Şimdi Ara

The Prisoner ( Mini Dizi ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
11.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de başlayacağım bu gece izlemeye. Bakalım devam edesim gelecek mi? (: Yorumlara bakılırsa HDD'de fazlalık olarak duruyor ama bakalım.
  • Diziye kötü diyenlere aldırış etmeyin.Oturun izleyin.Eski yapım The Prisoner 17 bölümmüş.Bunda 6 bölüme sığdırmaya çalışmışlar.Birazcık zor olmuş ve konu ilerledikçe anlaması daha zor bir hale geliyor.İşin içine felsefe karışıyor vs.Biraz kafa yormanız gerekebilir ama başarılı bir dizi.Eski bölümlerini bulmaya çalışacağım şimdi.Bulursam onlarıda izleyeceğim.
  • benim anlamadığım en önemli nokta insanların bilinçaltına nasıl ulaştıkları
  • İlginç bir dizi acaba 17 bölümlük seriyi izlersem birşey anlarmıyım?? yada sanmıyorum izlemesem daha iyi
  • Zamanı biraz değerli olan varsa dizi iyi diyenlere aldırış etmesin, indirmemişse vazgeçsin indirmişse de shift+del yaparak kurtulabilir...
  • Atın çöpe diyen arkadaşları dinlemeden önce açın bi izleyin. Bence çok kaliteli bi diziydi her bölüm sonunda düşünmek gerekiyordu " ne anlatıyor" diye. Felsefi dizi mi denir artık bilemiyorum ama açın bi izleyin önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi \*\ TaGoKo /*/ -- 30 Aralık 2009; 21:09:02 >
  • alice harikalar diyarında diye bir şey vardı bi zamanlar ilk bakışta o geldi aklıma , ilk 3 bölümü izledim ben de bi şey anlamadım ve bıraktım
  • Bu dizi bitti mi?Yoksa devam edecek mi?3.bölümden sonrasını izlemedim.Yorumlarda pek iç açıcı değil.Çok çok boş vaktim olursa diğer 3 bölümü izlemeyi düşünüyorum.
  • 6 Bölümlük mini dizi devam etmeyecek tamamen bitti.
  • Ian Mckellen gibi güçlü bir oyuncuyu görünce kapakta izliyeyim dedim..

Ama bende çoğunluğun yorumuna katılarak ve üzülerek boşa geçen 6 saate yanıyorum...

Sonunda "bumudur yani" dedirtecek bir dizi bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

İZLEMEYİN, İZLETTİRMEYİN!!

946346364 tane açık bıraktı dizi sonunda.O kadar bölüm gizemli bir hava verdi sonunda doğru düzgün bir şey de olmadı.5 saatim gitti ona yanıyorum.

Siz kendinizin bulması gereken herşeyi çözdünüz mü ki?
  • ve ihale 6 ya kalarak dizi son buldu. Umarım çabuk şekilde birini bulup ihaleyi ona kakalar (gerçi bitti ama olsun )
  • ihale fln hikaye bişey yok ortada yaw
  • Bu yorumlardan sonra izlemekten vazgeçtim.Boşu boşuna indirdim 6 bölüm
  • Bende izlediğim 3 saatime yanıyorum.Bir de Ian Mckellen'e acıyorum böyle bir dizide oynadığı için.
  • village olayı amish'lerin köyü gibi (sadece part 1 i izledim)
    ama çok sıkıcı geldi bana zor dayandım sonuna kadar dahada izlemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 27 Ocak 2010; 23:00:15 >
  • abartmayın ya güzel dizi
  • İzleteceksin Lostu adadan çıkmak için 4 sezon bir yerlerini yırtacaklar sonra şizofren gibi geri dönmek isteyecekler bu dizi efsane olur.Bu dizide 5 para etmez
  • trailer da çalan şarkının adı ne?
  • İyiydi ama anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.