Teğmen
21 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba gençler,

Bayadır 2. el ilanlarda(sadece burası değil) samsung'un 49 ekran ultrawide monitör'lerini satarken görmekteyim. Bunlara ilave diğer 34-35 inch monitörleride satanlar var asus,acer gibi ips panellerde var yani sebep panel olamaz herhalde. Merak etme sebebim bu tarz bir monitör alınıp satılabilecek bir monitör değil, belli bir iş sebebi için, sadece proje ve oyun değil bir çok amaca yönelik alınması gereken bir model diye tahmin ediyorum.

Bende Ultrawide monitör yada onun yerine tv alıp almama arasında karar verme arifesinde olan biri olarak kullananlardan deneyimlerini, satmışlarsa sebeplerini yazmalarını rica edicem bu şekilde düşünen başkaları için de iyi bir bilgi olacağını düşünmekteyim. Önemli olan 34 veya 32 inch bi monitörü ne kadar uzaktan küçük gelmeden izleyebiliriz? Açıkçası şu anda ortada olan 4k hdr'lı Tv ler oldukça uçuk fiyatlarda o parayı gaming monitöre yatırmak daha mantıklı gelmekte şu an siz ne düşünürsünüz tavsiyeleriniz nasıl olur ona göre fikrimin ve başkalarının fikirlerine yön göstereceğini düşünmekteyim.

İyi forumlar.
Kolay gelsin forum ahalisi biraz araştırdım internette ama istediğim sorunu tam anlamıyla bulamadım affınıza sığınaraktan konu açtım bakamadım fazla benzer konular varmı diye
soruna gelirsek ;
gigabyte z77-d3h anakartım ve i5 3470s işlemcim , 4 gb soğutucusuz lenovo ram var. işlemciye oc vs işlem yaptığımda bios'a bişeyler oluyo açılması ya uzun sürüyo yada windows ekranı hiç gelmiyor.
internette biraz araştırdım ama işlemcinin s modeliyle ilgili hiçbir oc konusu bulamadım. ilk dedim hiç kapasitesi yok herhalde sonra ramlerin düz bi model olması dikkatimi çekti ama onların yüzünden bios ekranında takılı kalması olabilecek bi durummu ?Yoksa anakartdamı bi kısırlık var daha önce oc yapmışlığım var ama bios ekranında hiç kalmamıştım
yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum varsa bi üstat bi el atsın 770 zotac ekran kartı aldım adamakıllı kullanmak istiyorum . hayırlı forumlar ..
Şimdi sorun ekran kartı .Yaklaşık maksimum 250 ytl ayarlayacağım.İyi bi ekran kartı almak istiyorum aklımdakilerden üst seviyelerde ekran kartları var

ama onları alırsam eksta bi ps almam gerekirmi bahsettiğim kartlar 90 nm de çalışanıda var daha çok nvidia ya meraklıyım atiden soğudum biraz o yüzden

mesela bi 8800 gts 512 mb aldım desem elimdeki kasada 400 w power bulunmakta muhtemelen yetmeyecek.O yüzden arkadaşlardan bu 250 ytlye

yapılacak en iyi ekran kartı nedir bide sizin fikirlerinizi alayım diyecektim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
Hakkında
Meslek: Bilgi işlem
İlgi Alanları: Futbol,Oyun
Forum İmzası:
Ya hep, Ya hiç.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Kulaklık - Amfi
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 567
İkinci El Bölümü Mesajları: 93
Konularının görüntülenme sayısı: 17.281 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 332 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.