Şimdi Ara

The Mandalorian (2019 - 2023) | Disney (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
26
Favori
28.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Dediğinde haklısın sonuçta fantastik bir evren ama ben bu konulara biraz takık olduğumdan bana batıyor mesela son bölümde olan;

Gergedanla olan savaş sahnesinde en sonda tek bıçak darbesiyle öldürmesi de bana biraz saçma geldi
    Orda aklıma Ziya'nınçakıyla aslan öldürmesi geldi istemsiz güldüm:D

• quote:

Dediğinde haklısın sonuçta fantastik bir evren ama ben bu konulara biraz takık olduğumdan bana batıyor mesela son bölümde olan;

Gergedanla olan savaş sahnesinde en sonda tek bıçak darbesiyle öldürmesi de bana biraz saçma geldi

Makineliye koşarken vurup öldürebilirlerdi belki ama onun için usta nişancı olmaları lazım sonuçta adam tüm hızıyla koşuyor. Bölgeyi savunanlar da eğitimli askerler değil silahsız insanlardan çalan haydutlar. İmparatorluğun en seçkin askerleri olan Storm Trooperlar bile nişan alamıyorsa bunlar kendilerini vursa yeridir

Üstteki biraz abartı olsa da gergedan sahnesi bence normaldi hayvan zaten savaşırken darbe almıştı üzerine başının yanından bir darbe aldı genelde fantastik yapımlarda böyle büyük hayvanların/yaratıkların boyun kısmından aldığı darbe ölümcül oluyor.

• quote:

Soktuğu yer önemli
  • Şu savaş droidini 2. Filmde gördüm, gözümden kaçmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni üçleme sinemada şu kaliteyi yakalayamadı, müthiş olmuş.
  • on numara dizi inşallah bu kalitede devam eder bu arada basroldeki adami tanimayanlar için got taki oberyn martell yani pedro pascal bu adamın oyunculuğu gerçekten muazzam.
  • Star Wars serisini izlemedim tek izlediğim film han soloydu onuda arkadaş gel şu filme gidelim dedi ( kendisi hardcore SW fani) seriyle alakasi yok anlamadigin yeri bana sorarsın dedi. Han solo ve bu dizi kiyasliyorum ister istemez. Bu dizi han soloya solo atar. Yani diziye post prodüksiyon olarak bakıyorum. Renk paletleri ışık vfx gerçekten film kalitesinde Lucas filmin parmağı olması kesinlikle çok yerinde bir karar. Sw fanlarına ilaç gibi gelicek bir dizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Yeni üçleme sinemada şu kaliteyi yakalayamadı, müthiş olmuş.
    Kesinlikle katılıyorum hocam. Muazzam olmuş dizi.
  • Filmler izlemeden izlemenin bir anlamı var mı bu diziyi? Filmlerini hiç izleyesim gelmiyor açıkcası

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Filmlerle şu an alakası yok baglanabilir de bir noktada yinede diZiyi anlamak için star wars evrenini bilmek gerekir baş roldeki ödül avcısının benzerini sw serilernin farklı bölümlerinde izledik ama derinlemesine değil belki solo bir film gelebilir...

• Uzun zamandır soğuduğum SW evrenine son hız geri aldı bu dizi beni. Her bölümü heyecanla bekler oldum.
    Netflix in bütün bölümleri bir anda çıkarması hem iyi hem de kötü olmuş benim için, çok alışmışım 1-2 günde dizi bitirmeye...
  • İlk bölüm çok tadındaydı. Kısa olması da hoşuma gidiyor:) genelde herkes isyan eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek korkum diziye çok para harcamaları ve dizinin şuan izleyici kitlesi az gibi yani para kazanamazlarsa, bir sezon sürüp veda edebilir bu da üzer beni.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    2.sezon onaylı hatta çekimleri bile başlamış iyi, kötü.
    https://www.gamesradar.com/the-mandalorian-season-2-first-look/
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

2.sezon onaylı hatta çekimleri bile başlamış iyi, kötü.
    https://www.gamesradar.com/the-mandalorian-season-2-first-look/
    Çok iyi o zaman, demek ki bizi daha karışık olaylar bekliyor ama bu kadar kısa olursa nasıl sığdırırlar bilemiyorum. Alışmışız uzun dizilere 30-35 dk hemen bitiyor.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    İlk iki bölüm aslında uzunca bir plot bölümdü ama kırpılmış diye bir söylenti var, ne kadar doğrudur bilemiyorum. Ton olarak farklı 2 bölümde baya.
  • Dizideki atmosferi oyunculuğu senaryoyu geçtim; bebek Yoda'yı çok iyi yapmamışlar mı yahu? Acayip tatlı yapmışlar. Oyuncağı müthiş satacaktır. Benim bile alasım var.

• 1. bölümü bitirdim az önce; Yoda'da nereden çıktı? Biraz şaşkınlık biraz sevinç yaşadım. Reankarne falan bişeyler dönüyor herhalde. Veya ölümsüzlüğe ulaşan diğer 3 jediden daha güçlü olduğu için bu tekrar doğmanın yolunu mu buldu nedir?

• Sanki bunu film olarak çıkartacaklarmışta diğer filmler tutmayınca parçalara bölüp dizi olarak iteleriz demişler gibi geliyor bana nedense. Kopukluklar ve fazla kısa olması böyle düşünüdürüyor insanı. Film olarak çıksaymış tutmazmış büyük ihtimal.

Dizi görsel olarak kaliteli onun dışında ilk 2 bölüm sıkmadı ama öyle aman aman bölümlerde değildi. Şahsen dizi bence kalitesini koruyamayacak gibi. Gittikçe ''disneyleşecek'' gibi geliyor. Umarım ben yanılırım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 22 Kasım 2019; 9:10:40 >
  • 3.bölüm bugün yayınlanacak olması lazım. yayınlayın bekletmeyin çatlatmayın adamı :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.