Şimdi Ara

The Haunting of Hill House (2018) | Netflix (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
9
Favori
13.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senaryo düzgün olduktan sonra oyuncuların sırıtacağını sanmıyorum. American Horror Story gibi olacak aynı oyuncu kadrosu farklı hikaye, ilk sezon daha fazla uzasa tadı kaçardı yerinde bitti.
  • yeni bitirdim, uzun zamandır hem korkup hemde duygusala bağlamıyordum, iyi geldi valla :)

diğer korku film-dizilere göre bende farklı bir etki yarattı umarım yeni sezonda aynı etkiyi yaratır.
  • The Haunting of Bly Manor çekimleri Eylül sonu / Ekim başından beri devam ediyor. Çekimlerin planlanan bitişi 25 Şubat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bly Manor çekimleri bitmiş.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Yaz aylarında çıkar büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonu izleyeli yıl oldu. Hala o abuk sabuk finali aklımdadır. Dizi gerçekten çok iyi. Son yılların en iyi işlerinden birini ortaya çıkardı yönetmen. Yalnız o final oldu mu be abicim?
    Son gece karar değiştirip finali değiştirmek neyin kafası. Tam anlamıyla kafkaesk bir son yakışırdı bu diziye. Çalakalem konmuş bir mutlu son o kadar eğreti ve uhuyla yapıştırılmış gibi dandik duruyor ki. İkinci sezon daha kasvetli olur umarım.

İkinci sezonun temel alındığı Henry James romanını okumaya vaktiniz ya da isteğiniz yoksa 1961 yapımı şu uyarlamayı izlemenizi şiddetle öneririm. Hayalet temalı filmlerin atalarından biri ve aynı zamanda nadide bir örneği.

https://www.imdb.com/title/tt0055018/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 31 Ağustos 2020; 17:52:9 >

• Oha 2. sezon Yürek Burgusu'ndan uyarlama mı? Daha bugün bitirdim kitabı. Kısa gibi gözükse de oldukça ağır, psikanaliz dolu bir hayalet öyküsü. Bakalım nasıl yapacaklar.
  • White Cluster kullanıcısına yanıt
    Bu dizi şimdi her sezon farklı tema işleyecek değil mi? tıpkı AHS gibi?
  • Çekimler korona öncesi bitmiş. Tarih yakında açıklanacak. Erteleme yok. Şöyle mayıs gibi gelse de hazır evdeyken kaliteye doysak.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Güzel haber.
  • 1.5 saatlik iyi bir korku filmi yapmak bile meseleyken 10 bölümlük dizisini yapmışlar takdir ettim
    yalnız konu zaten devam etmeyecekken finali çarpıcı bir şekilde bitirmelerini tercih ederdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Çekimler korona öncesi bitmiş. Tarih yakında açıklanacak. Erteleme yok. Şöyle mayıs gibi gelse de hazır evdeyken kaliteye doysak.
    Abi mayıs demişiz ağustos oldu halen daha ses seda yok

• lise yıllarında cuma gecesi trt de korku filmleri olurdu hiç tırsmadan izlerdim. fakat bu diziye akşam evde tek başına başladım ve ilk bölüm sadece 30 dk kadar izleyebildim ve korkudan bırakmak zorunda kaldım. ki ben gece yarısı halka garez gibi filmleri tek başına izlemiş biriyim. yaşlanıyoruz mu ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Abi mayıs demişiz ağustos oldu halen daha ses seda yok

Alıntıları Göster
    Yonetmen 7 temmuzda katildigi bir programda bu sene gelecek merak etmeyin demis

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 24 Ağustos 2020; 16:3:29 >

• Sonunda bir şeyler paylaştılar. Ekim ayında yayınlanır diye düşünüyorum.
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Bana da Ekim gibi geliyor. Kasım'da The Crown geliyor iki büyük diziyi aynı ay yayınlanmaz her halde.

• İnanamıyorum ya The Innocents filmindeki müziği kullanmışlar. Mike Flanagan büyük sinemacısın be umarım daha uzun seneler yaşarsın da Ari Aster ile birlikte türe hakettiği saygınlığı getirirsin. Tek bildiği jump scare ile korkutmak olan James Wan gibi overrated yönetmenlerle kıyaslarsak bu iki isim korku filmi adı altında sanat yapıyor.

Filmden yukarıda bahsetmiştik. Şuraya Criterion fragmanını da bırakayım. Lan nasıl sevindim filmdeki müziğin kullanılmasına anlatamam. Feci hype olmuş durumdayım. Bekle ki kırk gün geçsin.

• Baya güzel olacağa benziyor. İlk sezonuda beğenmiştim gayet güzeldi.

Victoria Pedretti de baya hoş Ayrı bi havası var, seviyoruz

Ama sarışın pek iyi gitmemiş gibi..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.