Şimdi Ara

The Last of Us Part II Duyuruldu (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
6
Favori
9.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: encuni

quote:

Orjinalden alıntı: keremak35

Dünyada ki en iyi oyunun ikicisi geliyor demek

dünyanın en iyi 2 oyunu var bioshock infitine ile witcher 3

Tesekkur ederiz

Simdi lutfen, xbox'a donup microsoftun turkiyeye acabildigi seyleri kullanmaya devam edin.
  • Bulundugum yerde internet olmamasi ve tlou2 nin tanitimini izleyememem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antrim A kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi Joel ve Ellie'nin sesine aşina arkadaşlarımıza biraz tuhaf gelebilir ama zorluk çekerse şayet ayarlardan ingilizce ses Türkçe alt yazı keyfine bakabilir doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 4 Aralık 2016; 18:10:58 >
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    baya mantıklı geldi. ellie'nin trailerdaki intikam yeminide joel'u öldürenler için olabilir.
  • Önceki oyun kızı olan bütün babalar için özel bir hissiyat sunuyordu (yorumlar hep bu yöndeydi) bu seferde babası vefat etmiş bütün kız çocukları için özel bir hissiyat sunacaktır aynı derinlikte hikaye sunumu ile gelirse. :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ps4 almak zorundayız şimdi :D

• scorpio ya ne zaman çıkacak oyun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıtım videosu çok güzel olmuş.
  • mavi ışık hatası almış, hedef 2023 diyorlar
  • Gençler şimdi size Müthiş bi tavsiye veriyorum, Hatta sizlere rica ediyorum bu dediğimi imkaniniz varsa yapin.. Gidiyosunuz Trailerin 4K videosunu bulup ''PC'e indiriyosunuz'' ve Trailer'i O şekilde izliyosunuz.. Youtube'dan falan değil PC'e indirip izleyin.. Bu nasil bir netlik bu nasil bir Gerçekçiliktir diyeceksiniz, emin olun bakin Ohaaa çekeceksiniz..

Bu arada Oyun çikana kadar haftalik dozlarla izlerseniz kalp rahatsizliğina yakalanma riski düşüyomuş, kesin bilgi yayalim...
  • Öğrenci olmasam yani bir yerden gelirim falan olsa ps4 alıp oynarım kesinlikle. R* fanı olarak RDR en başta olmak üzere unc4, bu oyun. Oynanması zevkli oyunlar diye düşünüyorum ama gelgelelim para yetişmez bunlara

• Bence kız zombi olmuş insanları yiyor. Büyük oyunu çözdüm beler.

• İyi ki Playstation ı seçmişim.
  • tüplü tvde bitirmiştim ilk oyunu. kabus gibiydi.

• Joel ölmüstür,hayaldir dyenlere katilmiyorum.

Hayal olan brisi kapidan iceri grip cesetlere basmamak icin ayagini kaldiriyor oylemi.?

Tabiki GOW un oynanis videosundan bisey cikaramadikki .Bu sinematikde bsey cikaralim.

Tek bildigim evin icinde epey ölenler var .Ellie nin yuzundeki yara bereden anladigimiz kadariyla joel gelmeden bayagi efor sarfetmis:) Ve adamlarin hakkindan gelmis.Hastalikli gbide durmuyorlar yerdekiler tabi sahsi fikrim.

Ve joel soruyor; daha devam edecekmisin ? oda joel a bakarak evet dyor hepsini.Kanimca joel olmedi.Baska bi dava var.

• Bence Joel hayalet Ellie ana karakter çunku arada bir filmlerdeki gibi arada bir gelip konusacak videodada Ellie kendiyle konusuyordu.Joel öldü hatta Ellie Joel u kendi elleriyle bile öldürmüş olabilir. El titremesi ondan olabilir.2019 a da çok var hani 2018 sonunda gelirse iyi yine

• turki5hmo kullanıcısına yanıt
    Öyleyse çok duygusal bir oyun bizi bekliyor adamım...

• Yazık şimdi böylesine bir oyun ps4 gibi tırt bir donanımlı konsolda harcanacak tıpkı ilk oyunu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Yazık şimdi böylesine bir oyun ps4 gibi tırt bir donanımlı konsolda harcanacak tıpkı ilk oyunu gibi.

İlk oyun harcanmadı,Ayrıca pro var bence yeter zaten eski nesil motorun gelişmişi yine yeni motorla değil bu görüntülerin oyun içi olduğu çok belli daha oyunun çok başlarındalar, oyun mekan olarak daha ormanlık alanlarda geçecek gibi.ilk oyunda hikaye bitmemişti zaten devamı gelecekti, bu kez Ellie lı ana oyun Joel lü single player DLC gelebilir. Ama last of us 3 lemeymiş, part 3 te gelecektir. PS5'te çıkma ihtimali çok yüksek Part 3 ün.
  • ellie nin elinde kan ve yara vardı yumruk yumruğa girişmiş olamaz değil mi? yani ilk oyundaki joel gibi adamlara yumrukla girişse kız başına ilginç olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.