Şimdi Ara

The Lord of the Rings Trilogy 4K Bluray Remastered - 1 Aralık 2020 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
5
Favori
20.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon üzerinden tam alacak dim ki TR destek varmı yok mu kontrol edeyim dedim. 140 dolar a filan geliyor idi ortalama. Allah dan bu konuyu görmüşüm direk vazgeçtim. Yapacak birsey yok onca dilin içine bir TR altyazi koymayı akıl edemediler yada bilerek koymadilar artık her neyse. Bizde gider alternatif seçenekleri değerlendiririz MECBUREN.
  • yayınlandı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SilenthillDream

Bende uzun zamandır bekliyorum hevesim kursağımda kaldı malesef.. Hem hobbit hem yüzüklerin efendisi Serisi Dolby vision kalitesinde gelirken.. Ülkemizde malesef satışa çıkmıcak.. Malesef ülkede film kültürünün sonuna geldik.. Artık yeni bluray filmler çıkmıcak ülkemizde tüm film şirketleri kapandı.. Yüzüklerin efendisi 140-160 gb arası yurtdışı CEE sürümlerinde bile türkçe altyazı eklememişler tam bir fiyasko

The Lord of the Rings Trilogy 4K Bluray Remastered - 1 Aralık 2020

Blu-ray kültürü D&R'ın da satışı kaldırmasıyla azaldı UHD Blu-ray zaten hiç göremedik gibi birşey ancak iTunes'daki hem normal hemde extended sürümler yeni sürüme güncellendi, 4K - Dolby Vision desteği ve dil seçenekleri var.

• Malum yerlerde bulamadım.
  • Malum yerlerden indiren var mı bende bulamadım.

• The.Lord.of.the.Rings.The.Fellowship.of.the.Ring.2001.EXTENDED.2160p.UHD.BluRay.x265-BOREDOR

The.Lord.of.the.Rings.The.Fellowship.of.the.Ring.2001.Extended.UHD.BluRay.2160p.TrueHD.Atmos.7.1.DV.HEVC.REMUX-FraMeSToR

Böyle bir dosyalar var. İndirmedim ama bu olabilir.

• Ben indirip izledim ve sildim sonra. Ama şiddetle tavsiye ederim zira tüm donanımınız HDR ve Dolby vision desteklemese bile görüntüler müthiş.

Ayrıca GAME Of THRONES da indirdim tamamı 2.5TB tuttu tabii sildim sonra ama değdi. Cidden çok farklı görüntüler.

• Gençler malum yerlerden tek part 4K bluray bulamadım. İki part halinde indirmek de istemiyorum. Tek part bulan varsa linkle beni pm den yeşillendirebilir mi lütfen  

• quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Ben indirip izledim ve sildim sonra. Ama şiddetle tavsiye ederim zira tüm donanımınız HDR ve Dolby vision desteklemese bile görüntüler müthiş.

Ayrıca GAME Of THRONES da indirdim tamamı 2.5TB tuttu tabii sildim sonra ama değdi. Cidden çok farklı görüntüler.

Nereden buldunuz hocam özelden yazar mısınız?

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

İnternetten, ....ent indirmiştim.

• quote:

İnternetten, ....ent indirmiştim.

Hangi siteden hocam özelden yazar mısınız rica etsem

• Bende alabilir miyim ?

• Thai-Fun kullanıcısına yanıt

bende alabilir miyim hocam.

• dostlar hepiniz biliyorsunuzdur, en bilinen yer yahu, rarbg.

• Bulamıyorum nereden bulacağız ? Yify tarzında bir site yok mu , 120 gb yerine minimalleştirilmiş ama yeni renk yeni efektli olarak inecek bir yer?

• quote:

dostlar hepiniz biliyorsunuzdur, en bilinen yer yahu, rarbg.

İndirdim buradan , yenilenmiş versyonu yok. Normal 4k hali var. Yenilenmiş görsel efektli yeni versiyonu mevcut değil.

• benimkiler zaten bildiğimiz extended versiyonlarıydı, yenilenmiş yebi efektleri bilmiyorum.

Yeni efekt derken yeni sahne mi yoksa başka bir şey yada sadece renk düzeltmesi mi ?

• quote:

benimkiler zaten bildiğimiz extended versiyonlarıydı, yenilenmiş yebi efektleri bilmiyorum.

Yeni efekt derken yeni sahne mi yoksa başka bir şey yada sadece renk düzeltmesi mi ?

Yeni amazon'da çıkan versiyon. Tr'ye gelmeyen. Görsel efektler , geniş planlar , savaş ve yaratık sahneleri tekrar güncellenen versyon.

• pukiman kullanıcısına yanıt

Dostum güncellenen derken net olarak söyler misin, extended versiyonda olmayan sahne mi yoksa extended da olanların renk-detay vs düzeltilmiş hali mi

yani izlediğimiz sahneleri tekrardan daha güzel hali ile izlemek başka birşey, yepyeni bir sahne izlemek daha başka bir şey,

Hangisi oluyor bu yazdığınız versiyonda ?

• quote:

Dostum güncellenen derken net olarak söyler misin, extended versiyonda olmayan sahne mi yoksa extended da olanların renk-detay vs düzeltilmiş hali mi

yani izlediğimiz sahneleri tekrardan daha güzel hali ile izlemek başka birşey, yepyeni bir sahne izlemek daha başka bir şey,

Hangisi oluyor bu yazdığınız versiyonda ?

Yahu efektler yenilendi diyorum. Balrog mesela daha gerçekci bir hale kavuştu , Goblin mağarasından çıkıştaki rezalet görsel efekt , gerçekci hale getirildi. Troller düzenlendi tekrardan.. Savaş sahnelerindeki CGI orclar tekrar düzenlendi. Renk değil fark.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.