu gece o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu buraya bırakıyorum ve iyi geceler diyorum.

• Bitti
    Tek sıkıntım daha öncede bahsettiğim
    Karen ve Frank arasındaki konuşmalarda ve hatta Brett-Madani konuşmalarında Daredevil isminin geçmiyor olması.
    Bu saygıyı göstermelerini isterdim.

Genel Değerlendirme.

Baya iyiydi ya özellikle son bölümlere doğru vites yükseltmeleri baya iyi oldu.Zaman zaman sıkıldığım oldu ama sonradan "ulan adamlar bunu anlatmaya çalışıyormuş." dedim.Anlatmak istediklerini uzun yoldan seçmeleri iyi bir şey Westwolrd'ün sezon finalinden sonra anlamayan insanlar için yapmışlar gibiydi. Özellikle askerlerin psikolojisine yoğunlaşmış olmaları aşırı hoşuma gitti.Benim için kafadan 1 puanı almış oldu.

Puanım:9.4 Punisher'da sevdiğim noktalara değinmiş olmaları ve sevdiğim türden işlemeleri aşırı sevindirdi.

@S. Hawking Hiç düşünmeden başlayın hocam.

BİG BAD PUNİSHER!

edit:Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 19 Kasım 2017; 4:11:31 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.