Şimdi Ara

The Mandalorian (2019 - 2023) | Disney (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
26
Favori
28.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yıllarda Star Wars filmlerinin saçmalamsı ve konu çıkmazına alternatif bir dizi oluş.The Mandalorian dizisi tam dozunda ve süre olarak da kısa olması çok iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dizi çok iyi ilerliyor.özellikle efektlere şaşırdım,film kalitesinde hiç sırıtmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 24 Kasım 2019; 11:11:28 >
  • "This is the way!"

Her hafta bu dizinin yayınlanmasını bekliyorum.Umarım uzun soluklu olur.Bazen diyorum ki bunlar bu kaskı hiç çıkarmıyor ya hiç mi sıkılmıyorlar?O kaskın çıktığı bölümü dört gözle bekliyorum
  • Star wars evreniyle HİÇ alakası olmayan bir adamın bu diziden keyif alması mümkün müdür arkadaşlar?
  • Evet ,ekstra bir bilgi istemiyor evren için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • This is the way! İlk 3 bölüm için konuşursak çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 25 Kasım 2019; 7:28:51 >
  • Ilk bolumu izledim bende film tadinda cekilmis saglam bir yapim gercekten.
    Disney bu sektore saglam giris yapti denilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Star wars evreniyle HİÇ alakası olmayan bir adamın bu diziden keyif alması mümkün müdür arkadaşlar?
    ben tüm filmleri izledim ama türüm olmadığı için bilgiler aklımda değil. izlemiş olmak için izledim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.bölümde çok güzeldi this is the way
    insan sormadan edemiyor madem böyle güzel bir star wars projesi yapabiliyorsunuz şu son üçlemeye neden biraz daha önem verip daha iyi bir şey yapmadınız diye
    nedense bu dizi çok ilginç bir şekilde the rise of skywalker'a bağlanacak gibi geliyor bana umarım öyle bir şey yapmazlar bağımsız güzel bir iş olarak devam eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewe34 -- 25 Kasım 2019; 20:1:29 >
  • Sinema film kalitesinde dizi cekmisler yanliz sure kisa 45 dk veya 1 saat olsa mukemmel olurdu

• Bu seneki en iyi dizi açık ara hemde.
    Ben o kadar umutsuz başladımki diziye disneyden dolayı ama tam anlamıyla star wars olmuş(bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi) tebrikler disney

• dakika ayarıyla niye oynuyorlarki

• SW ile ilgili uzak yakın bilgisi olmayan seyredebilir mi, seyretse zevk alabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

SW ile ilgili uzak yakın bilgisi olmayan seyredebilir mi, seyretse zevk alabilir mi?
    Seyredebilir ama zevk alamaz pek bir şey anlamayacağı için .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 28 Kasım 2019; 19:42:21 >
  • Eğer seriyi ve evreni sevmiyorsan diziyi izlemenin bir anlamı yok ama henüz izlemediysen bu fırsatı kaçırma önce seriyi izle, sonra diziyi izlersin.
  • Bence çok iyi başladı ve iyi ilerliyor efektler falan da gayet iyi şu ana kadar.
  • 4. Bölüm pekte iyi değildi hatta baya sıkıcıydı.
  • Son çıkan 4. bölümde hiç sevmediğim vıcık vıcık bir duygusallık,romantizm falan vardı.Aslında bölümün konsepti iyiydi ama belirttiğim sebeplerden dolayı en sevmediğim bölüm oldu .Bunun da sebebinin yönetmen Bryce Dallas Howard ablamızdan kaynaklandığını düşünüyorum.Baktım Allahtan tek bölüm yönetmiş diğer bölümlerde yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 29 Kasım 2019; 16:43:55 >
  • Diziyi aşırı beğendim. Şu minik ne sevimli yahu öyle nasıl bir şeydir o
  • 4. bölüm çok iyi olmasada seviye çok kötü değildi..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.