Şimdi Ara

The Man in the High Castle (2015) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
14
Favori
10.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sezonu zar zor bitirdim. Konu muhteşem. Özellikle son iki bölümde işin rengi baya değişti. Ama işleyiş ancak bu kadar sıkıcı ve vasat olabilirdi.

Yazık etmişler böyle bir konuya. İkinci sezonu çok dizisiz ve işsiz olursam izlerim.

Puan 6,5/10
  • Heheh 2.sezon ilk sezonu 10 a katlar özellikle son 3-4 bölüm.
  • İkinci sezon çok iyiydi. Himmler'in konuşması müthişti.
  • ilk sezona göre 2. sezon efsane. Oyunculuklar bence iyi özellikle John Smith bey. Dizi işlenişi itibari ile bence çok iyi gidiyor kitabı okuma fırsatım olmadı ama keşke okusaymışım buarada Rahmetli Turgut Özal da var.
     The Man in the High Castle (2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 1 Nisan 2017; 23:33:0 >

• William Forsythe üçüncü sezona J. Edgar Hoover rolüyle katıldı
  • 1.sezon ile 2.sezon arasında dağlar denizler kadar fark var. İlk sezona sabredenler (konusu için sabredilir) 2.sezonda mükafatlarını alıyorlar.

Meşhur konuşmada ayağa kalkıp sieg heil sieg heil sieg heil diye bağıracaktım. Ortam o kadar ihtişamlı ve mükemmeldi ki adamı faşist yapacaklardı.

obergruppenführer john smith (Rütbene kurban reis) inanılmaz oynuyor. Başroldekiler hariç diğer oyuncular çok çok iyi.

Yalnız olaylar baya bağlandı ve sona erdi artık. 3.sezona nasıl devam edecekler merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. sezonun ilk bölümü çekilmiş. Sabırsızlıkla bekliyorum yeni sezonu.
  • Arkadaşlar ilk sezonu uzun süre önce izlemiştim. 2.sezonu da indirdim başlayacağım yakında ama altyazılar ilk iki bölüm hariç kırmızı onaylı ne yazık ki. Bu seyir zevkini etkiliyor mu, sizler nasıl veya nerden izlediniz?
  • yeni başladım ilk bölümler biraz sıkıcı gibi ama 2.sezonu çok övüldügünden dolayı devam edecegim konusu çok çok iyi ayrıca ss generalini oynayan adam çok iyi rol yapıyor
  • Akcura kullanıcısına yanıt
    ben 2 sezonuda 720p rarbg den indirdim görüntü baya iyi ilk sezonda altyazıda bir problem yok , 2.sezonda dediginiz gibi bazı bölümler kırmızı onaylı ama başka bir altyazı seçenegi olmadıgından dolayı mecbur o şekilde izlicem onun haricinde malum sitelerdede dizi var ama görüntü kalitesi kötü o sitelerdeki altyazı konusunda birşey diyemicem .
  • 40 dk anca dayandım. Japonlar ve Almanlar kendi aralarında İngilizce konuşuyor. Ve maalesef çok saçma. Fransa, Polonya vs. bugün Almanya olabilirdi ama tüm dünyanın Almanya ve Japonya olması hayatımda gördüğüm en saçma senaryo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 10 Ekim 2017; 14:20:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

40 dk anca dayandım. Japonlar ve Almanlar kendi aralarında İngilizce konuşuyor. Ve maalesef çok saçma. Fransa, Polonya vs. bugün Almanya olabilirdi ama tüm dünyanın Almanya ve Japonya olması hayatımda gördüğüm en saçma senaryo.

Kitapta şöyle bir şey var yalnız.

Amerika'da başlayan ve bütün dünyayı etkileyen büyük ekonomik buhran 1930'larda başlıyor. 1930'ların sonlarına doğru da bitiyor ekonomi yeniden yükselişe geçiyor. Amerikayı krizden çıkaran adam da Roosevelt. Uyguladığı bir takım tedbirler sayeseinde ekonomi 1930'ların sonlarında tekrar yükselişe geçiyor ve 2. Dünya savaşına kadar tekrar toparlanıyor Amerika.

Dizide(aslında kitapta) geçen evrende ise sanırım Roosevelt başkan olamıyor. Amerika'da bu kriz devam ediyor. Çıkamıyor buhrandan ve bu yüzden 2. Dünya savaşına giremiyor. Bu sayede savaşı Almanya ve Japonya kazanıyor.

Einstein falan da kriz yüzünden Amerika'ya göç edemiyor. Nükleer bombayı da ilk almanya geliştiriyor. Amerika'nın önemli şehirlerine nükleer bomba atılıyor vs...

Savaştan sonra Hitler ve Naziler daha da güçleniyor ve yayılmacı politika ile bütün dünyaya hakimiyet kuruyor. Peynir ekmek gibi her yere atom bombası atıyorlar.

Zaten Amerika İngiltere Fransa Rusya düştükten sonra kim durabilecek karşılarında?

• neuro kullanıcısına yanıt
    Böylesi daha mantıklıymış ama Roosevelt olmasa bugünkü Amerika Amerika olmayacak mıydı? Yine saçma. İngilizce konuşulması çok sırıtıyor gerçekten. Milliyetçilikleri ile ünlü adamlar kendi aralarında başka milletin dilini konuşuyor. Inglorious Basterds'da 3 dil konuşuluyordu.
  • Amazon dizinin ikinci sezonu için toplam 107 milyon dolar harcamış bölüm başı 11 milyon dolar gibi
  • Eder.bomba gibi bir dizi...3.sezonun gelecek olması çok güzel.takip..
  • 3. sezonu bekliyoruz ne zaman yayınlanacak bilen var mı?
  • Bu dizi takviminde bir yanlışlık mı var?

• Dördüncü sezonu onaylandı.

3. sezon, 5 Ekim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.