Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google'a yazmıştır en iyi oyun hangisi bu çıkmıştır karşısına napsın garibim 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yalnız Last of Us gayet de atılır multiplayer modu en harika oyunlardan biri bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Z kuşağını yakalayacağız diye iyice madara ediyorlar kendilerini yada sosyal medya yöneticileri leş.

Paşam LoU'ı, Fifa, Cs falan sandı. Last of Us atmak nedir ya.  

Teorik olarak doğru Tlou yazmış onunda multisi var ve evet atılır. Yani hata yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu boomerda ToU multiyi düşünerek yazmıştır eminim.

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • quote:

Z kuşağını yakalayacağız diye iyice madara ediyorlar kendilerini yada sosyal medya yöneticileri leş.

Paşam LoU'ı, Fifa, Cs falan sandı. Last of Us atmak nedir ya.  

Oyunun Siyasetle ne işi var arkadaş bi kopun gidin ya kopun gidin sizin yüzünüzden oldu bu kol gibi konsol

vergileri Gamer adama bulaşmayın !!

• vector x-31 kullanıcısına yanıt

sen ne diyon ya? ülkede ki her şeyin fiyatı normal zaten oyunlar pahalı dimi?

her şeyin siyasetle alakası var. siyaseti o kadar kalitesiz insanlara bıraktık ki ülkece, bu kalitesiz insanların yanlış yönetiminin sonuçlarını çekiyoruz.

• Muharrem İnce mevzusunda, Tlou atın demesi sıkıntı değil tamamen ezbere samimiyetsiz şekilde Z kuşağına yaranma hareketleri bunlar, bunu bütün partiler yapıyor. Twitch yayınlarına katılmalar, oyunlar ve Z kuşağının ilgisi olan konular üzerinden ezbere konuşmalar...

Gençlerin derdi bu tarz şirinlikler değil, interneti, oyunu, donanımı makul fiyatlardan ulaşmak daha doğrusu hayat pahalılığının normale dönmesi, o normale dönerse yok oyunlar yok yayınlara katılmalara gerek yok, insanların derdi belli çözümlerde belli, o çözümler gerçekleşmedikten sonra isterse sabah akşam gamer taklidi yapsınlar bir önemi yok...

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın abi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

sen ne diyon ya? ülkede ki her şeyin fiyatı normal zaten oyunlar pahalı dimi?

her şeyin siyasetle alakası var. siyaseti o kadar kalitesiz insanlara bıraktık ki ülkece, bu kalitesiz insanların yanlış yönetiminin sonuçlarını çekiyoruz.

Yaw benim sana bişey dediğim yok hacım ben yukardaki paylaştığın saçma sapan şeye tepki gösteriyorum

yoksa bende biliyorum her şeyin siyasetle ilişkili olduğunu o konuda sıkıntı yok..

• Yav onu bunu bırakın da bu Factions noldu ya hiçbir haber yok mu hala ? İptal edildi diyecekler diye korkuyorum artık.

• Yeni animasyonlar görme Part 97.

Uçurum kenarında düşmanı bıçakladıktan sonra aşağı doğru ittim. Çevre ile etkileşim muazzam.

• halen ps5 patch bekliyorum bir çıkarmadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Master Willem

halen ps5 patch bekliyorum bir çıkarmadılar.

PS5'e geldi patch 1 ay oluyor sanırım 60 fps.

• Cihazım bugün geldi. İlk yaptıgım iş tlou 2'yi satın almak oldu sabaha inmiş olur yarın hafta sonu ekran başından kalkmayacağım. THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU 

• PS4 içinde 1.09 sürümü yayımlandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenkteas

PS4 içinde 1.09 sürümü yayımlandı.

PS5 için de geldi o. Açıklama yapmamışlar, kısaca bug fixes demişler.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Temmuz 2021; 3:30:25 >
  • Gelsin artık dualsense tetik desteği ayıptır 1 sene oldu. Oyunu bekletiyorum sırf şu özellik için. Ne kadar zor olabilirki.

• quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

PS5'e geldi patch 1 ay oluyor sanırım 60 fps.

Alıntıları Göster

hocam dualsense desteği vs gelmedi bahsettiğim oydu. grafik patch i çokta önemli değil çünkü oyun normal ps4 de bile harikaydı THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU 

• Ps4 de bug vs rastlamamıştım ter temiz oyun 3 kere bitirdim bu aralar yine oynayasım var.

• 
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.