Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1454. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Daha eski save'de de aynı problem oldu mu?

Modların çakışıp çakışmadığını gösteren bir program vardı da, bayadır oyunu oynamadığım için hatırlamıyorum ismini

Ben buralardayım müsait olduğum vakitlerce ayrıca,

Modları oyunun içerisindeki shop'tan çekiyorum. Çakışan bir şey olduğunu zannetmiyorum çünkü bugüne kadar hiç bir problem yaşamadım. Zaten grafik modları dışında kayda değer bir mod yok.

Teşekkürler, haberleşiriz (=

• Keske grafik guncellemesi getirmeselermis bos yere sistem gereksinimleri fazlasiyla arttirdi optimizasyon sorunlu oyun kabul edin
  • Rica ederim

Mod listesini konuda paylaşırsanız benden daha iyi bilen biri de yardımcı olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Keske grafik guncellemesi getirmeselermis bos yere sistem gereksinimleri fazlasiyla arttirdi optimizasyon sorunlu oyun kabul edin

Eski bir motor, haliyle aynı motorla grafikler biraz elden geçince güncel kartlarda bile tat vermeyebiliyor. Ben tam detay seviyesinde 35-60 kare arasında gidip geliyorum. Ekran kartım HD7870 Ghz Edition. Hayvan gibi güç çekmesi dışında RX 460 ayarında (hatta yer yer üstün) bir kart.

Sizinki dert sorun değil ki (= Grafik güncellemesini istemiyorsanız eskisini oynayın.
  • En son gelen survival güncellemesi sağ olsun, bir kere daha bozuldu oyun. 60-70 tane mod yüklüydü oyunda ama her ne olduysa survival patch güncellemesinden sonra oldu. Önce inventory de duran dragon scale zırh gitti. Gitti derken ne ağırlık olarak görünüyor ne de fiziksel olarak. Ama armor bench e gelip baktığımda silik yazı ile üstümde olduğunu görüyordum(inventoryde). Biraz sağa sola baktıktan sonra kod ile remove item yaparak sildim üstümden. Tam düzeldi vs dedim, bu sefer de Serana patlak verdi. Hadi dedim onu da düzelttim, bu sefer oyunda çeşitli texture hataları oluşmaya başladı. Save corrupt olmadan ne kadar mod varsa sildim, oyunu da sildim. Artık müsait bir günde tekrar kurucam modları.

Mod kurma konusunda çok iyi değilim ama dediğim gibi eğer mod varsa ve Survivor güncellemesinden sonra tuhaf hatalar görüyorsanız muhtemelen mod(lar) ve oyun çakıştığı içindir.

Edit: Eşya kaybolması, silinmesi, alamama gibi hatalar Creation Club kaynaklı Türkçe yama sorunuymuş(%90). Türkçe yamayı şu an tekrar güncelliyorlar. Herhangi bir tarih vermiyorlar ama hemen hemen 2 haftadır düzeltmeye çalışıyorlarmış.
    Ben oyunu ve modları silmiş olduğum için bu tarz hata yaşayan birisi varsa Türkçe yamayı devre dışı bırakıp bir kontrol edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 25 Ekim 2017; 13:46:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Rica ederim

Mod listesini konuda paylaşırsanız benden daha iyi bilen biri de yardımcı olacaktır

http://www.elderscrollsturk.com/konu-skyrim-special-edition-turkce-yama-kurulumu-sonrasi-yok-olan-esyalar.html?page=2

Hocam, benim sorunu buldum

@YordleKing

Ben de sizin gibi TR yamayı şimdilik devre dışı bıraktım. Güncelleme bekliyoruz, bakalım.

• Ben asıl sorunumu hala çözebilmiş değilim.Serana'nın kendisinin ve annesinin kaplamaları yok. Temiz kurulum yaptıktan sonra bile çözülmedi sorun. Modlarımdan biri bozdu işi ama kim bilir hangisi. Sadece ağız ve elbiseler var
  • Beyler bu haritaya koyduğumuz özel işaretciyi nasıl tekrar kaldırıyoruz ne yaptiysam olmadı :(
  • Sorun bundan kaynaklı yani, anlaşıldı. Başka birinin daha başına gelirse haber ederiz bunu Keyifli oyunlar size
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Beyler bu haritaya koyduğumuz özel işaretciyi nasıl tekrar kaldırıyoruz ne yaptiysam olmadı :(

Haritada rastgele bi yere sağ tuşla tıklayacaksın sonra karşına çıkan pencereden "Remove it" i seçeceksin.
  • TheDragonKnight kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim
  • Oyuna yeni başladım sayılır konuyu da biraz okudum . Orc karekterim var 15 lvl im. Şu an çift el kilic ve heavy armor kullanıyorum ve onların özelliklerini geliştiriyorum. Bunların yanında smithing, enchanting perklerini gelistirmeyi düşünüyorum. Bunların dışında geliştirmem gereken perkler var mıdır? İşime yarayabilecek önerisi olan var mı?
  • Dragonborn oldum çok iyi oynadığım için herhalde
  • Oyun gayet iyi de anlamadığım bişey var şimdi bir sürü görev var ve konuşunca alabiliyoruz. Kalan almadığımız görevleri bilmenin yöntemi var mı yoksa herkesle konuşmak mı lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ledie

Oyun gayet iyi de anlamadığım bişey var şimdi bir sürü görev var ve konuşunca alabiliyoruz. Kalan almadığımız görevleri bilmenin yöntemi var mı yoksa herkesle konuşmak mı lazım?

Oyun içinde öyle bir yöntem yok belki modlarla mümkün oluyordur. Kalan görevleri bilmek için ya internetten bakacaksın ya da oyunda her gördüğünle konuş
  • Mavi AT kullanıcısına yanıt
    Her gördüğüyle konuşmaya çalışırsa görevin yolunu bulamaz oyunda
  • oyunu ilk çalıştırdım ve at arabasının içerisin de esir olarak idama gidiyorduk, grafikler çevre konuşmalar fena etkilemişti, o gece rüyama girmişti kaç sene geçti hala aklımda, çok güzel oyundu. Ben pek beceremedim oynamasını hile falan da yaptım orjinal de almamıştım ondan dolayı da olabilir, fazla sürmedim benim maceram, ama çok güzel bir oyun, bu oyunu hala oynamaya devam eden kişiler harbiden oyuncudur :)
  • Mods kısmında mail yazarken @ i kabul etmiyo oyun.Nasıl çözebilirim ?
  • Türkçe yamayı denemek istedim Skyrim Special Edition'da
    Daedric armor seti kalkan hariç görünmez, isimleri yok. Tr yamayı iptal ettiğimde (Mod üyeliği açıp, modu bulup bu kısmından girip yapıyorum) sorun yok Daedric'ler yerinde..
    Var mı bu sorunun çözümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Türkçe yamayı denemek istedim Skyrim Special Edition'da
    Daedric armor seti kalkan hariç görünmez, isimleri yok. Tr yamayı iptal ettiğimde (Mod üyeliği açıp, modu bulup bu kısmından girip yapıyorum) sorun yok Daedric'ler yerinde..
    Var mı bu sorunun çözümü?

Son gelen güncelleme sonrası Türkçe yama sorun çıkarmaya başladı. Yamayı toparlayıp paket haline getiren eleman düzelticem dedi ama herhalde 1 aydan fazla oldu ses seda yok şimdilik.
  • 
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.