Şimdi Ara

The Last Kingdom (2015- ) Tarihi Dizi- 2 Sezon.. .. (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
15
Favori
20.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Skade e uyuz oldum,rahatsiz edici bir havası vardı bence.Aethelflaed bu sezon gönlümu kazandı, kendini iyi geliştirmiş.Zaten Witcher dizisinde de rol alacak tam isabet.Aethelwold beni delirtti neyse ki Uhtred işini bitirdi.Finan in sahneleri çok iyidi cidden. Kisacasi dizi ustüne koyarak gidiyor.Diger sezonu merakla bekliyor olacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık ikna oldum. Last kingdom vikingsten daha iyidir
  • Dizinin 4. sezon çalışmaları devam ediyor.

• 4.sezon için çok beklemeyiz umarım
  • artık rezalete dönen vikings dizisini bırakıp komple last kingdomu izlemeye başladım
  • Bu diziyi Vikings ile karşılaştıran da ne bileyim Spin-Off'u bile olamaz Vikings'in

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    vikings'den daha çok vikings emin ol
  • Vikings fransa seferine kadar gayet güzel gidiyordu karakterin değişime girmesi çocukların büyümesi derken izlenecek pek birşey kalmadı, şimdi çekerler floki iceland.
  • Dün başladım diziye şuan ilk sezonu bitirdim gerçekten harikaydı. İkinci sezona geçtim yardiriyorum.

Uzun zamandır başlamayı düşünüyordum elimde cok dizi birikmişti sonunda başlamak nasip oldu. Tarihi dizi sevenler kaçırmasın.

• İkinci sezonda bitti. Gemi bölümünde muhteşem oyunculuk sergilemiş başrol oyuncusu tüyler diken diken oldu. Müzikleri çok güzel dizinin ilk sezondan daha çok hosuma gitti ikinci sezon. Hatunlardan Alfred'in kiziydi galiba o güzel. Birde şu sarışın var rahip milf

Akşama üçüncü sezona başlarım fena sarıyor. Bu zamana kadar nasıl izlememisim hayret ediyorum. Simdi diyorum keske 4.sezon başladığı zaman baslasaydim bitince boşluk yaratacak

• 3.sezonda bitti her sezon çıtayı üst seviyeye taşıyan harika bir dizi. 4.sezon yakin zaman da gelir umarım.

Şimdi sıra Spartacus'ta :)

• Bu sene Stranger Things ve La Casa De Papel dizilerinin yeni sezonlarını izledikten sonra bu dizinin 4.sezonu korkutmaya başladı beni 3 Sezondur güzel giden dizi inşallah diğer 2 dizi gibi hayal kırıklığına neden olmaz

Umarım final sezonudur. Bozmasın bu dizi lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 23 Temmuz 2019; 0:18:4 >
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Kitaplarındaki anlatılan hikaye üzerinden bakarsak daha final sezonuna uzağız. Böyle işlenirse en bir 3-4 sezonu daha var The Last Kingdom'un. Kitaplarda Uthred'in tüm hayatı anlatılıyor çünkü(çocukluk, gençlik, olgunluk ve yaşlılık). Daha olgunluk döneminde olduğumuz için dizi iptal edilmediği takdirde devam eder diye düşünüyorum. Dizinin 4.sezonu, 2020'de yayınlanacakmış ama bakalım umarım diğer sezonlarından da daha iyi olur.
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Aynı kulvarlarda değil.. Dolayısı ile Birbiri ile kıyaslanamaz. Ama en az dokuz reyting eder bir dizi..
    Bu dizi içerik olarak diğerinden daha dolu, sonuçta bu tür diziler sayesinde tarih öğrenmiş oluyor diye düşünüyorum insanlar..
  • Var mı, benzeri tarz da eski yeni bir dizi öneriniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titan321

Var mı, benzeri tarz da eski yeni bir dizi öneriniz.
    Rome, kesinlikle tavsiye ederim.
    The tudors, bu da harikadır.
    Vikings, büyük ihtimal izlemişsinizdir.
    Marco Polo.
    Tam benzeri olmasa da eski dönemde geçtiği için öneriyorum; black sails.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Rome ve the Tudors'u mutlaka seyredin.

• first9 kullanıcısına yanıt
    Rome u izledim. Gerçekten izlenmesi gereken bir yapıt teşekkürler. Roman Empire da, izlemediyseniz ben önermiş olayım. The last kingdom- Viking gibi hareketli, görsel şölen içeriği sunmasada.. Belgesel tadında bize tarih kırıntı bilgileri sunuyor diye düşünüyorum.

The tudors, Marco Polo yu izleyeceğim öneriniz üzere.. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titan321 -- 2 Eylül 2019; 10:47:19 >

• 4.sezon ne zaman?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.