Şimdi Ara

The New Mutants | X-Men Spinoff (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
6
Favori
2.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpalp84

quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Fragmandan anladığım kadarıyla imdb puanı 6.5 olacak bir film geliyor.

3 dk lık bir fragmandan koca filme puan verilirmi ??

son yillarda fragmanlardan hersey belli oluyor. bknz: Dark Tower ( fragmandan kotu olacagi belliydi ve puanlari yerlerde)

IT (fragmanlardan cok iyi olacagi belliydi ve puanlari cok iyi)
  • quote:

quote:

Fragmanlar filmlerin %99’unda hangi seviyede olduğunu gösterir. Siz anlayamıyorsanız ne yapalım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Fragmanlar filmlerin %99’unda hangi seviyede olduğunu gösterir. Siz anlayamıyorsanız ne yapalım?

Hee hee, 2 saatlik bir filmi pink floyd un şarkısının farklı bir versiyonuyla 2 dk seyrederek puan vermeye sallıyorum demiyorsun, sen anlamıyorsun diyorsun.

The New Mutants | X-Men Spinoff

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hee hee, 2 saatlik bir filmi pink floyd un şarkısının farklı bir versiyonuyla 2 dk seyrederek puan vermeye sallıyorum demiyorsun, sen anlamıyorsun diyorsun.

Üslubun güzelmiş, iyi günlerde kullan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk defa bir filmi trailerına göre gömeceğim. Bu film fena patlar.
  • Fragmandan film analizi yapanlar toplanmış yine. Bi siz sinema biliyorsunuz. Bitmediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Super kahraman filminden çok korku gerilim filmi gibi olmuş. Tek mekânda mı geçecek acaba? Hastane dışında bir mekan görmedik.

zaten öyle hocam.Bence bu x-men spinoff'u şeklinde bir korku filmi.Veya apayrı bir x-men ama tek bir olaya odaklanılıyor.Hiçbir yorum okumadım ilk çıktıgında izledim direk korku filmi yapmışlar dedim.Eğer öyle ise gerçekten tebrik ederim yapımcıları.
  • Yorumlarda X-men'li korku filmi denilince sırf bu yüzden merak edip fragmanı izledim ama korkutacak hiçbir şey göremedim. İnsanı bilinmeyenler korkutur, sebebinin mutantlar olduğunu bildiğin olaylardan korkamazsın. Filmsiz kalmadıkça ve iyi yorumlar gelmedikçe izlemeyi düşünmediklerim arasındaki yerini korudu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Ekim 2017; 18:8:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Yorumlarda X-men'li korku filmi denilince sırf bu yüzden merak edip fragmanı izledim ama korkutacak hiçbir şey göremedim. İnsanı bilinmeyenler korkutur, sebebinin mutantlar olduğunu bildiğin olaylardan korkamazsın. Filmsiz kalmadıkça ve iyi yorumlar gelmedikçe izlemeyi düşümediklerim arasındaki yerini korudu.

2 tahminim var 1. si ters giden mutant deneyi.. O enstütüde gizlice yapılan.. Gece falan kaçıp bunları öldürüyor güçlerini emiyor falan.. 2. tahminimde o yeni mutantlardan birinin karanlık yönü var istemeden o açığa çıkıyor kim oldugunu bulmaya çalışıyorlar falan..
  • Teenage gerilim filmi izleyeceğiz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Yorumlarda X-men'li korku filmi denilince sırf bu yüzden merak edip fragmanı izledim ama korkutacak hiçbir şey göremedim. İnsanı bilinmeyenler korkutur, sebebinin mutantlar olduğunu bildiğin olaylardan korkamazsın. Filmsiz kalmadıkça ve iyi yorumlar gelmedikçe izlemeyi düşümediklerim arasındaki yerini korudu.

2 tahminim var 1. si ters giden mutant deneyi.. O enstütüde gizlice yapılan.. Gece falan kaçıp bunları öldürüyor güçlerini emiyor falan.. 2. tahminimde o yeni mutantlardan birinin karanlık yönü var istemeden o açığa çıkıyor kim oldugunu bulmaya çalışıyorlar falan..

Muhtemelen dediğin gibi bu klişelerden yürüyeceklerdir. 2. tahminin gerçekleşirse filmin kalitesi adına daha iyi olur zira daha az klişe duruyor.

• Aslında gerilim türünde bir X-Men filmi güzel olur sonuçta bir spin off. Herşeyi geçtim sırf Anya Taylor-Joy hatırına bile izlerim
  • quote:

Film 13 Nisan 2018'den 22 Şubat 2019'a ertelendi.

Oha niye o kadar ertelendiki birkaç ayda değil baya önümüzdeki seneye ertelemişler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

quote:

Film 13 Nisan 2018'den 22 Şubat 2019'a ertelendi.

Oha niye o kadar ertelendiki birkaç ayda değil baya önümüzdeki seneye ertelemişler

Test gösterimlerinin çok kötü olması ve yeterince korkutucu olamamasından ötürü ertelendiği söyleniyor.

Biraz umudum vardı bu filmden benim.Ama dediğin söylentiler doğruysa pekte umutlu olmamak gerekirmiş baksana adamlar birkaç ay değil neredeyse 1 sene ertelemişler tekrar çekimler falan yapılır büyük ihtimal bu süre içerisinde

• Film R Rated olmayacakmış.
  • Bir yıl sonraya erteleme nedir ya? Yeniden çeksinler o zaman filmi. Fragmanda yeterince korkutucu duruyordu bence, senaryo kötü olabilir belki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şimdi bu film ne olcak çekimleri yapıldımı fox disneye geçince bence yeniden düzenlenir
  • Bu filmi umarım aramızda sinema salonunda izleyen yoktur.

Çok şey yazmaya gerek yok vaktime yazık olur.

• Ne ara çıktı bu film.

Baya çöp olmuş film. İmdb puanı da yerlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.