Şimdi Ara

The Mandalorian (2019 - 2023) | Disney (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
26
Favori
28.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Diziyle ilgili en büyük umudum -ve disney+yla- şu feminizim , eşcinsellik ve ırkçılık duyarı işlerine girmemesi , cidden ciddi anlamda şu işten çok sıkıldım ve daraldım artık.Herkes ve her şey olduğu gibi kalsın.İnsanlar kaliteli dizi izlemek istiyor kastığınız duyar kimsenin umrunda değil.
    netflixden şu eşcinsellik içeren dizileri yüzünden soğudum yeminederim.
  • Bölümler çok kısa ya 2. bölüm 31 dk olarak gözüküyor.4K versiyonu bekliyorum.
  • Diziye güzel yorumlar sebebiyle şans tanıdım.İlk bölüm disneyden beklenmeyecek ciddiyetle yapılmış, bu güzel bir şey mesela cringe espriler falan yoktu . İlk bölümü çok kaliteli bulmasam da evet beğendim. En çok beğendiğim nokta değişik yerler değişik yaratıklar vs görmek oldu. Çünkü star wars çok geniş bir evren olduğundan farklı dünyalar eli yüzü değişik yaratıklar vs var ve star wars'ı asıl güzel yapanda bu unsurlar benim için
    Büyük eleştirim ise

Sondaki savaş sahnesine oldu. O kadar adam etrafını saracak ve sen yara almadan kurtulabileceksin ha ? çok saçma. Makine tüfekle dönerek taraması falan o savaş başlı başına mantığa aykırıydı.

• Çok hızlı geçiyor haftalarr 2. bölüm de gelmiş.
  • 2 bölüm 1 . bölüm kadar olmasada güzeldii.en kötü yanı çok kısa olması 30 dakıkadan az...
  • İkinci bölüm daha da güzel olmuş, neden bu kadar kısa anlamadım ama çok güzel.
  • Bu yıl çıkmış en iyi dizi kesinlikle. Açık ara farkla hem de. Kaliteakıyor resmen, umarım bozmazlar.
  • star wars spin-off ları yeni yaptıkları seriden daha güzel oluyor atmosferi, karakterleri, müziği, hikayesi vs. Mesela bu dizinin herhangi bir yerinde durdurun alın size duvar kağıdı bu arada müzikte çok iyi
  • Dizi baya heyecanlandırdı da keşke sezonu komple yayinlasalardi. Beklemek zor geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Hikaye o zaman geçmiyormuş ki zor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir3461

netflixden şu eşcinsellik içeren dizileri yüzünden soğudum yeminederim.

Alıntıları Göster
    cemil böcekçi, pülent Arsoy bunlar hep sizin gibi Allahlu-inançlı insanlar. Ne demek istiyorsun sen şimdi?
  • nasıl bir zamanda geçtiğini ben halen anlamadom eski üçlemenin sonundan mı en son çıkan üçlemenin (şu kızın olduğu aralıkta gösterimi olacak) sonundan mı biri anlatsın yahuu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: titan321

cemil böcekçi, pülent Arsoy bunlar hep sizin gibi Allahlu-inançlı insanlar. Ne demek istiyorsun sen şimdi?

Alıntıları Göster
    kimin ne tercihde bulunduğu ırgalamaz beni.

ama eşcinsellik var diye her bölümde bir de en ktirik yerde ilişkiye de girmesinler.

ben normal cinsel ilişkilerin de olmamasından yanayım çünkü bir çoğu sex satar kafasında yapılmış sahneler.

ayrıca allahçı vs değilim ateist inancına sahibim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir3461 -- 16 Kasım 2019; 15:35:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: reko

nasıl bir zamanda geçtiğini ben halen anlamadom eski üçlemenin sonundan mı en son çıkan üçlemenin (şu kızın olduğu aralıkta gösterimi olacak) sonundan mı biri anlatsın yahuu...
    Anladığım kadarıyla ilk üçlemenin sonunda geçiyor.
  • acayip derecede ilk üçleme tadı veriyor dizi
    bölümler bi tık kısa olsa da 2.bölümde çok güzeldi

bebek Yoda
    hala gizemini koruyor nasıl bağlayacaklar onu merak ediyorum
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    o zaman bu bebek
    yodanın çocugumu bu ırkın cok uzun yasadıgını biliyoruz başkada birşey anlatılmadı filmlerde değilmi
    kafam karıştı iyice çorba yaptı bizi lucas amca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 16 Kasım 2019; 23:39:38 >
  • victor zsasz kullanıcısına yanıt
    bütün star wars serisinde öyleki bu savaş sahneleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

o zaman bu bebek
    yodanın çocugumu bu ırkın cok uzun yasadıgını biliyoruz başkada birşey anlatılmadı filmlerde değilmi
    kafam karıştı iyice çorba yaptı bizi lucas amca
    Ben de meraktayım ana seriye nasıl bağlayacaklar acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel ama çok kısa 2. bölüm 25 dkdı onunda 10dksı boş alanda yürüyerek geçiyor
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Dediğinde haklısın sonuçta fantastik bir evren ama ben bu konulara biraz takık olduğumdan bana batıyor mesela son bölümde olan;

Gergedanla olan savaş sahnesinde en sonda tek bıçak darbesiyle öldürmesi de bana biraz saçma geldi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.