Şimdi Ara

The Last of Us Part II Duyuruldu (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
6
Favori
9.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Madem PS4 donanımı tirt, niçin daha kötü donanıma sahip xbox one kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

ellie nin elinde kan ve yara vardı yumruk yumruğa girişmiş olamaz değil mi? yani ilk oyundaki joel gibi adamlara yumrukla girişse kız başına ilginç olurdu.

Her yer kan zaten elinde kan olmaması şaşırtır.
  • N11 den 11 kasım 2015 den indirimli Şekilde PS4 almıştım ve bu oyunun 1.si hediye idi daha jelatinini açmadım. paso fifa, Uncharted, Gow oynadım şu aralar ise 17 oynamaya devam ediyorum nedense su oyuna bir şans veremedim
  • turki5hmo kullanıcısına yanıt
    evet ama yumruğunun orda yara vardı hani şu çıplak elle yumruk atanların elindeki yaraya benzer yumruğunuda sıkınca belli oldu belkide çok fazla yumruk attığı için eli titriyor olabilir. ve ayrıca fiziksel mücadeleye girmeden nasıl zombi öldürecek. yanlış hatırlamıyorsam ilk oyunda titreyenler mi ne vardı yüzü zırhla kaplı olduğu için sadece arkasından yaklaşıp bıçağı boğazında kırıyorduk ateş etmeye kalkınca aniden ısırıp öldürüyordu. ellie bunları nasıl yapacak merak ediyorum doğrusu.
  • Tanıtım amaçlı videoda olabilir bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

evet ama yumruğunun orda yara vardı hani şu çıplak elle yumruk atanların elindeki yaraya benzer yumruğunuda sıkınca belli oldu belkide çok fazla yumruk attığı için eli titriyor olabilir. ve ayrıca fiziksel mücadeleye girmeden nasıl zombi öldürecek. yanlış hatırlamıyorsam ilk oyunda titreyenler mi ne vardı yüzü zırhla kaplı olduğu için sadece arkasından yaklaşıp bıçağı boğazında kırıyorduk ateş etmeye kalkınca aniden ısırıp öldürüyordu. ellie bunları nasıl yapacak merak ediyorum doğrusu.

Lara Croft nasıl yapıyorsa öyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Joel ölmüstür,hayaldir dyenlere katilmiyorum.

Hayal olan brisi kapidan iceri grip cesetlere basmamak icin ayagini kaldiriyor oylemi.?

Tabiki GOW un oynanis videosundan bisey cikaramadikki .Bu sinematikde bsey cikaralim.

Tek bildigim evin icinde epey ölenler var .Ellie nin yuzundeki yara bereden anladigimiz kadariyla joel gelmeden bayagi efor sarfetmis:) Ve adamlarin hakkindan gelmis.Hastalikli gbide durmuyorlar yerdekiler tabi sahsi fikrim.

Ve joel soruyor; daha devam edecekmisin ? oda joel a bakarak evet dyor hepsini.Kanimca joel olmedi.Baska bi dava var.

Bir detay daha var,ölen birisi elinde magnum tabanca ile niye gezsin

• Ellie aradan geçen zamanda Joel'in onun iyiliği için söylediği yalani öğrenmiştir ve Ellie'de az da olsa bi güven sorunu kizginlik oluşmuştur.. Yok olmuş bi dünyada güvendiğiniz Son insanin ''Sizin iyiliğiniz için bile olsa'' bazi konularda size uzun zaman boyunca yalan söylediğini öğrenmeniz kabul edilemez olur, Üstelik bu şartlarda böyle bi dünyada Ellie'nin Ergenliğinden yeni yeni kurtulacak bi genç kiz olduğunu unutmayin.. Joel'e kirgin olabilir ama Ellie Joel'i ASLA öldürmez o kadarda uçmayin Lütfen, ND o kadar aptal değildir beyler.. Ne olursa olsun Ellie Joel için Joel'de Ellie için Herşeyini feda eder.. Tahminim Ellie olanlari öğrendi, Joel'i ne kadar çok severse sevsin Kırgın kizgin gerçeği sakladiği için ama ASLA birbirlerinden kopmazlar.. Aradan geçen zamanda Butterfly'larin gerçek yüzünü görmüş, bi tedavinin gerçekten olmadiğini anlamiş olabilirler ve Butterfly Ellie ve Joel'i tamamen ortadan kaldirmak istiyo olabilir veya Ellie'nin peşini hiç birakmayip daha başka deneyler yapmak istiyoda olabilirler..

Joel ölmüş olabilir mi olabilir, bu olmaz diyemiyorum.. Salgin başladiğinda Joel kizini kaybettiğinde Edit:29 30 yaşlarindaymiş, Arkadaş düzeltti sağolsun.. Aradan 20 sene geçti Ellie ile tanişti, etti 49-50..... Şimdi bi 6 7 sene daha geçti Joel aşaği yukari 55-57 arasi falan.. Böyle zor bi dünyada ölmesi aslinda Mantiken şaşirtici olmaz, ama Bizler için üzücü olur tabi ki.. ND'e güvenim tam, yine öyle bi hikayeyle gelirler ki nutkumuz yine tutulur kaliriz.. Oyunun çikmasina nerden baksak EN AZ 2 sene var.. Daha sanmiyorum ki ND oyunun tüm hikayesini, işleyişini ivirini zivirini yapmamiştir tabi ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 4 Aralık 2016; 23:5:25 >

• aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Play Station'da şu oyunu oynamak sanırım artık şart oldu. Neyse 2. oyunu çıkınca ikisini de ardı ardına oynarım. Şu ilk oyunu oynamadığım için hala bir yanımı buruk hissediyorum.
  • aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Eğer Ellie'nin gözündense uzay aracıyla bile geçer oradan. Kızın gözünden görülen bir hayal demek istiyor arkadaşımız.

• Şimdi Ellie intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor belli, ölen kişi de bizim 1. oyundan tanıdığımız biri olmalı, joel olma ihtimali yüksek belki riley de olabilir, sürekli flashback içeren bi oyun olacak sanırım, eskiyle bugün arasında çok gidip gelicez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Ellie aradan geçen zamanda Joel'in onun iyiliği için söylediği yalani öğrenmiştir ve Ellie'de az da olsa bi güven sorunu kizginlik oluşmuştur.. Yok olmuş bi dünyada güvendiğiniz Son insanin ''Sizin iyiliğiniz için bile olsa'' bazi konularda size uzun zaman boyunca yalan söylediğini öğrenmeniz kabul edilemez olur, Üstelik bu şartlarda böyle bi dünyada Ellie'nin Ergenliğinden yeni yeni kurtulacak bi genç kiz olduğunu unutmayin.. Joel'e kirgin olabilir ama Ellie Joel'i ASLA öldürmez o kadarda uçmayin Lütfen, ND o kadar aptal değildir beyler.. Ne olursa olsun Ellie Joel için Joel'de Ellie için Herşeyini feda eder.. Tahminim Ellie olanlari öğrendi, Joel'i ne kadar çok severse sevsin Kırgın kizgin gerçeği sakladiği için ama ASLA birbirlerinden kopmazlar.. Aradan geçen zamanda Butterfly'larin gerçek yüzünü görmüş, bi tedavinin gerçekten olmadiğini anlamiş olabilirler ve Butterfly Ellie ve Joel'i tamamen ortadan kaldirmak istiyo olabilir veya Ellie'nin peşini hiç birakmayip daha başka deneyler yapmak istiyoda olabilirler..

Joel ölmüş olabilir mi olabilir, bu olmaz diyemiyorum.. Salgin başladiğinda Joel kizini kaybettiğinde 35-40'li yaşlardaydi..... Aradan 20 sene geçti Ellie ile tanişti..... Şimdi bi 6 7 sene daha geçti Joel aşaği yukari 60-65 yaşinda falan.. Böyle zor bi dünyada ölmesi aslinda Mantiken şaşirti olmaz, ama Bizler için üzücü olur tabi ki.. ND'e güvenim tam, yine öyle bi hikayeyle gelirler ki nutkumuz yine tutulur kaliriz.. Oyunun çikmasina nerden baksak EN AZ 2 sene var.. Daha sanmiyorum ki ND oyunun tüm hikayesini, işleyişini ivirini zivirini yapmamiştir tabi ki..

Ufak bir düzeltme; Joel kızı öldüğünde 28 - 29 yaşlarındaydı, Last of Us'ta 40'lı yaşlarının sonundaydı ve Part II'de 50'li yaşların ortalarında olacak.

(Viki'sine bakarak yazdım, orada 1984-85 doğumlu olduğu yazıyor)

• Tamam beyler gene ağlıyorum
  • Allaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh tutmayı beeenniiiii

• Ağlamak istiyorum sayın seyirciler!!

• Ellienin tipi hakkında düşünceleriniz neler?

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    Henüz pek etraflı görmedik ama "olmuş" bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucius Julius kullanıcısına yanıt
    Bence de. Ben basın konferansını da izledim YTdan. Kendisine pek benzemeyen biriyle face rigging yapılıyor. Biraz büyümüş, surat hatları keskinleşmiş, gözleri daha küçük duruyor suratta. Benim de düşüncem böyle.

• zQrba kullanıcısına yanıt
    Çok büyük maddi bir durumluk yok hocam. Solo takılacaksanız PS Plus felan almanıza felan gerek yok. Sadece amacanız PS4'ün exc oyunları oynamak ise forumda kardeşlikle güvenilir referanslı üyelerden oyunları uygun fiyattan alabilirsiniz.

Ayda 1 tane oyun alsanız yılda 12 oyun yapar. Ben Online oyun oynarım derseniz PS Plus şart tabi aylık 20, Yıllık 150 lira. Bu sadece öğrenci olduğunuz için tabi ileride çalışırım, ederim derseniz kendi oyununuzu kendiniz alırsınız. Böyle güzel oyunları kaçırmayın derim.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.