Şimdi Ara

The Man in the High Castle (2015) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
14
Favori
10.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dizi harika. 1. sezonu dün gece bitirdim. Göz ucuyla yorumları okumuştum 2.sezondan sonra çok bozdu demiş izleyicilerin çoğu. Kötü final yaptı diyorlar ama inşallah o kadar dendiği kadar kötü bitmemiştir. Spoiler yememek için çok incelemedim

Dizi çok sardı ama öyle yada böyle bitirecem yapacak bişey yok :D

Bu arada General Smith acayip rol kesiyor ya çok iyi oyunculuk.

• İlk iki sezon gerçekten çok güzel ama sonra biraz düşüşe geçiyor. Finali çok kötü demem ama bana çok da final gibi hissettirmedi. Sanki sıradan bir bölüm sonu gibi oldu benim için. Yani ne oldu şimdi diye bakakaldım ekrana.

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Dizi süper.Bence her sezonu güzel.İzlemeye devam edin,sadece finali ben de beğenmedim.Bu arada Smith da daha çok numaralar olacak.

• Ulan bu nasıl final :(

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

efsane sahne , 4.sezon 9.bölümde führerle yaptığı konuşma ve sonrasında yaşananlar.

'beni kendine benzetmiş olmandan iğreniyorum...'

o diyalog efsanedir

.

jon abimizde inanılmaz ouncuymuş

final rezaletini saymazsak izlemiş olduğum en iyi 10 dizi arasına girdi...

tabi ki ridley scott farkını hissediyorsunuz

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt

sende bir sıkıntı var muhtemelen kardeşim kusura bakma da

• İlk iki sezonu izledim, özellikle ikinci sezon baya iyiydi. Spoiler yememek için konuyu çok okuyamadım ama IMDB puanlarına bakarsam dizi 5.8lik bir bölümle rezil bir final yapmış gibi görünüyor. İkinci sezon finalini asıl final gibi kabul edip bıraksam mı yoksa devam etsem mi karar veremiyorum. İzleyen arkadaşlar, ne yapsam?

• Ingoshi kullanıcısına yanıt

İzlerken zevk alıyorsan halen devam et hocam. Final pek iyi değil ama izlenir

• ilk iki sezon çok güzeldi aktı ressmen dizi... üçüncü sezon biraz buruktu ama her türlü izlenir...

• Bu arada forumda nezaman dizi önerisi sorulsa ilk sıralarda tevsiye ettiğim dizi oldu kendisi

• Şu başroldeki ağlak kadın yüzünden diziyi bırakacam artık, bi insanın bütün sahneleri mi uyuz olur lan bu kadar . Kadının dizinin başından beri ne halt yediği belli değil zaten, ideolojik takılıyor ama aynı zamanda kararlarını duygusal veriyor. Teker teker saymayacağım o kadar saçmalıyor ki

Joe Blake de aynı, tam dayaklık. Sosyal medyada karı kıza durmadan alev atan, beyni uçkurunda neyi savunduğunu bile bilmeyen bi tip.

John smith ve kido, tagomi olmasa izlemezdim. Dizide bi tek bu elemanlar dava adamı, diziye uygun.

Şükür ki netflix yapmamış diziyi. Hitler biraz daha objektif gösterilmiş ve görece pompa sahneleri baya az. Dizide ayrıca abd nin kazandığı günümüz dünyası da eleştiriliyor. Netflix olsaydı hitler gay olurdu, her bölümde bi siyahın, eşcinselin kafasına sıkarlardı kesin. Ha bu arada juliana da frank ve joe ile grup yapardı.

Dizinin saçmaladığı bir diğer olay ise john smith ve amerikanların nazilerden çok nazi olması olayı. Adam aryan değil, üstelik düşman askerinin subayı. Eğer bu dizideki olaylar gerçek olsaydı bırak buna rütbe vermeyi, yetkilendirmeyi direkt kafasına sıkmaları gerekirdi. Yanlış anlaşılmasın diziyi taşıyan adam ama hiç olmazsa amerikada yaşayan bir alman falan olsaydı karakter çok daha uygun olurdu. Elin amerikalısını general yapacak en son adamlardan biri hitlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeraltofRiviaCiri16 -- 16 Temmuz 2022; 21:36:8 >

• Amazonda var yıllardandır izlemek isteyipte izleyemediğim dizilerden başlasammı acaba the terrordan sonra

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • deniz_bjk1903 kullanıcısına yanıt

Geç bile kalmışsınız,süper bir dizi.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.