Şimdi Ara

The Hobbit: The Desolation of Smaug(2013) | İMDB: 8.5 (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.272
Cevap
16
Favori
98.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu dol guldurda thrain'le olan sahneyi yüklesenize :D
  • Extented Torrente düşsede izlesek
  • extended'daki sahneye bak, Azunulbizar'da Azog, Thror'un kafayı kesiyor.Oysaki Azubulbizar, cüce-ork savaşlarının sonuncusudur ve cüce-ork savaşlarının çıkma nedeni Azog'un Thror'un kafasını kesmesidir, bu ne yaman çelişki böyle.
  • The Hobbit: TDoS Extended Edition Torrente düşerse haber edin bi zahmet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obsesoz -- 22 Ekim 2014; 22:11:09 >
  • Yüzüklerin Efendisi serisinden sonra ben hüsrana uğradım diyebilirim bu film ile. Belki beklentim çok fazla olduğu için belki sinemada 3D izleyip, gözlerimin ağrıması ve 3 saat süre buna zorla katlanmam sebep olmuş olabilir.

Sonra evde tekrardan izledim, bazı yerleri çok gereksiz olduğu kanısı vardım veya çok uzattıklarına. Misal bilbo ile gollumun yarım saat bilmece oynaması

İkinci filmde biraz olsun daha tatmin etti diyebilirim
  • Extended Bluray çıkmış
  • Filmden küfür ede de çıkan insanlardan biriydim. extended sahnelerle birlikte biraz daha oturmuştur umarım. hiç ümitli değilim de neyse.
  • Yüzüklerin Efendisi serisi!!! takip
  • Extended olsa nolur en fazla Gandalf , Bilbo ve cüceler arasında geçen konuşmalar olur ah ah Lotr'un extended kısımlarına bakın birde.

Yüzükleri Efendisi beklentimiz olmadı ama çok gerisinde kaldı sanki bu seri.
  • Altyazılı extended sahneleri.

• Gandalf'ın çok güçsüz yapmışlar filmde. Çapulcu Sauron'u bile yenemiyor.
  • Efektler neden bu kadar kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.