Şimdi Ara

The Man in the High Castle (2015) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
14
Favori
10.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle katılıyorum Hocam. Hani o çok kullanılan underrated kelimesi var ya. Tam bu dizi o kategoride. Oyuncuklar müthiş. Özellikle Rudolf ve ObergrupenFuhrer harikulade. Atmosfer başarılı ve en önemli nokta tarafsız yaklasilmasi. Ha yine yok mu elbette var. Kötüleme elbette olacak Nazileri. Ama isteseler Örneğin Yahudi konusunda çok fazla vurabilirler. Ama dozajinda ve gerçektende böyle olurdu yaşam herhalde Naziler kazansa diyebiliyorsunuz.

Bu kadar ilgi görmemesi çok ilginç. Arkadaşlarıma diyor "aa ciddi mi konusu çok güzelmiş diyorlar". Izleyen çok az sanırım Türkiye'de. Halbuki insana dediğiniz gibi Marvel dizilerine nazaran çok şey katıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Izleme listemize ekleyelim. Bu arada tutmama sebebi amerikanın isgal altında ve ezik.durumda olmasıdır muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada dizi 2 sezon mu sadece? 3. Sezon onayı aldı mı, herhangi bir bilgi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trailer muhteşemmiş.

2. sezon gelecek bu arada bir üst mesajdaki arkadaş. :)
  • Beyler tek kelimeyle kafam yandı.
    Diziyi tor dan mulva coded olarak çektim.Uyumlu altyazı bulamayınca dizistden izleyim dedim.

SENARYO AYNI AMA SAHNELER VE BAZI OYUNCULAR FARKLI
    Biri Allah için açıklasın bana bunu...
  • 2.sezon gelmiş. 1.sezona başlayacaktım ama bizim netflix'te yok bu dizi nedense
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Netflix'in değil ki, Amazon'un.
  • aynı gün yayınlanınca netflix'in sandım direk
  • Ekşi'de gördüğüm yorum gerçekten doğru.

"dizi için şunu söyleyebilirim, kurgu değil. kesinlikle paralel evrende naziler ikinci dünya savaşını kazandı ve bunlar yaşanıyor. bu görüntüler o evrenden buraya geldi ve amazon yayınlıyor. bunun başka bir açıklaması olamaz."

Ayrıca Rufus Sewell çok iyi oynuyor be. İlk sezonda Alexa Davalos kabız gibi duruyordu ama bu sezon o kabızlık gitmiş, sırıtmıyor.

Son bölümde Berlin'deki Meclis Binasını çok iyi yansıtmışlar valla. Kurgu olduğunu bilmeme rağmen fena etkilendim. Gerçi Almanya savaşı kazansaydı bina olacaktı.
  • İlk üç bölümü izledim. Muhtemelen dizinin bütçesi artmış. Atmosfer daha da güzelleşmiş. 1 saat boyunca kendimi o dönemde yaşıyor gibi hissediyorum. Seyirciyi o havaya diyaloglar ve sahne geçişleri ile sokabiliyor. Underratedin tanımı. Piyasadaki çoğu diziden çok çok daha iyi. Yavaş yavaş izliyorum. Hemen bitince boşlukta bırakan dizilerden.
  • bu dizide konu aydınlanıyor mu yoksa hep böyle mi, atmosfer falan güzel ama beklediğimi bulamadım ilk 4 bölümde.
  • şu ana kadarki en underrated dizi olabilir.

2. sezon şov yaptı resmen.

tek kelimeyle harikaydı.
  • 2. sezonu bitirenlerin buraya yaldır yaldır geleceğini biliyorum.

izleyin izlettirin
  • Konuya ilgi duyanlar için çok güzel dizi. Tavsiye ederim.

3. sezon ne zaman acaba
  • İlk bölüm fena değildi de pek akıcı gelmedi bana. Devam edilir mi?
  • Dizi altyazılarını bulamıyorum, nereden izliyorsunuz arkadaşlar ?

Düzenleme: Tüm sezonu izleyebileceğim bir site buldum ancak diziyi arşivime eklemek istediğim için altyazılar bana lazım, elinde olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 1 Ocak 2017; 14:1:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

http://altyazi.org/sub/m/48966/The-Man-in-the-High-Castle.html

Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

İlk bölüm fena değildi de pek akıcı gelmedi bana. Devam edilir mi?

Akıcılık arıyorsan hiç başlamaya hocam. Yavaş ilerliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin 3.Sezonundan haber varmı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.