Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.848
Cevap
31
Favori
60.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 2 sene önce almış olduğum imperial edition var.birkaç sorum olacaktı cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Bu arada oyunu kendi sitesinden oynayacağım ,steam asla düşünmüyorum , eğer oyunu steam dışında uygun fiyatla alamıyorsam oynamayacağım.

1-Oyunun dlc paketlerini ,ek paketlerini (summerset ve morrowind) en ekonomik şekilde nasıl alabilirim? the elder scrolls online collectionı alsam başka almam gereken birşey kalır mı? oyunu tam anlamıyla oynayabilmek için.

2-Oyunun sitesine girince kur euro cinsinden örneğin teso collection 80 euro , dolar kuruyla alışveriş yapamıyor muyuz?

3-enpara gibi banka kartları ile ESO PLUS alabiliyor muyuz deneyen oldu mu?

4-Oyun sizce yakın zamanda indirime girer mi?

Şuan oyunu tam anlamıyla oynayabilmek için imperial edition hesabımın üstüne 400 küsür tl para harcamam gerekiyor.Piyasada GW2 gibi b2p oyunları tam anlamıyla oynamak için 200 tl gibi bir fiyat veriyorken bu oyun neden bu kadar pahalı anlam veremiyorum.

• Oyunda ana görevleri nasıl takip edeceğiz ? Ana görev ve yan görev olduğunu nasıl anlayacagiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morrowind die aldım ama imperial vs. bunları crown ile satın alınabildiğini gördüm yani bu dlc veya paketler yok anladığım kadarıyla. ps4 pro da açtım direk ayarlardan 4k yı yazmış adamlar buda oyunu güncel tutma çabaları gayet olumlu geldi bana bide pc de oynadığımda karşıma çıkan şu hileci tiplerden uzak olacağına inandığım içinde aldım şu anda herhalde oynanabilecek nadir mmo'lardan bless online'ı gördükten sonra buna karar verdim.
  • arkadaşlar selam oyun indirime girmiş. server lar nasıl? eskiden wow sro vs. oynadım sarar mı acaba ?
  • Arkadaşlar son ana görevi nasıl alacağız

• The Elder Scrolls Online | Wolfhunter Trailer | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 5 Eylül 2018; 13:11:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Direk SummerSet'i alsak.. Başka birşey almamıza gerek yok sanırım ??

Nasıl arkadaşlar oyun.. PVP falan var mı.. Eski bir knight ve wow oyuncusu olarak online oyun özlemi çekiyorum.
    Kimseden bir cevap gelmemiş :)
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    evet pvp sistemi oyunda mevcut ister pvp olarak ister pve olarak oyunda devam etme imkanınız var isterseniz her ikisi de şahsi fikrim her zaman söylerim piyasada oynanacak iki kaliteli online oyundan biridir eso denemeni tavsiye ederim sormak istediğin bir şey olursa sorabilirsin
  • c4cem kullanıcısına yanıt
    diğer maplerdeki ana görevleri bitirmene müteakip açılır son görev yani akabindeki diğer bağlantılı görevleri yapman lazım bunları haritada göremezsin her bölgedeki main görevler bitecek
  • cezager C kullanıcısına yanıt
    wow oynadıysanız sarar büyük ihtimal içerikli detaylı bir online oyun yani bir online oyuna göre fazlasıyla detay içeriyor ama ayrıntılarla ugraşmak hosunuza gitmiyor ve pata küte pvp pve seven biriyseniz uzun vadede bunaltabilir sizi
  • c4cem kullanıcısına yanıt
    ps4 üzerinden bunu takip etmen zor açıkçası ama kısaca açıklamak gerekirse

questleri The Harborage'dan alıyorsan oyunun en ana 8-9 görevlerini yapıyorsun demektir

normal map üzerinde görevi bitirdiğinde aynı kişiden tekrar quest alıyorsan o map üzerindeki ana quest demektir

kalan diğer questler zaten side quest olarak kısa sürede biten görevler yani hikaye uzunsa diyaloglar varsa vesaire büyük ihtimalle ana quest yapıyorsundur.

umarım kabataslak anlatabilmişimdir yararlı olmasını istiyorsan ve internetten hangi questi yaptığını takip etmek istersen UESP sitesini kullanmanı tavsiye ederim.
  • American Psycho kullanıcısına yanıt
    üzerinden biraz zaman geçmiş genelde pek girmem foruma ama geçde olsa cevap vereyim

1- DLC paketlerini ek paketleri alman gibi bir gereklilik yok açıkçası mesela Clockwork, wrothgar dlclerini satın alman sadece yeterlidir ki imperiale de sahipsin. Dungeon dlclerini 1-2 aylık eso plus alarak sadece bitirir çıkarsın sonrasında achievment kasmak gibi derdin yoksa satın alman gereksiz olur zira

2- ps4 üzerinden oynayacağını varsayıyorum burada maalesef ucuza bulman mümkün değil bildiğim kadarıyla pc fiyatları daha ucuz ps4de olacaksa illaki psn hesabının ülkesi ne ise oradaki fiyatlardan alım yapman gerekli yani ingiltere ise sterlin almanya ise euro abd ise dolar rusya ise ruble gibi

3- evet her türlü kredi kartı banka kartı sanal kart vesaire geçerli sony sisteminden alım yapıldığı için

4- oyun genelde büyük ek paket geldikten 3-5 ay sonra indirime giriyor daha çok yaz aylarının başlangıcında ben oyuna başlayalı 3 yıl oldu 9,99 tl almıştım benden sonra hatırladığım 7-8 defa daha bu şekilde indirime girdi

• Arkadaşlar ben xboxa almayı düşünüyorumda, sadexe online mi oynanabiliyor simdi ? Yoksa hikaye modu var mi ? Birde konsollar icin turkce yama cikmis, stabil mi ? Eksigi var mi ?

Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: V. van Gogh

Arkadaşlar ben xboxa almayı düşünüyorumda, sadexe online mi oynanabiliyor simdi ? Yoksa hikaye modu var mi ? Birde konsollar icin turkce yama cikmis, stabil mi ? Eksigi var mi ?

Tesekkurler.
    Türkçe yama çıkan bu oyun değil, Skyrim.
    Bu oyun bir MMORPG ve sadece diğer oyuncularla birlikte online oynanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CDDF4778

Türkçe yama çıkan bu oyun değil, Skyrim.
    Bu oyun bir MMORPG ve sadece diğer oyuncularla birlikte online oynanır.

Alıntıları Göster
    Peki skyrim xbox one da var mı ? Çünku forumda gormustum fallout 4 ile turkce yamasi yayinlanmisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V. van Gogh

Peki skyrim xbox one da var mı ? Çünku forumda gormustum fallout 4 ile turkce yamasi yayinlanmisti

Alıntıları Göster
    Var fakat Türkçe yama Xbox için var mı onu bilmiyorum.
  • XBOX EU serverında 5m a kadar gold satılır bilginize.
  • Bir kaç kişi daha aynı soruyu sormuş ama yineleyeyim; PS4 için şu an hangi oyunu ya da oyunları almam gerekiyor? Summerset ile giriş yapsam yeterli midir?

• hem pc de hem xbox da uzun süre oynadım high end player diyebiliriz. Şimdi ps4 aldım eso nun ps de ki durumu nedir güzel bir ortam var mı ? Başlamaya değer mi?
  • headhunter kullanıcısına yanıt
    pc kadar yogun değil malum addon gibi imkanlarda yok bunlar size sorun yaratmayacaksa zaten oynanır bir ortam var şahsen ben ps4de başlamış olduğum için pişman değilim pc ile arasında ikilemde kalmıştım ama ps4de oynamayı seviyorum ortam size kalmış Türk arıyorsanız sayısı çok az bu bir gerçek guild ihtiyacınız vesaire varsa beni ekleyin xibalbatm psn
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.