Şimdi Ara

The New Mutants | X-Men Spinoff

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
6
Favori
2.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yönetmen - Josh Boone

http://comicbook.com/2015/05/13/the-new-mutants-in-the-works-as-x-men-spinoff-movie/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 13 Mayıs 2015; 22:33:19 >

• Haberi 2 dakika önce Screenrant sitesinde gördüm, konusunu açmaya geliyordum ama geç kalmışım. Filme gelecek olursak, X-Men filmlerininin sıkı takipçisi değilim ama bu yeni gelen filmi izlemeyeceğim anlamına gelmiyor. Vakit bulursam izlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 13 Mayıs 2015; 23:21:28 >
  • Güzel güzel. Gelsin bakalım.

Muhtemelen hepsini birleştirecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X-Men olsunda çamurdan olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 14 Mayıs 2015; 10:35:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Güzel güzel. Gelsin bakalım.

İsmi 'The New Mutants' olunca filmde yeni karakterler olur diye düşünmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Yok onu demedim. X-men le f4'u birleştirecekler ya belki bunları da katarlar. Avengers gibi.

Gerçi çizgi romanı bilmiyorum hangi zamanda geçiyor bilgim yok. Colossus'un çocuğu falan diyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Yok onu demedim. X-men le f4'u birleştirecekler ya belki bunları da katarlar. Avengers gibi.

Gerçi çizgi romanı bilmiyorum hangi zamanda geçiyor bilgim yok. Colossus'un çocuğu falan diyor.

Olabilir bak bunu düşünmemiştim. Mantıklı.

• Eski kadroya ufaktan elveda demek mı oluyor bu ?

İceman olur umarım yeni kadroda

• quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimoni

Eski kadroya ufaktan elveda demek mı oluyor bu ?

İceman olur umarım yeni kadroda

Sanırım öyle. Zaten Hugh Jackman "2017'de vizyona girecek yeni Wolverine filmiyle birlikte bu karaktere veda edecem" demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 14 Mayıs 2015; 12:10:20 >
  • bu tamamen farklı olucak diye biliyorum yeni karakterler olucak wolverine içinde apocalips ten sonra son bi film çekilcek (isimler yanlış yazılmış olabilir )
  •  The New Mutants | X-Men Spinoff

Yönetmen Josh Boone'un bir diğer filmi olan The Fault in Our Stars'da beraber çalıştığı
    Scott Neustadter ve Michael H. Weber, filmin senaryosu üzerinde çalışıyor.

Ayrica filmde Magik, Wolfsbane, Mirage, Cannonball, ve Sunspot gibi yeni karakterleri görmemiz olası

• Konu nick uyumsuzluğu

• bobsantino kullanıcısına yanıt
    Konu cevap uyumsuzluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tombombadil_07 -- 10 Kasım 2016; 13:7:47 >
  • DoFP izletip arkasından Apocalypse rezilliğini çekmek X-Men'i bitirdi. New mev yol yakınken bıraksınlar. LOGAN on numara final işte.
  • Muhtemelen o dağa bayıra yayılan çocuklarla ilgisi olacaktır. Büyür herhalde onlar.

• Sessiz sedasiz geliyor film. Bütçe düşük herhalde

• Diğer X-Men filmlerine göre çok farklı olacak gibi.

Hepsini geçtim X-Men filmlerinde kullanılan müziklere hastayım ya.
  • Fox yeni birşeyler deniyor galiba.Açıkçası ben fragmanı ilgi çekici buldum, süper kahraman dünyası filmlerine göre özgün bir film çıkabilir.Tabi belli olmaz kötü bir teeneger filmi ile karşı karşıyada olabiliriz.Neyse fragmandan önce bu filmeden beklentim 0'dı şimdi biraz beklentiye girdim bakalım nasıl olacak(Ben ayrıca x-men dünyasınıda çok severim bazı filmleri ne kadar kötü olsada)

Ek bir not:Fox gözünü seveyim son zamanlarda kaliteli özgün işler yapmaya başladın(deadpool,legion,logan) böyle devam ben illede marvel x-men'in haklarını alsın abi yaaaaa diyenlerden değilim çünkü marvel aldığı zaman önümüze nasıl bir film koyacağının da farkındayım o yüzden vurdulu patlamalı filmler yapmayıp(o zaman dc ve marvella baş edemezsin) biraz daha özgün filmler yaparak ayakta kal onlarda bunun farkında herhalde değişik birşeyler yapıyorlar rakiplerinin arkasında kalmamak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 13 Ekim 2017; 21:21:29 >

• Fragmandan anladığım kadarıyla imdb puanı 6.5 olacak bir film geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Fragmandan anladığım kadarıyla imdb puanı 6.5 olacak bir film geliyor.

3 dk lık bir fragmandan koca filme puan verilirmi ??
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.