Şimdi Ara

The Lord of the Rings Trilogy 4K Bluray Remastered - 1 Aralık 2020 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126
Cevap
5
Favori
20.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tamam anlaşıldı, seriyi belki 6 farklı versiyonda 10 defa falan izlediğim için bunlar benim için önemli değil zaten.

Bu versiyonun özel bir adı var mı ? nete düştüğünde diğerlerinden olmadığı nasıl anlaşılacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Tamam anlaşıldı, seriyi belki 6 farklı versiyonda 10 defa falan izlediğim için bunlar benim için önemli değil zaten.

Bu versiyonun özel bir adı var mı ? nete düştüğünde diğerlerinden olmadığı nasıl anlaşılacak ?

The Lord of the Rings Trilogy 4K Bluray Remastered o zaten. Sinemaya çıkması planlanan da o.

• pukiman kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, sinemaya daha çıkmadıysa nette bulmayı umut etmek çok fazla iyimserlik olur. 

• quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Teşekkürler, sinemaya daha çıkmadıysa nette bulmayı umut etmek çok fazla iyimserlik olur. 

Amazon Global de çıktı ama Lortr Türkiye yayın hakkı Blu ve Netflix'de olduğu için Amazon Prime video TR de yayınlanamıyor.. Aynı anda da sinemaya gelecek.

• pukiman kullanıcısına yanıt

Malum yerlerde bulamadım hocam, acaba bildiğiniz bir yer var ise, DM'den gönderirseniz sevinirim. 4K HDR tadında izleyelim birde

• Apple tv de var hem de dolby vision. Oled tv si olan mutlaka alıp izlesin fiyatıda baya ucuzdu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sardemir

Malum yerlerde bulamadım hocam, acaba bildiğiniz bir yer var ise, DM'den gönderirseniz sevinirim. 4K HDR tadında izleyelim birde

Ben de bulamıyorum , bulan varsa paylaşsın :(

• alpalp84 kullanıcısına yanıt

atmos içerenler dolby vision ile mi geldigi anlasılıyor

• dolby vision versiyonunu bulabilen var mı izleyebilen var mı görüntüler nasıl

• Arkadaslar 2 tane verisyon bulabildim. H265 sıkıştırmalı hdr 3 filmiin toplamı 110gb sıkıştırılmış kendi tvimde baktım karakterlerin yüzleri oldukca net duruyor ama arkaplan sıkıştırmadan dolayı biraz üzücü. Bir de rusların direkt bluray formatına 6 tane rus dublaj ekleyip sadece 7.1 dolby true bıraktıgı format. Filmlerin tanesi 120 gb civarı internette direkt bluray formatı izleyenler oldukca memnun ama rus oldugu için şüpheli ve m2ts formatlı isteyenlere link atabilirim
  • 50gblık iki disc versiyonu indirdim. Görüntü tatmin etmedi açıkçası. 150 küsür olanı deneyeceğim.

• Apple TV de ki remastered değil anladığım kadarıyla, uzatılmış versiyonun 4K halı.
    The Lord of the Rings Trilogy 4K Bluray Remastered - 1 Aralık 2020

Remastered versiyonun Türkçe altyazisini bulamadım ,daha çevrilmedi heralde.
  • Var mı bir gelişme. Özelden link atabilecek olan biri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: witcher_king

Apple TV de ki remastered değil anladığım kadarıyla, uzatılmış versiyonun 4K halı.

Remastered versiyonun Türkçe altyazisini bulamadım ,daha çevrilmedi heralde.

4k ise remastered 2020 aralıkta çıktı. Bluray ise 2012 çıkışlı extended 1080p. Başka yok zaten, baktığın 4k ise remastered olandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 6 Nisan 2021; 23:40:59 >

• REMUX versiyonu 130 GB tanesinin. 500 GB HDD alıp saklayana kadar bunu almak daha mantıklı geliyor. Amazonda o fiyata gördükten sonra torrente yönelmşitim. Şimdi Apple TV de almaya karar verdim. Fakat üst tarafta arkadaşın çektiğinde HDR yazarken bende DOLBY yazıyor. O farkı anlayamadım.

Aplle TV de izleyenler varsa ingilizce dışında elf, orc, cüce lisanlarında söylenenler de Türkçe'ye çevrilmiş mi ?

• caladrieda C kullanıcısına yanıt

Apple TV'de altyazı için ingilizce konuşulmayan hiçbir yere çeviri yapılmamış. Söylenen dilde de yazılmamış. Aşağıdaki resimde black speech "Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul." koyulmamış.

Buna benzer yerlerde altyazı olmaması beni bayağı üzdü.

• caladrieda C kullanıcısına yanıt

ben geçen itunes dan başka bir 4k film kiraladım, görüntü hiç tatmin etmedi beni. siz beğendiniz mi görüntü kalitesini ?

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

HD olanla kıyaslayınca tatmin etti artı birde dolby atmos a geçmesi süper oldu. Ama indirdiğim remux versiyonu ile karşılaştırmadım, silmemiştim onu da şöyle bir bakarım fark var mı ne kadar var yazarım size.

TV 50inç benim başka filmlerin 4K olup olmamasına pek bakmıyorum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: caladrieda

HD olanla kıyaslayınca tatmin etti artı birde dolby atmos a geçmesi süper oldu. Ama indirdiğim remux versiyonu ile karşılaştırmadım, silmemiştim onu da şöyle bir bakarım fark var mı ne kadar var yazarım size.

TV 50inç benim başka filmlerin 4K olup olmamasına pek bakmıyorum açıkçası.

teşekkürler, benim tv de 55inç, defautl dolby atmos yok sanırım. aslında kıyıp paraya amazondan sipariş vermek lazım da işte. nalet çok pahalı :)

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

Ben iki yıl önce sk9y aldım ama 10 alsam daha iyimiş diyorum şimdi :D sadece şu arkadaki ikili seti alamadım pandemi girdi nalet

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.