Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS3 te bitiremediğim için çok üzülmüştüm, PS4 gelmesi benim gibi oynayamayanlar için çok güzel bir haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

PS4 sahiplerinin tamamı PS3 kullanmış değil. Mesela ben İlk konsolumu PS4 ile aldım.Neden bu oyunu oynaktan mutlu olmayayım

Ayhan kardeşim sözüm Sony'e ya oyuncuya değil elbetteki oynamamış olan için çok çok iyi bir haber çıkıyor olması sevindirici ama bu denli heyecanlanılmasına neden olan SONY'nin oyun konusunda yetersiz kalması bir hayli can sıkıcı
  • Yav arkadaş yorumlara bakıyorum da, ne bencil insanlarsınız siz ya ! Ps3 de oynadım bitirdim, ps4 e niye çıkıyor ki, çıkarmasınlar, biz oynadık, onun yerine başka oyun yapsınlar filan gibi yorumları görünce insanın cinnet getiresi geliyor. Aynı bencil tayfadan bir de Gta5 konusunda var. Onlar da aynı şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: v4paTRon

quote:

Orijinalden alıntı: french press

oyunu ps3 oynayanlarlar tatava yapmasınlar geçsinler
    bizim için harika bir haber

Sen git oyununu bekle arkadaşım biz ps3'te oynayıpta ps4'e çıkıyor olmasını çok heyecanla karşılayan arkadaşlara gönderme yaptık eğlencesine, ps3'te oynadım diye yorumda atmayalım iyi paşam var mı başka emrin hemen yerine getirelim hatta yapımcıyı arayayım sana şimdiden yollasın yeter ki gereksiz yorum atmayasın bünyene dokunmuş yorumum anlaşılan

arkadaşım lisene geri dön ya lütfen

• Multiplayer istatistikleri de sıfırlanacakmış.
    PS3'te 3-4 gün oynama sürem vardı.
  • "Remastered" sürümünü 1080p'de çalışacak ve daha detaylı karakter modellemeleri, iyileştirilmiş ışıklandırma ve gölgeler, daha kaliteli kaplamalar vs. gibi yenilikler yapılacak
    PS3 sürümünü PS4'e yükseltme olmayacak
    Diskin içinde şimdiye kadar çıkmış bütün DLC'ler olacak (30$ değerinde)
    Herhangi bir özel sürüm çıkmayacak
    PS3'teki save dosyasını PS4'e aktarma gibi bir seçenek olmayacak
    Multiplayerdaki istatistikler PS4'e aktarılamayacak
    PS4 için ayrı bir trophy seti olacak, yani hem PS3 hem de PS4 sürümünden iki kez platin alabilmek mümkün olacak.
    Son olarak yapımcı firma oyunu 60 FPS'de çalıştırmayı amaçlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 10 Nisan 2014; 20:10:55 >
  • french press kullanıcısına yanıt
    Birader daha fazla alcalma hadi ne ironiden ne espriden ne muhabbetten ne de kime atıfta bulunduğumdan haberin dahi yok lagaluga yapma şu lise muhabbetindende vazgeçin lisede ezik olan arkadaşlar bu lise olayına takılıp her önüne gelene liseli yazarak aşağılık kompleksini bastırma çabasında yazık istersen psikiyatrist arkadaşım var yönlendireyim topluma kazandırsın seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: v4paTRon

Birader daha fazla alcalma hadi ne ironiden ne espriden ne muhabbetten ne de kime atıfta bulunduğumdan haberin dahi yok lagaluga yapma şu lise muhabbetindende vazgeçin lisede ezik olan arkadaşlar bu lise olayına takılıp her önüne gelene liseli yazarak aşağılık kompleksini bastırma çabasında yazık istersen psikiyatrist arkadaşım var yönlendireyim topluma kazandırsın seni

"bizim için hyarika bir haber" yazıyorum bunun üstüne 3 satır yazı yazıyorsun ardından dokunmuş diyorsun ya bana niye dokunsun ben ergen miyim senin gibi bir oyunun muhgabetini bu kadar uzatıyosun
    çekil artık, düş yakamdan arkadaşım sen lşast of us oynadın büyük insansın biz oynayamadık eziğiz oldu mu
  • Videoda gelmiş,hoş gelmiş
  • Videoda ki o kısa görüntü tatmin edici. 1080p muhteşem olacak.
  • french press kullanıcısına yanıt
    Bunu mu anladın yazdıklarımdan ben ne LOU oynadığım için herhangi bir övgüde bulundum ne de oynamayan için en ufak bir aşağılamada benim sözüm sana değil bunu kavra artık gelmiş tatava yapma yazıyorsun sonra düş yakamdan diyorsun o zaman adam gibi konuş ki bizde burda sana laf anlatmaya çalışmayalım

• The Last of Us Remastered vs PS3 Versiyonu

Remastered:
    THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

PS3 Screenshot

Improved AA Remastered Versiyon

Remastered:

PS3 Screenshot

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps3 verdion daha iyi golgeler felan
    Arkadaki binasa ps4 de golge yok ps3 de var.

• lecturer kullanıcısına yanıt
    Ps3 sanki AA dışında daha iyi duruyor gibi.Bana mı öyle geliyor?

• Ben ps4'de özellikle bu karşılaştırmada çok olumlu birşey göremiyorum. Belki kaçırmışımdır aydınlatırsanız sevinirim.
    Bir remake Tomb Raider Definitive Edition harikası olur mu? Evet.. Umudum var.

• Güzel haber ps3 te oynamamıştım.

• Ps3 daha iyi

• en yakın zamanda çıkar umarım,4 gözle bekliyorum

• burada iyi gösterilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staylano -- 11 Nisan 2014; 9:30:15 >
  • Gayet guzel

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.