Şimdi Ara

The Last Kingdom (2015- ) Tarihi Dizi- 2 Sezon.. .. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
15
Favori
20.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dizinin 4. sezonu 26 Nisan'da yayınlanacak.

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    uhtred'i özlemiştik hocam,sağol haber verdiğiniz için
  • Ben dizinin yarım bırakılmış bir halde bittiğini sanıyordum. İyi oldu bu haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sezon fragmanı gelmiş

• Yine ne varsa göstermişler trailer da, biraz sürpriz kalsaydı. Bu arada üçüncü sezon nasıl bitmişti hiç hatırlamıyorum.
  • got veya vikings ten çok daha üstün.

got ta gerçek dışı fantastiklik hakim. vikings zaten bu diziyle aynı kalitede değil kıyaslamam bile.

bu dizide gerçeklik var. gerçek dışı hiç bir öğe yok. resmen uthred le birlikte köle oluyorsunuz. kahramanlığı mertliği güzelliği yaşatıyor. pislik rahibi gebertirken içiniz eriyor. birlikte olduğu kadınlara hayran oluyorsunuz.

bu alanda şu ana kadar yapılmış en iyi dizi ve yine ingiliz. gerçekten dizilerine hayranım ingilizlerin.
  • mustf9 kullanıcısına yanıt
    kesinlikle hocam black mirror,game of thrones,the last kingdom, peaky blinders bunlardan sadece bir kaçı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustf9

got veya vikings ten çok daha üstün.

got ta gerçek dışı fantastiklik hakim. vikings zaten bu diziyle aynı kalitede değil kıyaslamam bile.

bu dizide gerçeklik var. gerçek dışı hiç bir öğe yok. resmen uthred le birlikte köle oluyorsunuz. kahramanlığı mertliği güzelliği yaşatıyor. pislik rahibi gebertirken içiniz eriyor. birlikte olduğu kadınlara hayran oluyorsunuz.

bu alanda şu ana kadar yapılmış en iyi dizi ve yine ingiliz. gerçekten dizilerine hayranım ingilizlerin.
    Vikingsten once ciksaydi kesinlikle Vikings iptal edilirdi. Sans iste. Vikings in havasi da ayri tabi ama bu dizi daha iyi bence.

• mustf9 kullanıcısına yanıt
    Fantastik diye bir tür var GOT fantastik türüne girer, mitsel ögeler, mistizm ve kurgudur fantastikliğin temeli.

GOT'un neye ait olduğunu tam farkında olmadığınızı düşündüğümden bu açıklamayı yapmak durumunda kaldım. Got la bu dizi bu sebeple kıyaslanamaz. Anlamsız olur.

Last Kingdom bence de Vikings'ten çok daha iyi ancak gerçeklik konusuna katılamam. Uhtred her olaydan bariz bir şekilde göstere göstere sıyrılıyor. Çok mantık hataları var.

Yine de düşük bütçeli ve iyi bir dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 20 Nisan 2020; 23:19:50 >
  • Efsane bir diziymiş 1 hafta da 3.sezona geldim. İzlemeyen çok şey kaçırır.

• Güzel bir dizi.İlk çıktığı 2015 yılında ilk bölümünü izleyip başlamayayım demiştim.Şimdi 1 haftada 3 sezonu da bitirdim.4.sezonu izlemek lazım artık.
  • Last Kingdom gerçek bir hikaye anlatmıyor, tamamen kitap temelli bir kurgu, hali ile olayları ve karakterleri istediği gibi şekillendirebilecek esnekliğe sahip. Bu da dizi ve yapımcı ekip için çok büyük bir avantaj. Vikings'de bu seviyede bir esneklik imkanı yok, en azından son iki sezona kadar yoktu denilebilir. Her şeye rağmen Ragnar'lı Vikings dönemlerinin çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.
  • Ragnar varken Vikings > The Last Kingdom

Ragnar yokken The Last Kingdom >>>>>> Vikings
  • Dördüncü sezon da çok iyi başladı, yine akıyor dizi.
  • Oo 4.sezon gelmiş
  • Çok hızlı girdiler be :))
  • Çok bekledik ama beklediğimize değdi. İlk 3 bölümü izledim, yine her zamanki gibi efsane ilerliyor dizi.
  • Yav arkadaşlar en son 3.sezonu 2018 aralıkta izlemişim, bölümü izledim. Diziyi unutmuşum.

Son sezonun son kısımlarını, kısa özet geçebilecek var mı? Hatırında olan.

Spoiler olarak tabi.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.