Şimdi Ara

The Exorcist (2016) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
7
Favori
10.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6. bölüm'ün altyazısını bulan varsa atabilir mi acaba? teşekkürler.
  • 6.bölüm tr altyazısı yok arkadaşlar,biri çevirene kadar sabretmek zorundasınız.
  • Bir altyazı daha yayınlanmış kesinlikle onu indirmeyin google translate ile çevrilmiş belli. Şikayet edin silinsin. Yarısı ingilizce yarısı türkçe.
  • -Master kullanıcısına yanıt
    Ben izledim,genede teşekkürler.
  • webmaster-mt kullanıcısına yanıt
    Konudaki bircok arkadasa pmden yardimci oldum, siz de iletisim halinde kalirsaniz size de yardimci olurum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu diziyi nerden izleyebilirim 2 bölüm geride kaldım yav
  • Diziyi ingilizce altyazı veya altyazısız şekilde izleyebileceğim siteler var mı? Türk siteler kaldırmış zaten.Dizileri izleyebileceğim yabancı siteler var mı?

• ororo.tv'de var.
  • Dizinin reytingleri kötü muhtemelen iptal olacak.
    7.bölüm beklediğimden daha sakin geçti.

Şeytanın istediği kişi Casey'nin annesiymiş. Gelir gelmez doğruldu. Kızın bedenini mahvetmiş ya. İçinden çıksa da kızın ölme durumu var bedeni bayağı hırpalandı.

• Dizi 8 bölüm mü olacaktı? Bir yerde 13 gördüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 12:10:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

10 bölüm olacak diye biliyorum.

IMDb'den baktım öyleymiş. Bir yerde 8 yazıyordu, bir yerde de 13 gözüküyordu demekki onlar hatalı. Sağol hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. bölüm yine çok iyiydi, diğer bölüm daha da güzel olacağa benziyor

Father Bennett umduğumdan daha iyi dövüştü helal olsun adama hepsini serdi yere Ayrıca adamın nefesi de kuvvetliymiş baya
    Father Marcus doğru kararı verdi. Şeytanın istediği kişinin annesi olduğu ise başından beri belliydi zaten
  • Arkadaşlar baya araştırmama rağmen bulamadım altyazı nereden nasıl izliyorsunuz? Bölümleri torrentten indirdik altyazı bulamadık elimizde patladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dean.

Arkadaşlar baya araştırmama rağmen bulamadım altyazı nereden nasıl izliyorsunuz? Bölümleri torrentten indirdik altyazı bulamadık elimizde patladı

Yukarılara çık sayfanın altyazılar attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

quote:

Arkadaşlar baya araştırmama rağmen bulamadım altyazı nereden nasıl izliyorsunuz? Bölümleri torrentten indirdik altyazı bulamadık elimizde patladı

Hocam dizideki adam gibi hayal görüyorum galiba şuan yok yani bende söylediğiniz mesajları yöneticiler silmiş olabilir mi? ororo.tv demiş biri orası abonelik istiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Master

quote:

Hocam dizideki adam gibi hayal görüyorum galiba şuan yok yani bende söylediğiniz mesajları yöneticiler silmiş olabilir mi? ororo.tv demiş biri orası abonelik istiyor

Evet şimdi baktımda silinmiş.
    http://www.opensubtitles.org/en/ssearch/sublanguageid-tur/idmovie-479550
    Buradan bütün bölümlerin altyazısını indirebilirsiniz
  • -Master kullanıcısına yanıt
    Güzel kafalar bunlar tabi

• Opensubtitles da ki tüm altyazılar DMCA şikayetinden dolayı engellenmiş..
    Eğer burada çevirmen arkadaşlar varsa altyazıları opensubtitles e değil de, subscene.com a yüklemelerini tavsiye ederim.. Hiçbir altyazının silindiğini görmedim daha oradan..

6.bölüm harici tüm altyazılar subscene.com da mevcut.
    6.bölüm altyazısı elinde olan özel mesaj ile paylaşırsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChloeMC

Opensubtitles da ki tüm altyazılar DMCA şikayetinden dolayı engellenmiş..
    Eğer burada çevirmen arkadaşlar varsa altyazıları opensubtitles e değil de, subscene.com a yüklemelerini tavsiye ederim.. Hiçbir altyazının silindiğini görmedim daha oradan..

6.bölüm harici tüm altyazılar subscene.com da mevcut.
    6.bölüm altyazısı elinde olan özel mesaj ile paylaşırsa sevinirim..

Sadece türkçe arayüzde öyle bir şey var. Site dilini english yap. Rahatlıkla indirebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.