Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.849
Cevap
31
Favori
60.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onun üzerine hikayeye bağlı olarak bir de morrowind ve clockwork dlc si çıktı, büyük olasılıkla morrowindi alman gerekecektir çünkü büyük bir ek paket. bir aya kadar da daha büyük bir paket geliyor. hiç bir dlc yi almasan bile güncelleme olarak sistemine yükleniyor yani bahsettiğin kutuyu alacak olursan herhalde bir 50gb daha güncelleme yüklersin ama dlcler ile gelen konuya bağlı hikayeleri ve zindanları oynayamazsın.
  • Arkadaşlar, hesabını satan varsa mesaj atabilir mi?

US psn kullanıyorum ama dolar zıpladığı için bi olayı kalmadı artık, hesabı TR psn'e de aktaramıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu geçmiş yıllarda gerçekten oynamak istedim bağlanmak istedim ama olmadı. Diğer detaylara pek girmeden neden bağlanamadığımı şöyle açıklayayım; Lvl in bir önemini hiç bir zaman hissedemedim. Yani itemlerin değerleri aynı, 1 lvl lik dagger ile 60 lvl dagger arasında hiçbir damage farkı yok. Lvl aldıkça güçlendiğimi hissedemiyordum. yaratıkların da lvl leri yok. 1 lvl ile 60 lvl aynı yerde kasabiliyor. 60 lvl 250 champion rank Nightblade karakterim vardı. Sonra üstüne templar açtım aman allahım 1 lvl templar ile 50 lvllık adamlarla vs atıyorum.

Yani kısacası alışkın olduğumuz MMORPG ler aksine bu oyunda lvl in karakter gücüne hiçbir etkisi yok ve bu beni ciddi anlamda soğutmuştu.

Bunun dışında Oyunun evreni, haritaları, skill sistemi çok çok güzel ama bana uymadı sistemi
  • Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Oyunda levelin zaten pek bir onemi yok asil olay dogru kombinasyonla kullandigin setler ve yapi buildin, dogry zamanda dogru anda ust uste yapacağın skillerle ortaya cikar aksine eger duz mantik dusunursen 1lvlde karakterin zaten salt damage konusunda en güçlü halinde oluyor evet bildigin klasik mmolardab baya farklıdır ve oyunda en ufak sizi sogutacak birsey varsa inanin sadece vakit kaybi olur sizin icjn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Elder Scrolls Online: Summerset | Sinematik Fragman | PS4

• Takip.
  • Selam dostlar

Yardımınıza ihtiyacım var. Nord nightblade olarak oyuna başladım ve 17. seviyeye geldim fakat biraz araştırmadan oyuna daldığım için sanırım iyi bir seçim yapamadım.

Ağır silah ve zırhlarla oynamak istiyorum. Bunun için alliance, ırk ve sınıfı be seçmem gerekir?

• Nasıl serverlar dolumu oynasak pvp falan iş yaparmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Afusan

Selam dostlar

Yardımınıza ihtiyacım var. Nord nightblade olarak oyuna başladım ve 17. seviyeye geldim fakat biraz araştırmadan oyuna daldığım için sanırım iyi bir seçim yapamadım.

Ağır silah ve zırhlarla oynamak istiyorum. Bunun için alliance, ırk ve sınıfı be seçmem gerekir?

Pvp mi pve mi oynayacağına göre değişebilir. Heavy armor stamina dragonknight oynayacaksın, imperial yada argonian seçmen gerekiyor. Bu konuda ki buildleri araştırıp ona göre bir seçim yapman daha doğru olacaktır, yoksa çok uğraştırır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elder scrools online da ESO plus alınca aynı anda iki kişi kullanabilir mi . Tıpkı oyunu iki kişi kullanabildigimiz gibi PSN kardeşliği oluyor mu

• Hayir sadece alan kişi kullanabilir
  • Direk SummerSet'i alsak.. Başka birşey almamıza gerek yok sanırım ??

Nasıl arkadaşlar oyun.. PVP falan var mı.. Eski bir knight ve wow oyuncusu olarak online oyun özlemi çekiyorum.
  • Teşekkürler cevabın için

• The Elder Scrolls Online: Summerset | Çıkış Fragmanı | PS4

• Yeni güncelleme ve paket sonrası şehir merkezlerinde kasılmalar oluyor. Pvp alanlarında da oluyormuş galiba çoğu kişi şikayetçi. Güncelleme ile düzeltilecekmiş.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XibalbaTM -- 4 Aralık 2019; 12:39:10 >
  • XibalbaTM kullanıcısına yanıt
    Guild'in hayırlı olsun Burak

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XibalbaTM -- 4 Aralık 2019; 12:38:57 >
  • mrb arkadaşlar elimde tamriel unlimited hesap var, summerseti almam gerekır mı? en ucuz nerden alabılırım? bu arada summersetli hesap satan varsa onu da alabilirim
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.