Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1455. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14531454145514561457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drima

Türkçe yamayı denemek istedim Skyrim Special Edition'da
    Daedric armor seti kalkan hariç görünmez, isimleri yok. Tr yamayı iptal ettiğimde (Mod üyeliği açıp, modu bulup bu kısmından girip yapıyorum) sorun yok Daedric'ler yerinde..
    Var mı bu sorunun çözümü?

Son gelen güncelleme sonrası Türkçe yama sorun çıkarmaya başladı. Yamayı toparlayıp paket haline getiren eleman düzelticem dedi ama herhalde 1 aydan fazla oldu ses seda yok şimdilik.
  • Tamamdır, teşekkürler. Biraz araştırdım aynen dediğiniz gibi yama sorunlu
  • Acil yardım lazım. Skyrim SE'de taşıma kapasitesi hilesi kullanacağım, ihtiyacım bittiğinde geri silmek istiyorum ama kuvvet dengemi bozar mı bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Acil yardım lazım. Skyrim SE'de taşıma kapasitesi hilesi kullanacağım, ihtiyacım bittiğinde geri silmek istiyorum ama kuvvet dengemi bozar mı bu?

God mod aç, kapatırsın sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: STH

quote:

Acil yardım lazım. Skyrim SE'de taşıma kapasitesi hilesi kullanacağım, ihtiyacım bittiğinde geri silmek istiyorum ama kuvvet dengemi bozar mı bu?

Herşey eski haline geliyor demi dostum?
  • quote:

quote:

quote:

Gelir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gelir

Çok teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gelir

Çok teşekkür ederim

Rica ederim

• Eski skyrimde kullanılan modlar bu oyunda çalışır mı ?
  • Arkadaşlar kimseden duymayacağınız bir haber vereyim. Bildiğiniz gibi yakında multiplayer oynayabileceğimiz Together modu çıkacak. Youtube'a skyrim together yazarsanız anlarsınız videolardan. Şuan da test, bug fixes ile uğraşıyorlar. Modun 5 yapımcısından biri türk. Ona ne zaman mod çıkacak diye sorduğumda 2018 ilk ayı yayınlamayı düşünüyoruz dedi. Mod diğer modlarla sorun çıkmasın diye uğraşıyorlarmış ayrıca.

Haberiniz olsun sizinde. Hatta şuan da canlı yayında together oynanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ana oyun %100 bitirilmiş archer save'i arıyorum. Dragonborn ve dawnguard dlc leri oynamaya hazır şekilde olacak. Nasıl ve nereden bulabiliriz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu oyunu hiç oynamamış biri direk bundan başlayabilir mi ?
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Ben Skyrim ile başladım ve ona rağmen hikayenin içine girebildim. Eski oyunların grafiklerinden , dinamiklerinden sıkılmam diyorsanız en baştan başlanılması her zaman iyidir. Mesela ben Witcher'ın 1.oyunundan başladım ve o dövüş dinamiklerini görünce gözlerim kanıyor...
  • Oyunda kafama göre bazı ırkları savaştırmak istiyorum beyler. Bunun için gerekli kodları yazıyorum ama olmuyor

Mesela şu videodaki herifin yaptıklarını yapıyorum ama yinede ağaç gibi duruyorlar:https://youtu.be/6GRHKy6b16E?t=285

Var mı yardımcı olabilecek?
  • skyrim modlarlarla güzeldir.
  • The SATANİST kullanıcısına yanıt
    Adam akıllı bir grafik modu yapamadım düz sürümde oynuyorum sizce çok şey kaybediyormuyum

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    çok şey kaybetmek değil de oyun çoook eski olduğundan grafikler kötü gelebilir gözüne yok ben oyuna bakarım diyorsan kaybetmezsin ama yok illa grafik de görücem dersen güzel modlar var.
  • 16F84A kullanıcısına yanıt
    Valla hocam çok denedimde olmadı belki grafik kuruldu ben aradaki farkı hissedemedim bilemiyorum

Bu arada hep nexus ile denedim yardımcı olmak istersen memnun kalırım

• Mesaj için teşekkür ederim ordan cevap yazamadim burdan yazayım dedim

• Skyrim hayranı arkadaşlar Vikings'i izlesin muhakkak,resmen oyundaki evlerin içi felan ciddi orada esinlenilmiş,yani o kültürden,özellikle Akçay bölgesi ve yapıları,

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]
    Bina tanıdık gelmiştir muhakkak.Birde Skyrim'e gerçekçi ışıklandırma kurduysanız evlerin içi ve ışıklandırmaları tıpkı dizideki gibi oluyor,

Şimdi diziyi daha bir heyecanla merak ederek izliyorum.Acaba başka nereler benziyor diye,

• 
Sayfa: önceki 14531454145514561457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.