Şimdi Ara

The Last of Us Part I {PC ANA KONU} {Türkçe} {Çıktı/2023} (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.972
Cevap
60
Favori
111.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

State of Play - Sony’nin 20-30dk süren dijital olarak yayımlanan mini sunumu. Yılda 2 veya 3 kere yapılıyor.

Showcase - Sony’nin büyük konferansı Eylül ayında yapılıyor 60-90dk civarı sürüyor. Burada genelde büyük toplarını duyurur ama 2022’de yapılmadı pas geçildi onun yerine State of Play mini sunumlar yapıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EzoBride kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız. Değer gibi görünüyor gördüğüm bildiğim kadarıyla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://etail.com.tr/the-last-of-us-part-i-19

"lastetail" kupon koduyla 475 TL'ye geliyor.

• Remastered sürümde Japonca dublaj yoktu galiba remake versiyona Japonca dublaj eklemişler. Bir kere Japonca, bir kere de Türkçe dublaj bitirmek lazım.

• Yalnız japonya da eğitim yada iş sebebiyle olan kişiler biraz şansız olacaklar çünkü oyun japonya da sadece japonca olacakmış. Steam sayfasında öğle yazıyor.

• The Frost kullanıcısına yanıt

Güzel fiyat. Ama ben mevbur steam üzerinden alacağım çünkü orada bakıyem var

• Ana mesaj güncellendi. Steam üzerinden istek listenize eklemeyi unutmayın! :)

store.steampowered.com
    Pre-purchase The Last of Us™ Part I on Steam
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/1888930/
  • left behind dlc si içeriyormu ?

• boss06 kullanıcısına yanıt
    Evet

• Daha ön siparişi bile çıkmayan kimi oyunun sistem gereksimleri açıklanmış. Ön siparişte olan The Last of Us Part I hala sistemi açıklanmadı

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

önerilen 1080p 1660 superi geçiceğini düşümüyorum oda orjinal ayarlarda 60 fps e denk gelir.

• Yine bir PS oyunu ve yine hiçbir PC oyuncusunun umrunda değil. Kimse hakkında konuşmuyor bile.

• Ne dememiz lazım ki? 10 yıllık oyun zaten, her şey ortada. Nasıl oyun acaba deyip duralım mı yani? Yeni oyun olsa devamlı detay paylaşılır, ekran görüntüsü ve video paylaşılır. Üstüne yorum yapılır, konuda tartışılır. Fakat daha önce çıkış yapmış bir oyun hakkında oynamadan ne konuşabiliriz ki? Bu oyunun pc portuyla alakalı paylaşılacak hiçbir şey yok şu anda. Olduğunda da mutlaka konuşulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 27 Aralık 2022; 17:28:47 >
  • Benim umrumda 3 kere bitirdiğim halde deli gibi bekliyorum. :)

• The Frost kullanıcısına yanıt

Yalnız kaçırdığınız nokta şu, sadece bilgisayarı olan oyuncular ilk kez oynayacaklar bu oyunu. En azından biraz hype olur değil mi? Hiç yok şu an. Oyunu bekleyenler yine konsol oyuncuları. Bu tarz oyunlar saf PC oyuncusuna pek hitap etmiyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-386561231 -- 27 Aralık 2022; 17:47:32 >
  • Oyunu hiç oynamamış olanların pek umrunda değil gibi şu an bu oyun. Çıkmasına 2 ay kalmış bu kalibrede bir oyunun şu an sadece DH'de en az 100 sayfa konuşulması gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-386561231 -- 27 Aralık 2022; 17:50:45 >
  • Hocam ben de ilk kez oynayacağım, hatta ön siparişimi de yaptım ama mesela ne konuşabilirim ki oyun hakkında? Siz söyleyin konuşalım. Belki de PC'ye gelmesini en çok beklediğim oyun Last of Us ama oyunun ne olduğunu bilmemek mümkün değil ki şu medya ortamında. Ne diyeyim abi bu oyunda zombi mi kesiyoruz diyeyim? Zombi kesmek için çok heyecanlıyım falan mı diyeyim. PC oyuncusuna hitap etmediğini de bu konudan çıkarmanız garip gerçekten. Kaldı ki bu bir devam oyunu da değil. Senaryosunu da bilmiyoruz yani tam olarak. İkinci oyunun ana konusu olduğunda senaryoya dair pek çok şey konuşuruz ilk oyunu oynadığımuz için. Teoriler üretiriz vs. Fakat ilk oyunun senaryosu hakkında bildiğimiz bir şey olmadığı için konuşacak bir şey yok. Oynanışı zaten biliyoruz gerçekten güzel ve zevkli. Merak eden de videolarını açıp bakar oynanışına ve grafiklerine, ona göre karar verir. Şimdi biz neyi konuşalım burada?

Sistem gereksinimleri belli olunca onu konuşuruz. Video gelince onu konuşuruz. Bu kadar yani. Önceki PS oyunlarında da aynısı oldu çünkü kimse konuşacak bir şey bilmiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 27 Aralık 2022; 17:56:21 >

• Bence forum öldü eskisi gibi kimse birbiri ile muhabbet etmiyor. Oyun çıkışına az kala bence buralar dolar. PC oyuncuları özellikle bizim ülkemizin oyuncu kitlesi multi oynuyor. Bizim gibi çok azınlık single oyunlar oynuyor. Oyunun fiyatı ve malum ekonominin durumu insanların artık vakit geçirecek hali kalmamış da olabilir.

• Daha pc çıkmamış oyunun nesi konuşulsun. Bilgisayara gelir ondan sonra duruma bakılır.

Çoğu kişinin duyurulduğu andan beri sabırsızla beklediği Diablo 4 ana konusu bile sadece 25 sayfa. Şimdi kalkıp Diablo 4 de kimsenin umurunda değil mi diyelim.

Hele The Last of Us Part I bir çıksın ondan sonra başlıkta pek konuşulmazsa o zaman bu tür eleştiriler yapılabilir. Şu an bunu konuşarak doğmamış çocuğa don biçmek gibi bir şey yapılmış olunur.

• Psden pcye çıkan oyunları zaten genel kitle youtubeda binlerce defa izlemiş oluyor. Paylaşacak üstüne konuşacak fazla birşey yok. Zaten toz zerresine kadar bilgi youtubeda 9 yıldır var. Karakterler belli, konu belli, grafikler belli, baş belli son belli. Oyunu deneyimlemeyi herkes istiyor ama herşeyi yıllardır ortada olduğu için merak edilen, üzerine acaba şurası şöyle olurmu denilecek bir kısmı yok. Çok merak edilen kısmınıda ben söyliyim. Oyunun dlcside dublajlı olarak oyunun içinde gelecek. Sıfırdan bir oyun olsaydı coşardı buralar. Bende bunu oynarım ama bundan daha çok ikinciyi bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.