Şimdi Ara

The Exorcist (2016) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
7
Favori
10.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi çizgisinde bir bölümdü.

Angela'yla anlaşma yaptığını önceki bölüm yorumumda belirtmiştim. Pazuzu başka türlü giremezdi. Eski göz ağrısı olunca iyice güçlenmiş. Angela karşı koyamıyor bile. Peder Thomas 162 sayısını iyi gördü. Daha önce annesinin bahsetmemesi bu durum karşısında saçmaydı zira kendisinin yazdığı bir kitap. Papa saldırısı sonuçlanmaz bence kaçacaktır.

1x10 promosunda sezon finali yazıyor ama 2.sezon reytinglere bağlıydı. Devam etmez diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.bölüm altyazısını gönderebilecek var mı?
  • Netflix e gelir umarım yakında bu vesileyle başlamış olurum şu diziyide.
  • Harika, mükemmel, duygu yüklü bir finaldi ( ikinci sezonu olmasını çok isterim açıkçası ama reytingler olmayacak gibi duruyor sanırım ve bazen tadında kalması açısından tek sezonla bırakmak çok daha iyi oluyor)

Önceki bölümlerde de duygulandığım olmuştu ama bu bölümde çok daha fazla duygulandım. Neden bilmiyorum. Tomas ile büyükannesinin sahnesinde ve Angela'nın icinden Pazuzu'yu cikarttiklari sahnede ozellikle duygulandim.
    Bennett'i ben öldürdüler zannetmiştim. Bu bölümde canlı görünce çok sevindim.
    Father Tomas gerçekten iyi iş çıkarttı. Casey'nin ve ailedekilerin de yardımıyla sonunda Pazuzu'yu cehennemin dibine gönderdiler. Angela da iyi iş çıkarttı.
    Father Marcus Simon'ın boğazını kesti, içimin yağları eridi resmen
    Vocare pulvere ayininde Maria Walters'a girince kadının ağzından köpükler çıkmaya başladı. Dedim heralde bünye kaldırmadı öldü ama bölüm sonunda gördüğümüz üzere ölmemiş
    Mutlu sonla bitmesine sevindim.
    Son olarak bu dizide oyunculukları beğenmeyen arkadaşlar vardı fakat bence gayet iyiydi oyunculuklar, her birini tebrik etmek lazım

Açıkçası ilk bölümden sonra yine o meşhur Exorcist soundtrackini kullanmalarını isterdim ama malum telif olayları. Buna rağmen jeneriği bence gayet güzel

Bu kadar yazdıktan sonra anladım ki ikinci sezonun gelmesini hiçbir dizide istemediğim kadar istiyormuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Angelo -- 17 Aralık 2016; 13:31:28 >

• Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Nereden izledin pm atabilir misin
  • Son 3-4 bölümdür dizi çok iyiydi. Finali de çok güzel yapmışlar.

Sezon finali reytingi 2 milyonu bile görmemiş. Fox'ta üstelik kablolu kanal değil. Bence net iptal. Finali iki ucu açık bıraktılar biraz herhalde bu belirsizlik yüzünden.

Zira
    vocare pulvere tayfa temizlenmedi.
  • -Master kullanıcısına yanıt
    bana da atabilir misin kardeşim

• bütün bölüm altyazılarını

• O nasıl bir kapak fotoğrafı ürktüm
  • 10. bölüm Türkçe altyazısını atabilecek olan var mı??
  • Arkadaşlar googlea "the exorcist turkish subtitles" yazın tüm altyazıları bulacaksınız. Link verirsem ordan da uçurabilirler.
  • tavsiye edermisiniz nasıl gidiyor ?
  • exorcist final altyazı varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 31 Aralık 2016; 11:4:39 >
  • salem bitince buna başladım hayırlısı bakalım

korku dizisi fanatiği oldum
  • Arkadaşlar 1080p webdl altyazı varmı sizde?
  • Dünya kadar reklam alan Türk altyazı sitelerine selam olsun! Subscene'e yükleyenler sağolsun :)
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Çünkü diziyi FX almış ve her yerden kaldırtıyorlar.
  • Orasını anladım ama yasal olarak nasıl mümkün olabilir orasını anlamadım? Sitemim, ücretsiz çevrilen altyazılar için, dünya kadar reklam alıp her altyazı indiriminde sayfa gösteriminden fazlasıyla para kazanan altyazı sitelerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 9 Mart 2017; 17:30:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Butun altyazilar mevcuttur isteyenler ozelden ulasabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.