Şimdi Ara

The New Mutants | X-Men Spinoff (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
6
Favori
2.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • son 20 yılda seyrettiğim en kısa film bir buçuk saat mi? ne sürüyor. disney fox'u alınca kese kese kuşa çevirmiş filmi herhal. anya taylor-joy hatrına katlandım. bundan sonra da the queen's gambit dizisini seyrettim. gözlerim anya ya doydu.

• Çok dandik bir filmdi

• Gayet güzel film olmuş. Daha iyisinidr yapbilirlerdi ama galiba kesilmiş! Muhtemelen, herkese hitap etsin diye yapılmış.

Film, logan filmi ile aynı zamanda geçiyor, bence, baş karakter ve sarı kız, şuana kadarki en orjinal mutantlar.

Küçük bir anıyı, film yapmışlar. Önceki x lerdeki gibi, 2 saat full ekşın yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film bence abartıldığı kadar kötü değil. Kırpılmasa daha güzel olabilirmiş. Zamanımın boşa gittiğini düşünmedim.
    Not:
    Film boyunca kurt ile diğer kız ne zaman sevişecekler artık diye bekledim. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobsantino -- 8 Mayıs 2021; 16:57:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence net kötüydü. iki üç yerde x-men lafı geçmese x-men filmi bile demezdim. rusların çektiği dandik süperkahraman filminine benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Fragmandan film analizi yapanlar toplanmış yine. Bi siz sinema biliyorsunuz. Bitmediniz.

Alıntı

metni:
    bence net kötüydü. iki üç yerde x-men lafı geçmese x-men filmi bile demezdim. rusların çektiği dandik süperkahraman filminine benziyor

Çık sık olmasada fragmandan film analizi yapılıyormuş  The New Mutants | X-Men Spinoff 

• Batman kullanıcısına yanıt
    Ahahahha unutmuşum bu mesajı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İsim haklarını kaybetmemek için çektiler heralde aklıma başka bir şey gelmiyor, x-men filmleriyle ne alakası var bunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.