Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlık tavsiyesi: tüm zamanların en çok zulüm gören oyunu

• Ödüller 269'a çıktı, aradaki fark büyüyor. Umarım 300 olur :)

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 2 Şubat 2021; 22:12:46 >
  • Bu şaheseri 72 saat oynamisim. Ps5 gelse bi 72 saat daha oynasam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 Ödül daha geldi! 274'e yükseldi.

• Uncharted 4 de daha güzel :) Silah vs hepsini alıyordu havadan
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt

Evet animasyon kalitesi Uncharted 4'de de muhteşemdir. Dövüş esnasında yere düşürdüğümüz rakipten direk kapıyorduk ama belli animasyona girince alıyorduk. Last of Us 2 de de yakın dövüşte düşmanımızın baltasını, palasını vs alıyoruz ama bu mermi havada yakalama olayı spontane bir itemi havada yakalıyor motion matching animasyonları sayesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

5 Ödül daha geldi! 274'e yükseldi.

5 ödül last of us a gelirken , 5 yıl sonra birileri nedense bir anda 6 ödül uydurdu bir yerlerinden witcher 3 için. Bu işte xbox fanboylarının işi yoksa ben bişey bilmiyorum THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 4 Şubat 2021; 18:31:27 >

• 300'e bağlayacak böyle giderse :)

• Arkadaslae merhaba tlou2 oyunu ps5 te çalışırmı ona göre cd li alacağımda ?

• çalışıyor bütün ps4 oyunları ps5 te hocam 5-10 kelepir oyun harici hepsi çalışıyor
  • THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

hazırız bekliyoruz...

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Makinenin yanında efsane durmuş THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU 

• Nihayet bende bitirdim oyunu : ))
    YouTube da bir yorumda this is not a game this is experience yazmış birisi. Nokta yorum gerçekten.
    Böyle hikaye böyle müzikler kelimelerle tarif edemiyorum resmen ilk oyundan aldığım tadın aynısı aldım hatta bir adım öteye geçti. Çünkü bu oyunda abby nin hikayesi de beni öyle hüzünlere gark etti ki neye üzüleceğime şaşırdım. Ah ulan Joel bitirdin sen beni
    Neil Druckmann oğlum seni gözlerinden öpüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Bu harika oyunu ilk çıktığında oynadım sonra sattım. Fiyatı düşünce alırım dedim ama hala düşmüyor arkadaş bu ne böyle. Yok mu güzel indirim vs. arkadaşlar?

Bende 199a düşmesini bekliyorum hala da daha 300e bile düşmedi kaç ay oldu bu gidişle Ekim kasımda belki.. :/

• 30 dk oynayıp sıkıldım. Yarın sakin kafa ile devam edicem umarım bu oyunda ilk oyun kadar güzeldir.

• Sonthor kullanıcısına yanıt
    Oyun ilerledikçe film tadına bürünüyor ve insanın kapatası gelmiyor. Başları biraz konuşma yüksekliğinde geçiyor fakat köyden ayrılınca dananın kuyruğu kopuyor merak etmeyin.
  • Arkadaşlar bu oyun 250₺ hakediyor mu sizce ? Objektif yorumlarınızı bekliyorum

• ayrıca oyunu ps4 e aldıgımızda ps5 e yukseltme secenegı var mı?

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Hiçbir oyun bu rakamları hak etmez normalde, oyunlar ülkemizde çok pahalı bu bir gerçek.

Ama, koca oyun sektöründe Last of Us: Part II 250₺'yi belki de en çok hak etmeye yaklaşan oyun olabilir.

Öncelikle, bir "oyun" alıyorsun ve Part II'nin oynanış kısmı üst düzey - mükemmel bir deneyim sunuyor.

Grafik - Işıklandırma - Tasarım - Ses - Sinematik Sahne - Performans alanlarında ayrıca zirveye oynuyor.

Geriye hikaye kurgusu kalıyor, senaryo konusunda kimse sana iyi veya kötüdür diyemez, bu subjektif bir durum ve kararı sen kendin deneyim ederek vermelisin, bunun haricinde de kısaca oyun büyük bir prodüksiyona sahip, kaliteli bir yapım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 10 Şubat 2021; 23:46:9 >
  • Press a Key kullanıcısına yanıt

birinci oyununu keyifle oynadım. sony ımzalı Tükçe seslendirme vs olması yerini apayrı yapıyor. evet oyunlar çok pahalı ama ıste 600 lıralara 700 liralara puyasaya cıkınca sonra ındırım gelınce 250 eh olur dıyor ınsan. ıste buna alıstırıldık maalesef. zaten bu oyun cıkalı 1 sene dahı olmamıs 250den de asagı ınecegını sanmıyorum dısklı versıyonu hele. oyunu ps5 e ucretsız yukseltme sansımız olacak mı ? kutulu ve dıjıtal versıyonunu aldıgımda mesela?

• 
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.