Şimdi Ara

The Haunting of Hill House (2018) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
244
Cevap
13
Favori
12.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 97
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 11 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BoJack Horseman (17 mesaj) Tieion Amastris (16 mesaj) mahmut716 (13 mesaj) Dürüstİnsan (13 mesaj) .Meraxes. (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (126 mesaj) Mobil (55 mesaj) Tablet (11 mesaj) Mini (46 mesaj) Uygulama (16 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> The Haunting of Hill House (2018) | Netflix
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5648 Mesaj

Bly Manor beklediğim daha kötü çıktı. İlk sezon beklentilerimiz olmadığı için çok sağlam gelmişti. Özellikle 1x6 bölümü ender gördüğümüz çalışmalardandı. Bly Manor ise Korku'dan ziyade Dram/a tarafına ağırlık vermiş. Sezonun tek olumlu tarafı 1x8 bölümüydü. O da oyunculuk farkı diyelim. 

|
    |
    İlk sezon %50 dram %50 gerilim korku türündeydi. Bu sezon %90 dram %10 gerilim olmuş. Fazla beklentiye girmeden izlediğim için yine de tatmin etti. Ağırlıklı olarak tek mekanda geçen dizileri ve filmleri her zaman sevmişimdir zaten. İzlemeyi düşünen varsa çerez niyetine izleyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mighty Ravendark

Şimdiye kadar 6 bölüm izledim, yarın akşam belki biter.

Yorumlar üzerine beklentimi çok mu düşürmüşüm bilemedim, kendimce sevdim bu sezonu. İlk sezon gibi olmayabilir ama sevdim lan dramasını hikayesini, karakterlerin anılarına geçişlerini vs. Küçük kız da çok tatlı şirin şey, oyyy perfectly splendid deyişini yediğim ya. Pamuk gibi oldum. The Haunting serisine devam edecekler mi bakalım.

Yine aynı yönetmenin 7 bölümlük Midnight Mass adlı bir korku dizisi daha gelecek 2021'de, The Haunting serisinden ayrı bu.

Ardından The Midnight Club geliyormuş.

8. bölüm ile sezonun fazla gömüldüğüne emin oldum. Kahretti beni bu bölüm. Sabır istiyor galiba izleyicide bu sezon.

Bitti. Finalin batıracağından korkmuştum biraz, neyseki öyle olmadı. IMDb yorumlarına göz gezdirdim azıcık. Hill House beklentisinden, korku tarafının çok az oluşundan bahsedilmiş ve çok sıkıcı bulunmuş bu sezon. 1, 2 puanları yapıştırmışlar. Korkmak için izlenmediği sürece drama severleri tatmin eder sanıyorum. Son bölümde kadının dediği gibi, aşk hikayesi olmuş. Oyuncular dışında Hill House'tan bağımsız zaten.

Midnight Mass'te görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tieion Amastris -- 27 Kasım 2020; 19:50:18 >
    |
    |

• Binbaşı
    1025 Mesaj

Diziler güzel,izleyin.ilk sezon bayağı iyiydi.

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.