Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cinsellik şak diye çıkıyor kardeş lap lap götürüyo eleman 4-5 sahnede denk geldim hemen atladım ona göre önlemini al rahat bi 10-15 sn sürüyor öyle pek ahım şahım sahneler değil ama aile ile izlediğin zaman utandırır adamı bende öyle olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 21 Kasım 2017; 2:26:22 >
  • Bence DD 1. sezonundan daha iyi hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

1x6

Lieberman ailesinden sıkıldım Kadın her an Frank'a atlayacakmış gibi hissedip geriliyorum
    Billy gerçek yüzünü gösterdi

Şu gerilimi bi ben mi yaşıyorum diyordum

Dul kadınsın bi ihtiyacın olursa çekinme mottosuna bağlayacaklar diye geriliyorum her an

• quote:

Orijinalden alıntı: meyix

quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Kaynak var mı üstad Umarım bırakmazlar yahu, iyi alıştık valla.

Buyrun hocam, Disney Streaming Service başlıklı IGN haberi.

http://www.ign.com/articles/2017/11/10/disney-streaming-service-may-signal-end-of-marvel-netflix-shows

Bunun gibi bir çok site var ilk aklıma gelen burası oldu.

Hay Allah ya. Dertleri ne ki. Tamam tum dizileri guzel degildi, DD nin 2 sezonunu, JJ yi ve Luke Cage in yarisini izledim. Punisher da da 5 in bolumdeyim. DD nin 2 sezonu ve punisher iyiydi, Luke Cage i begenmedim, JJ eh iste. Iron Fist ve Defenders i izlemedim ama o ikisi de kotuyse bile DD ve Punisher gercekten kaliteliydi, oran iyi yani, ortalama olarak baktigimizda copluk bir durum yok.

Çöp olan sadece Iros Fist idi yoksa JJ ve Luke cage ortalama birer diziydi.Öyle rezillik bir durum yoktu yani.Bunun nedeni çok nettir o da streaming yarışına girmeleri.Hem kendi dizilerini hem kendi filmlerini yayınlasalar yeter zaten.Tek sorun bunu yapabilirler mi ve bizim paramız hangi birine yetecek.

Not:Bu streaming olayına Facebook'da girmek istiyormuş. Bu olursa hiç birisi barınamaz

Geekyapar'ın Haftalık yayında Cs bununla ilgili çok detaylı konuştu.

• Saniyorum dizinin 10/10luk bir yapit olmasi disinda ilgi cekmesinin ayrica bi sebebi de, global olarak insanlar stresli zamanlar geciriyo ve herkes biraz su izledigi vahsetle rahatliyo

Kendi yapmis kadar stres atiyo

Cok mu vahsi bi yorum oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 21 Kasım 2017; 11:43:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

quote:

1x6

Lieberman ailesinden sıkıldım Kadın her an Frank'a atlayacakmış gibi hissedip geriliyorum
    Billy gerçek yüzünü gösterdi

Şu gerilimi bi ben mi yaşıyorum diyordum

Dul kadınsın bi ihtiyacın olursa çekinme mottosuna bağlayacaklar diye geriliyorum her an

Jon abinin geçmişi de sağ olsun pek güven vermiyor

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 21 Kasım 2017; 13:49:45 >

• Önceki marvel dizilerini izlemedim direk bunu izlesem konuda vs. bi kopukluk yaşar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tüng

Önceki marvel dizilerini izlemedim direk bunu izlesem konuda vs. bi kopukluk yaşar mıyım?

Yok. Sadece karen page var kopukluk olarak daredevildan ama çok hissettirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 21 Kasım 2017; 16:9:57 >
  • Bayadir bekledigim diziye bende dun basladim ilk bolumu izledim.

Begendim adam punisher icin biraz ufak kalip gary medel tipli de olsa o karanlik havayi sert surati fln yakalamis. Punisherliga baslamasinida guzel konu etmisler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tüng

Önceki marvel dizilerini izlemedim direk bunu izlesem konuda vs. bi kopukluk yaşar mıyım?

Daredevil 2.sezon izleseniz yeterli şart değil ama Punisher orada da gözüküyor o yüzden izlemekte fayda var
  • Bugün boş bir vaktimde aksiyon sahnelerini aklıma kazımak için 10.bölümü açtım ve kötü olan bir şey gördüm.Gelin bir tartışalım.

Çok ağır spoiler.

10.bölümde Karen röportaj yaparken, Lewis odaya dalıyor ve KAren silah için çantasına bakıyor.Bundan önceki sonraki sahnelerde Karen ve Billy konuşurken, Billy Karen'ın silahını almaktan bahsediyor.Yani odaya silahsız giriyor.

Bundan sonra Lewis, Frank ve Karen sahnesinde, Karen beyaz teli kesiyor ve çantasında ki silahı ateşliyor

Bunu fark ettikten sonra ağır yıkıldım Yardım edin, hayal görüyorsun sen deyin
    @MessiTugi @mAtes52 @kdrcnrbyrm

• Odadan çıkar iken Karen yerdeki silahı alıyor.
  • Şu Madani'nin annesi konuşunca tribe giriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bourne90

Odadan çıkar iken Karen yerdeki silahı alıyor.

Hass harbi ya ben orayı nasıl görmemişim Teşekkürler hocam aydınlandım birden Harbi dediğim gibi olsaymış çok ofsaytmış.Adamlar iyi düşünmüş be bir kez daha aşık oldum diziye

• Açıkçası son 3 bölüm hariç pek beğenmedim.

Hala Daredevil'deki gibi içine çekmedi beni. Bir kere Lewis'in tüm sahneleri gereksiz ve çöptü. Tamamen vakit kaybıydı. Sezonuda 13 bölüm yaparak biraz gereksiz yere uzatmışlar. David'in oğlu Zach'te tam bir mal. Billy sezon sonu kaçar ardından kavgalarına devam ederler diye tahmin ediyordum ama Frank iyi benzetti. İntikam peşinde koşar sanırım. Frank istediğini elde etti. Herkesi öldürdü. Şimdi ne yapacak?

Unutmadan dizileri sıralamam gerekirse Daredevil > Defenders > Punisher > Jessica Jones > Iron Fist > Luke Cage

Birde 11. bölüm 12:19 - 12:28 BEN HAYATIMDA BÖYLE BİR LAF SOKMA GÖRMEDİM

• Dizi çok iyi.
  • ses tonu oyle degil. interviewlari izlersen ses tonunun cok farkli oldugunu gorursun

• quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Şu Madani'nin annesi konuşunca tribe giriyorum

Harbiden arkadaş, o nasıl bir sestir ? Hayattan soğuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Walking Dead'de kötü karakteri (Shane) oynamıştı. Aslında kötü değil sonradan kötü olan bir karakter desek daha doğru olur. Hakkınıda vermişti bence. Çok iyi bir oyuncu.
    Sadece dizi değil, oynadığı filmlerde de sağlam rol yapıyor. Marvel iyi oyuncu seçmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cail.lou -- 22 Kasım 2017; 8:57:0 >
  • quote:

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı

Ooo güzel detay

Ben anlamadım :) aydınlatırsan sevinirim

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.