Şimdi Ara

The End Of The F***ing World (2017 - )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
6
Favori
6.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

James 17 yaşında bir ergendir ve psikopat olduğunda da fazlasıyla emindir. Sürekli değişen ruh hali, hiçbir şeyi umursamaması ve soğukluğu bu düşünceye onu itmektedir. Şimdilerde de bir insanı öldürebilecek kadar güçlü olduğunu düşünmektedir. Aklında ise ilk cinayeti için harika bir seçim bulunmaktadır.
    Alyssa da 17 yaşında bir gençtir ve okula yeni gelmiş olan aksi ve havalı bir kızdır. İnsan doğasına aykırı davranmaktadır ve okulda oldukça popülerdir. Fakat kendisini buraya ait hissetmiyordur. James ile karşılaşınca ruh eşini bulmuş olduğuna inanır.
    Başrollerinde Black Mirror‘ın son sezonundan tanıdığımız Alex Lawther ve The Lobster‘daki rolüyle aklımızda kalan Jessica Barden‘ı izleyeceğimiz kara mizah yüklü dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacaktır.

İlk bölümü izledim. Değişik, güzel bir yapım olmuş. Bir bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 1 Şubat 2018; 2:19:10 >

• haydaa

trailerı izleyince indirmeye başladım, ilk iki bölümün altyazısı var
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    .screencrap hakikaten adına yakışır bi görüntü kalitesine sahip. 15 fps ile izliyormuşsun gibi geliyor, nasıl çekmişlerse artık. x1.5 ile izleyince normalmiş gibi geliyor. Haberin olsun.
  • çocuğu nereden tanıyorum diye baktım black mirror'daki sapıkmış
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Aynen, burada da manyak psikopat rolünde.
  • altyazı çıkmayınca ingilizce altyazılı bitirdim diziyi. başladığı gibi güzel bitti sanırım ikinci sezonu olmayacak. çok orijinal bir dizi olmuş tavsiye ederim
  • Dizi Netflix'e gelmiş. Altyazı yok diye erteliyordum, boş vakitte aradan çıkartırım.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix'e galiba 5'inde geliyor. Trailer güldürdü, izlenir.
  • Bitirdim. Çok farklı bir dizi olmuş. Bir oturuşta bitirebilirsiniz

• Ben de bugün başlayıp bitirdim. Bu tarz dram dizileri nedense hoşuma gitmeye başladı.

Bu diziye benzer diziler ararsanız 13 Reasons Why ve Atypical'a mutlaka göz atın. Benzer havaları olan 3 dizi ve 3'ünüde çok beğendim.

• Güzeldi, tavsiye ederim. Bölümlerin 20 dakika olması da çok iyi olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir oturuşta 5. bölüme geldim, dizi gayet akıcı ve yeterince orjinal. Tavsiye ederim
  • Çok iyiydi ya. Acayip eğlenceli ve komik. Alyssa'a aşık olmuştum ve: "17 yaşındaki kıza nasıl aşık olursun lan? Sübyancı mısın sen?" diye kendi kendimi sorgularken kızın gerçekte 92'li olduğunu öğrenince bir rahatlama geldi. 1 yaş büyüğüm ondan. Onu ilk gördüğüm yerde evlenme teklifi ederim heralde.
  • görüntü sanki oğlanın elini soktuğu frütözle çekilmiş gibi. hd izleyebilemenin bir yolu var mıdır?
  • malum sitelere düşmemiş daha :(
  • Julian Draxler kullanıcısına yanıt
    Sansürsüz ararsanız çıkıyor hocam.

• bitti dizi şimdi beğendim ben kara mizah güzel işlenmiş joker ve harley quinn havası oluşturmak istemişler sanırım. biraz da yol hikayesine dönüşmesi hoşuma gitti açıkçası

alyssa james'in küçükken fritöze soktuğu elini tutmak istememişti son bölümde tuttu güzel detay.
  • ikinci sezonu onaylandı

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ikinci sezonu onaylandı

Güzel haber hocam dizi efsaneeeydi zaten 2. sezon haberi iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alyssa cok iyi what diyor ya favorim oldu "vua"

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.