Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.955
Cevap
50
Favori
158.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snakefatih

PS3 te bitirmiştim sonradan dlc si çıkmıştı. ps4 e dlc ile beraber kutulu şekilde satarlarsa alabilirim.

Dlc ile birlikte kutulu olarak çıkacağı onaylandı.
  • Son zamanlarda en sevdiğim oyundu ki 5 kere bitirdim PS3'te ama oyuna sahip olanlar için indirim gibi bir şeyler yapılmalı. En azından PS4 exclusive dlc gibi bir şeyler olmalı ki benim gibi oyuncular da yönelsin. Yoklukta iyi gider yine de.
  • 1080p olacakmış. 60 FPS olsa birde tadından yenmez
  • Sırf bu yuzden almadimmi ps4 u...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Last of Us PS4 Sürümü İçin 60 FPS Hedefleniyor!

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Last_of_Usin_PS4_Surumu_icin_60_FPS_Hedefleniyor-53994.htm#header

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 9 Nisan 2014; 22:47:23 >
  • Ana konusu vardı bunun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sirf bu oyun icin ps3 alacaktim iyiki almamisim. Yaz gelsin aliyoruz ps4 u.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_n -- 9 Nisan 2014; 22:56:56 >
  • ps3 te oynayamamıştım içimde de kalmıştı güzel bi fırsat hemde yeni nesilde inşallah oyuna biraz daha eklemeler yaparlar
  • Oyunu oynayanlar bilir; dinleme modunda tıkırdayanların sesleri ds4'ün hoparlöründen verilirse muazzam olur. El fenerinin pili biterken ds4'ün ışığı da aynı şekil yanıp sönebilir.

Bunların yanısıra oyundan bazı farklılar bekliyorum. Özellikle E3'te gösterilen videolarda ki şarjöre kurşun koyma animasyonları. Hatırlarsanız eğer boş mermi kovanlarını döküp yerine yenilerini koyuyordu Joel. Ama oyunda bu kadar detaylı bir animasyon yoktu.

Ve kesinlikle yapay zeka. Umarım onu da geliştirirler. Gerçi kötü değildi ama düşmanların Ellie'yi görmeyip sadece bizi görmesi veya duyması oyunun tek can sıkan unsuruydu.
  • 1080p 60fps deneyeceklermiş,

Ayrıca ön sipariş alanlara ;

100 Supply Points (XP) for use in Factions mode
    Two special bonus skins for Joel and Ellie which will be unlocked after your complete the single player campaign
    Increased Crafting Speed for use in the Single Player Campaign
    Increased Healing Speed for use in the Single Player Campaign
    9mm Reload Speed Increase Upgrade for use in the Single Player Campaign
    Rifle Clip Capacity Increase Upgrade for use in the Single Player Campaign

gerçi bunlara okumaya da gerek yok, SHUT UP AND TAKE MY MONEY . Ya da son moda sözümüz tatava yapma al geç

• Dlc oynayamamistim. Artik alip oynariz.

• ps3 de 1 kere bitirmiştim, 1 kere de ps4 de bitiririm artık. Grafikleri geliştirirler ama yapay zakada bir değişiklik olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

Orijinalden alıntı: Aiden Pearce

Gta 5 te yeni nesile geliyormuş pc ile birlikte.

Onun için resmi bir açıklama yok henüz.

Bende Duydum Hocam
  • sercan sulun de unlu oldu bu arada (her kimse artik) IGN'den tut,YouTube'daki cogu gamer kanalinda herkes bahsediyor bu adamdan TLOU'nun PS4'e cikacagini 1 ay oncesinden soyledigi icin.

PS3'de bu oyunu oynama sansini bulamamis benim gibiler icin ise super bi haber.Ek paketler,remastered grafikler ustune birde 60fps...daha ne isteyebiliriz ki?Bi ara ciddi sekilde tekrardan PS3 almayi dusunuyordum sirf bu oyun icin.Allahtan almamisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 10 Nisan 2014; 2:27:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 Aralık diyor çıkış tarihi için hem amazon.com hem de PSN, belli olmaz ama umarım yazı geçmez çıkması. Bunun yanında bir de gta v gelse bu şekilde beklediğim oyunlar gelmiş olacak. Bir kere bitirebilmistim iki oyunu da yoğunluktan, PS4'de artık birer kere daha bitiririm en az
  • Çok süper haber. Darısı Gta5 in başına

• Darısı uncharted trilogy'nin başına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Yükseltme seçeneği olur mu? PS3 için kutulu var zaten.

Yükseltme seçeneği önceden alanlar için kesinlikle gelir diye düşünüyorum. Fakat tüm dlc'leri içerdiği için nasıl bir yol izlerler bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Darısı uncharted trilogy'nin başına.

Amin

• Ps3 te yediler kaymağını sonra ps4 de yicekler işlerini biliyorlar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.