Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
29.367
Cevap
124
Favori
1.474.287
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]
Giriş
    520 Mesaj

Hocam onu bitirdim ama Skyrim gibi özgürlük sunmadığı için tek sefer bitirmek yetti bana. Oldukça keyifli bir oyundu, çok iyi iş çıkarmış CDPR ama tekrar oynama hissi yaratmadı bende.

Şu ara Skyrim'e mod kovalıyorum, yeni harita, yeni hikaye ekleyen tonla mod varmış. Onlarla zaman geçirebilirim sanırım
    |
    |
    Atmin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Skyrim Yakın zamanda indirime girer mi

önceki indirimlerde aptal gibi fallout 4 almiştim o kadarda alma demişlerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

1- Nexusmod'taki modlar Special Edition'a da kurulabiliyor mu yoksa Bethesda'daki modlarla yetinmek şart mı?

2- Olmazsa olmaz, mutlaka yükle dediğiniz modlar neler. Unofficial Patch'i biliyorum bir tek bir de SkyUi'yi ama SkyUi sanırım sadece Nexus'ta var.

3- Türkçe mod/yama var mı? Normal Skyrim için var ama bunlar SE ile de uyumlular mı?

1 - SE için geçerli olan modlarda belirtiyorlar. Zaten popüler, güzel olan modların çoğu SE için de uyarlandı

2 - Çok fazla modlar var ama ilk aşamada grafik, karakter tasarımı modları öneririm. İşin fantezi kısmına oyunu bir kere bitirdikten sonra girin. SkyUI çok iyi mod, onu kesinlikle yükle. SE için Unofficial Patch gerekli mi emin değilim, onu bilenler cevaplasın.

3 - Evet var ama Bethesda sitesinden kaldırılmış. Sanırım bir sorun var. Yetkili bir arkadaşa sordum, sorunu çözmeye çalıştıklarını söyledi.
    |
    |
    Cholo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap için teşekkürler. Nexusmods'tan SkyUi'yi indireyim dedim Mod Manager ile mi indireyim yoksa manuel mi? Mod Manager kurulumu kolaylaştıran, gerekli bir şey mi? Ayrıca haklısınız oyunun içeriğini etkileyen modlara bir kez bitirdikten sonra girmeyi düşünüyorum.
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet hocam mod yüklemesini kolaylaştıran bir uygulama. Kullanımını hatırlamıyorum ama kolaydı baya. Youtube'dan bakabilirsin. Bu arada Can Sungur Skyrim mod önerileri diye video yapmıştı. Önerdiği modlar arasında çok güzel modlar var. Ona da göz at kesinlikle.
    |
    |
    Cholo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Derhal bakıyorum, çok teşekkür ederim
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
google reklamları
üniversite
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.