Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
29.367
Cevap
124
Favori
1.474.287
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]
Giriş
    3421 Mesaj
    |
    |
    Ravenholm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1881-193∞
  • Teğmen
    150 Mesaj
    SE olanların pek Moda ihtiyacı olmasa gerek.
    Sadece şu Forgotten Seasons ilgimi çekti, nereden nasıl indirebilir oynayabiliriz?
    |
    |
    1. 21:9 monitörde alt ve üstteki yazılar ekran dışında kalıyor 2560x1080
    Edit: SE de ek yamayla düzeliyor

2. dlc ler steamdan kalkmış nasış ulaşırım. SE 37 tl ye düşmüş SE alıp mı devam etsem. save lerim SE ye aktarılıyor mu? sağ sol el yüzük modu bag modu var diğerleri bir kaç grafik modu. çok mod kullanmıyorum
    edit: save ler aktarılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 3 Eylül 2019; 10:15:53 >
    [ Core i5 4670 Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm ] [ MSI B85-G43 GAMING Intel B85 Soket 1150 DDR3 1600 MHz SATA 3.0 USB 3.0 ] [ 120GB 840 EVO SATA 3.0 SSD ] [ MSI GTX 1050 TI GDDR5 4GB 128Bit DX12 ] [ G-SKILL 16GB (2x4 8 GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit ] [ XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH ] [ MONITOR: LG 34UM580 21:9 IPS ]https://www.flickr.com/photos/161705755@N05/
  • Yarbay
    2094 Mesaj
    Arkadaşlar ilginç bir Bug ile karşılaştım. Serana ile Volkihar kalesine gidiyorum ancak kapıdaki adam kapıyı açmıyor ve serana da bir diyalog başlatmıyor öylece kapının önünde bekliyoruz. Sorun nasıl çözülebilir bilgisi olan var mı ?

bende LE vardı... SE aldım grafikler için ve modlarla zaman harcamak istemedim.
    eski saveleri devam etme olasılığım var... tabii önceki oyundakileri steam'e yüklendiyse herhalde olur.
    |
    |
    MetalWave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O benim bildiğim eski versiyonlarda Volkihar'ı, Daedra (Vampir) DLC hikayesine başlamadan, keşfettiysen bu problemle karşılaşılıyordu!?
    İki çözüm yolu var:
    1. eski volkihar kalesini keşfettmediğin bir save ile yeniden devam etmek...
    2. tlc ile kapıdan geçip kapıcıyla konuşmak felan o zaman devam ediyordu hatırladığım kadarıyla...
    belki Seranayıda coduyla .......moveto player yapman gerekebilir...
    |
    |
    Doppio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: akif15

O benim bildiğim eski versiyonlarda Volkihar'ı, Daedra (Vampir) DLC hikayesine başlamadan, keşfettiysen bu problemle karşılaşılıyordu!?
    İki çözüm yolu var:
    1. eski volkihar kalesini keşfettmediğin bir save ile yeniden devam etmek...
    2. tlc ile kapıdan geçip kapıcıyla konuşmak felan o zaman devam ediyordu hatırladığım kadarıyla...
    belki Seranayıda coduyla .......moveto player yapman gerekebilir...

Alıntıları Göster
    Evet dediğiniz gibi kaleyi önceden keşfettiğimiz taktirde bu bug ile karşılaşıyormuşuz. Bende kaleyi epey önce keşfetmiştim ve ondan sonra çok ilerleme kaydettim ve sorunu Youtube'den izleyip uygulayarak şu şekilde çözdüm "kapının demirlerinin önüne gelip herhangi bir yiyecek tabağı elime aldım, ardından kasırga koşuşu yaparak demir kapıdan geçtim". Bir nevi bug'u bug yaparak çözdüm diyebilirim
    |
    |

• Binbaşı
    1549 Mesaj
    Bu geliştirmeyi yapmak için gerekli "YETENEĞE" sahip değilsin.
    Bu geliştirmeyi yapmak için gerekli "KAZANIMA" sahip değilsin.

Bunların arasındaki fark nedir arkadaşlar? "Yetenek" dediğini anladık her seviye atlayışımızda ilgili yeteneğe puan veriyoruz istediğimizi yükseltiyoruz tamam da "Kazanım" olayını bir türlü çözemedim. Ne zaman bir silah bir zırh bir şeyler geliştirecek olsam "Yetenek & Kazanım" lazım diye diye iyice delirtti beni. Mesela silahlar (Ork, Cüce yayları vb) ya da Vampir zırhı, Deri, Post zırh geliştirmesi için Yetenekler kısmında "Demircilik" arttırmak dışında ne lazım? Tek El & Çift El silahlar ya da Hafif Zırh & Ağır Zırh tarafında da yükseltme gerekiyor mu?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 16 Ağustos 2019; 7:41:57 >
    |
    |
    tam anlamadim ama Ork misalen seviye atlayışında onu aktifleştirmek için atıyorum 60 Demircilik Yetenek Puanına sahib olman lâzım varsa onu Yetenek ağacında aktifledinmiydi ORK Zırh ve Silahlarını geliştirebilirsin.

Birde o ağaçda sihirli (Ateş, Buz,...) silahları geliştirbilmek için ayrı dal var onunda belirli bir Demircilik puanıyla aktifleştirebiliyor sonra o silah ve zırhları da geliştirebiliyorsun.

Orijinalden alıntı: akif15

tam anlamadim ama Ork misalen seviye atlayışında onu aktifleştirmek için atıyorum 60 Demircilik Yetenek Puanına sahib olman lâzım varsa onu Yetenek ağacında aktifledinmiydi ORK Zırh ve Silahlarını geliştirebilirsin.

Birde o ağaçda sihirli (Ateş, Buz,...) silahları geliştirbilmek için ayrı dal var onunda belirli bir Demircilik puanıyla aktifleştirebiliyor sonra o silah ve zırhları da geliştirebiliyorsun.
    Açıklama için çok sağolasın, evet aynen öyleymiş Yetenek & Kazanım için artık daha bir anlayarak bilerek yetenek puanlarını harcıyorum geliştirmeleri yapıyorum.

Markarth'da (Yeminliler isyanı) şehir muhafızları saldırmayıp kendi isteğimizle hapse düştüğümüz bir görev vardı, hapisten kurtulduk çıktık fakat suç ceza (Markarth) 1000 şeklinde kaldı, bu ceza puanlarını sıfırlamanın bir yolu var mı?. Şehirde kimle konuşsam bu ceza puanıyla alakalı hiç bir şey söylemiyor anlamadım olayı.

• Teğmen
    150 Mesaj

hatırladığım kadarıyla herhalde Markarth'ın Yarl'dan görev alınıyordu Yeminliler Başı Madanach'mıydı neydi öldürmek için. Ben Hapishaneden kaçınca ya kapıda çıkmadan yada önünde çıkınca direk dalıyordum ne varsa... onu öldürünce Ceza kalkıyor serbest dolaşabiliyorduk.
    |
    |
    Ravenholm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cübbesiz Ömer

VI ne zaman geliyo

biran önce gelsin valla :D
    |
    |
    Cübbesiz Ömer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cüce asansörlerinden yada ona benzer bir şey keşfedip biraz uğraştan sonra asansörle aşağıya iniyorduk. Baya bir geniş alan çıkıyor karşımıza. Dolanırken orada saray benzeri bir yapıyla karşılaştım. İçinde garip rahip benzeri insanlar dolanıyordu. Tepesinde mavi bir ışık topu vardı hatırladığım kadarıyla. Aşağı inice bir kulübeden görev alıp parıldayan ve değişik bir ses yayan nirnotu topluyorduk. Acayip geniş bir yerdi. Bilen varsa beni bir aydınlatsın.Nasıl gidiyorduk yada o yer ne iş ne yapılıyor orada? Şimdiden teşekkürler.

Blackreach türkçesiyle karamenzil dediğin yer. Mzalt kulesinden giriliyodu.
    |
    |
    Demandred kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok sağol hocam. O sarayın ne iş olduğunu hatırlıyormusunuz hocam? Görev filan alınıyormuydu?
    |
    |
    Midorima kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hem ana hikaye hem dawnguardla bağlantılı. Ayrıca 1-2 görev daha var. Birini diyeyim toplama görevi olduğundan; 20 tane kırmızı nirnotu toplayı birine götürüyoruz ödül alıyoruz. Biraz uyuz bi görev olduğundan crimson nirnrroot marker modu bayağı yardımcı oluyor.
    |
    |
    Demandred kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam.
    |
    |
    Midorima kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eskimesine rağmen dönüp dolaşıp geri geldiğim başka oyun yok, bir tek Skyrim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Sherlock -- 1 Eylül 2019; 1:4:47 >

Wicther 3 var hocam yeni skyrim cikana kadar oynamadiysan iyi bir alternatif.Indirimde suan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,271
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.