Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır dizi açlığı çekiyordum çok iyi doldurdu her bölümünden ayrı keyif aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Dizi 9.5 ile açmıştı, 9.6'yı gördü, şu an 9.4. Tahminimce Daredevil'a yakın bi puanla kapatır. 8.6 diyorum.

Daredevil çöpünden çok daha iyi dizi.
  • DUAL olanı indiriyorum. sezonunu.

umarım TR de güzeldir.
  • 1x08
    RIP Sam
    Billy yatacak yerin yok.
    Madani'ye üzüldüm kime güvense ölüyor. En başta bu yüzden kimseye güvenmiyordu yine aynısı oldu

1x09
    Frank-Curtis sahneleri güzeldi.
    Lewis'in itlik yapacağını ilk bölümden anlamıştım 11.22.63 sağolsun
    Punisher is back

1x10
    Aksiyona da hikayeye de doyduk harika bölümdü. Tek eksik nokta bu kadar konuşmanın içinde Daredevil'a dair ufak bir gönderme bile olmadı.

• Başlamayan arkadaşlar kesinlikle başlayın. Dizi cidden çok güzel.
    İllaki iyi olmayan yanlarıda var ama genel olarak 9/10 bence.
    Eskiden oyununu oynardık hey gidi günler.
  • Gunde 2 tane izliyorum. Bugunkü hakkimi da izledim, 7. bolume geldim. Su aralar tam aradigim enfes kaliteli yapim. Hem verdigi duygu ve psikoloji olsun hem de ilk bolumun sonundaki gibi aradigim aksiyonuyla super dizi.

Umarim seytana uyup da bugunluk kotamdan fazla izlemem

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Defenders, bir de o salak sari cocugun serilerinin hepsini izlemis biri olarak, bu dizi kacmaz arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel dizileri filmlerinden daha kaliteli olmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

12 de bitti. Tek eleştirebileceğim nokta, aksiyon sahnelerinin beklediğimden kısa olması.

Ehh daredevil gibi saçma değil gerçekci bıçağı taktığın ölüyor saçma 2-3 saat yumruk sallamıyorsun yalandan.
  • Marvel'ın yaptığı en iyi dizi olmasını geçtim izlediğim en iyi dizilerden bir tanesiydi. Dizi de mantık hatası yok kaliteli uğraşılmış çok belli. İzlemeyenler kesinlikle izlesinler saçma sapan bir süper kahraman filmi falan değil çok güzel işlenmiş olayların akışı çok iyi.
  • İlk bölümüzü izledim gerçekten çok iyiydi. R rated olması ayrı bir güzel üstüne bir de öldürmek olunca ayrı bir güzel. Öldürmek yok temalı kahraman filmleri iyice baymıştı iyi geldi.
  • s1

Çok beğendim Netflix&Marvel dizileri arasında en iyisi diyebilirim.
    İkinci sezonda ne olur acaba, son terapi sahnesinde söyledikleri gibi tek motivasyonu ailesinin intikamı olan bir adam başarılı olduktan sonra ne yapabilir.

Dizinin güzelliği diğer süper kahramanlar gibi öldürmekten aciz olmayışı. Yukarıda arkadaşın da dediği gibi anlamsız yumruk tekme kavgaları uzayıp duruyordu diğer dizilerde.
  • Arkadaşlar, marvel dünyası süperkahraman v.s. gibi konulara özel bir ilgim yok, bu karakterin geçmişi hakkında da hiç bilgim yok. Sadece kaliteli bir aksiyon dizisi olarak bunu izlersek keyif alır mıyız? Yoksa çizgi roman meraklısı ve sadece genç kesime yönelik bir dizi mi? Yetişkin birine pek uymaz mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eros68 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle keyif alırsın hocam. Uyar her kesime.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar övdünüz ki başladım.Şu an 1.bölümün yarılarındayım.Kaliteli gibi görünüyor hadi bakalım.

Edit : Oha 1.bölümün sonu ne öyle

İste böyle gerçekçi ve kaliteli dizilerle gelin.Bravo Marvel'a gerçekten dizi sektöründe filmlerinden bile daha iyi işler çıkartıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63340B9F6 -- 19 Kasım 2017; 21:33:36 >
  • Dizi harikaydı tek solukta izledik. Boşluğa düştüm şimdi gel de bekle 2. Sezonu

• Ne kadar övülmüş yahu, baslasam mı diyorum ekşi'ye bakıyorum orda da pek eleştirmişler, ilk 3 ve son 3 bolum ara bölümler doldurma oldugundan bahsetmişler genelde.
  • Bence 5. bölüm itibariyle daredevil'dan çok daha güzel olmuş..

Ayakları yere basan, çok daha realistik bir dizi. Daredevil'da top tüfek tabanca'ya karşı nunchaku ile giden bir kahraman vardı, çok saçma geliyordu. Körler sağırlar sürekli birbirini ağırlar kavga edip duruyorlardı.

Ben teaser'dan bakınca yine marvel başarısızlığa uğratacak dedim ama oldukça iyi gidiyor. Punisher ne güzel kütür kütür sıkıyor, ortalık çamaşır suyu ferahlığında..
  • yarın başlarım bende
  • 1x11
    PUNISHER

1x12
    Adam dayak yerken karısıyla fantezi yaşıyor
    Madini'nin, Zubair yüzünden Frank'e trip atması çok saçmaydı sonuçta adam sık dedi sıktı sanki kendi isteğiydi
    Zombi Shane
    Sonda David'in sözleri :')

1x13
    Madini öldü sandım finalde üzmediler bizi.
    Billy ölmediğine göre 2.sezonda falan görürüz keşke ölseydi
    Yine da harika bir final olmuş

Sezona puanım 9/10 En iyi Marvel-Netflix dizisi olmuş. Dizinin bence en büyük eksiği DD ismi bile geçmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 20 Kasım 2017; 1:25:34 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.