Şimdi Ara

The Defenders (18 Ağustos 2017) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
18
Favori
13.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçlerinden daha önce sadece Daredevil izleyen birisi olarak beğenmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Daredevil hayranı olarak bu diziyi hiç izleyesim yok. Neden acaba?

Defenders toparlanacak diye Daredevil'in muhtemelen Kingpin'in dönüşü ve Bullseye içerecek babalar gibi bir üçüncü sezonu geciktiğinden olabilir. Iron Fist (Hiç yoktan maskeli kostümü olaydı bari, oyuncunun bu karakter için aşırı yetersizliğini ve karakterin dandik işlenişini geçtim maskeli olsa Finn Jones diye işi bilen birini yedirtirlerdi, gelgelelim kadayıf olmuş Sigourney bile hayatının tamamı eğitim görmekle geçmiş sözüm ona kung fu uzmanından daha iyi dövüşüyor. Kıyafetli olsa azından adam akıllı dövüş sahneleri görürdük ki kimliğinin ve şirketinin zerre umrunda olmaması da ayrı bir enteresan) ve Jessica Jones'a katlanmak (Acayip antipatik bence, özellikle ukalayım ben tavırları ve tripli hareketleri üzerinde çok eğreti duruyor ki sırf bu yüzden dizisine başlayıp birkaç bölüm sonra devam edemedim, Breaking Bad'de de sevmemiştim) zul geliyor ama başladım yine de, hiç yoktan Daredevil görürsünüz.

Ben o var diye izliyorum sırf, biraz da Luke Cage kurtarıyor, gerisi de Sigourney işte. Yoksa Hand falan benim de aşırı içim bayıldı bu mevzulardan ki Daredevil en sevdiğim Marvel karakterlerinde ilk üçte olmasına rağmen ikinci sezonunda Punisher gittikten sonraki ikinci yarısında bile sıkılmaya başlamıştım. Üstüne Iron Fist (gerçi bunu da bıraktım, bir ara bitirecek gücü bulmak lazım) ve Defenders'ta da Hand gelince umarım son görüşümüz olur umuduyla izliyorum bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 19 Ağustos 2017; 17:18:58 >

• Diziye ön yargılı başlamayın gençler en azından şans verip izleyin izlerken beni sıkmadı açıkçası bu arada son sahnedeki olay ve daredevil 3. sezonuyla ilgili;

Maggie denilen kadın daredevil'ın annesidir ve 3. sezonun daredevil born again çizgi romanından baz alınarak yapılacakmış deniliyor.

Ufak bir ekleme:Elektrayı oynayan kadın bu sezon çok güzel oyunculuk sergilemiş bana göre hakkını vermek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 19 Ağustos 2017; 18:7:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Diziye ön yargılı başlamayın gençler en azından şans verip izleyin izlerken beni sıkmadı açıkçası bu arada son sahnedeki olay ve daredevil 3. sezonuyla ilgili;

Maggie denilen kadın daredevil'ın annesidir ve 3. sezonun daredevil born again çizgi romanından baz alınarak yapılacakmış deniliyor.

Ufak bir ekleme:Elektrayı oynayan kadın bu sezon çok güzel oyunculuk sergilemiş bana göre hakkını vermek lazım

Aynen hocam son sahne direk onu gösteriyor umarım onu uyarlarlar

• 3. bölümü izledim az önce. Başta Türkçe konuşma duyunca bir garip oldum.

Hepsini bir arada görmek çok iyi geldi.
    Jessica ve Matt'in birbirini takip ettiği sahne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 19 Ağustos 2017; 21:54:2 >
  • daradevildin ziyade iron fist in lider olmasını isterdim.Keşke iron fistti çocuksu bir karakterden ziyade yeteneklerinin farkına varan ağlamaktan ziyade güçlü durmayı beceren bir karakter yapsalarmış.Aralarındaki en etkileyeciği yeteneklere sahip bir dövüşcü.
  • o kadar ay beklediğime değmedi. iron fist ayarında olmuş, halbuki ben daredevil atmosferi bekliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Diziye ön yargılı başlamayın gençler en azından şans verip izleyin izlerken beni sıkmadı açıkçası bu arada son sahnedeki olay ve daredevil 3. sezonuyla ilgili;

Aynen hocam son sahne direk onu gösteriyor umarım onu uyarlarlar

The Defenders (18 Ağustos 2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 19 Ağustos 2017; 22:12:52 >

• Dizide en iyisi jessica jones idi. Karakteri hiç bozulmadı ve harika taşıdı.

Benim takıldığım son nokta adamların birbiriyle sürekli dövüşmesi oldu, hepsi bir yumrukla telef olmalıydı.

Sigourney Weaver'da zaten 1 litre pet şişeyi kaldıramaz ama efso lider olmuş bla bla.

çöp kadar elektra da sen neymişin bee. Tam bi rezillik. Önüne geleni dövdü, Hand karakterleri de çöp çıktı.

İronfist deki sıçmık gibi kurgular burada devam etmiş. Önceki dizilere göre kalite artmış ama bi daredevil seviyesine gelememişler.

notum 3/5
  • Diziyi jessica ve daredevil götürüyor resmen.
    İron Fist'in ergence tavırları uyuz etti beni.Bir de El'in başlarını(gao dışında) çok güçsüz yapmışlar,ne biçim lider bunlar güya kun-lun da eğitilmişler falan filan.
    Elektra çok iyi oynamış ve Kara Gök lakabını taşımış,gerçek bir silah gibiydi gerçekten.
    Bir çok mantık hatası da var özellikle Luke Cage ile alakalı,tek tek yazmayacağım siz de anlamışsınızdır zaten.

Sonuç:Daredevil gel artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canturq

Eh işte

Dizinin son 4-5 bölümü yarım günü ele almış ayrıca konu zayıftı artık düşman değişsin bıktım karanlık örgütlerden, madam gao ölümünü görmedik kesin gene çıkacak bir yerden kafasının vurulmasını istiyorum artık ve son olarak dd
    nasıl çıktın o çukurdan(uyandığı yer kesinlikle amerika da bir yerde değil afrika havası sezdim oradan ışınlanmada var adamlarda herhalde

Kun lun ile bir bağlantısı olacağını düşünüyorum adamın üstüne kun lunda bina çöktü

• 2.sezon haberini bekliyorum ben hala 3 yıl sonra çıkacak olsa bile. Daredevil 3.sezon, Jessica Jones 2.sezon, Iron Fist 2.sezon, Punisher 1.sezon sonrasında yine patlatabilirler bu sefer Punisher'ın da dahil olması dost yada düşman olarak işleri değiştirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Diziyi bitirmeme iki bölüm kaldı (Ben de olmamış diyorum şimdiye kadar, hani tabii ki sıkılmadan izletiyor ama en basidinden kimin kime vurduğu bile belli değil, bitince daha sağlıklıca konuşabilirim ama çok daha iyi olabilirdi) bunu dün bir sitede okumuştum. İkinci sezonda
    Fisk'in Murdock'u dövüp tehdit etmesi ve Matt'in Daredevil olduğunu Karen'a söylemesi
    gibi olaylardan üçüncü sezonda Born Again geleceğim diye bağırıyordu zaten. Bir de tüm bunların ortasında Fisk'in emrinde çalışan bir Bullseye görürsek efsane olur.

Ama tüm bunları yaparken kostüme de bir el atarlarsa çok güzel olur; yani dizi bütçesidir, çizgi romandaki gibi olsun demiyorum hani birebir zaten Netflix'in dünyası spandeks kırmızıyla gezilmeyecek kadar gerçekçi ama şu rengi bordoya kaçmaktan bir Daredevil kırmızısına dönse, göğse bir yerlere DD atsalar, maske adam olsa ve siyah koruyucular azalsa ne güzel olur. Yani bir kostüm bu kadar mı kötü olur inanamıyorum ki bu daha ilk sezonun sonunda giydiğine göre biraz olsun el atılıp adam edilmiş hali hani.

Frank Miller'ın o dönem Daredevil ile yaptığı işler muazzam, Batman'den evvel burada DD ile harikalar yaratmıştı ki layıkıyla işlenmiş bir üçüncü sezon görürsek birinci sezona yakın bir tat verebilir bu sefer. Keşke birinci sezonu yapan kadro ve DeKnight da işin başında olsaydı hala, maalesef o ilk sezon kadar iyi bir iş bir daha kolay kolay gelmeyecek gibi. Defenders'tan sonra Daredevil'ın üçüncü sezonuna kadar umutlarım Punisher'da bakalım.

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Çocukken kaldığı kilise hocam orası

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaqen Hghar

Çocukken kaldığı kilise hocam orası

öylede hocam nasıl diyeyim Hani kun lunda bina çöktü ya Tahminimi sorarsan oradaki 1 keşişin kurtulması ile bir ilgisi olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Diziyi bitirmeme iki bölüm kaldı (Ben de olmamış diyorum şimdiye kadar, hani tabii ki sıkılmadan izletiyor ama en basidinden kimin kime vurduğu bile belli değil, bitince daha sağlıklıca konuşabilirim ama çok daha iyi olabilirdi) bunu dün bir sitede okumuştum. İkinci sezonda
    Fisk'in Murdock'u dövüp tehdit etmesi ve Matt'in Daredevil olduğunu Karen'a söylemesi
    gibi olaylardan üçüncü sezonda Born Again geleceğim diye bağırıyordu zaten. Bir de tüm bunların ortasında Fisk'in emrinde çalışan bir Bullseye görürsek efsane olur.

Ama tüm bunları yaparken kostüme de bir el atarlarsa çok güzel olur; yani dizi bütçesidir, çizgi romandaki gibi olsun demiyorum hani birebir zaten Netflix'in dünyası spandeks kırmızıyla gezilmeyecek kadar gerçekçi ama şu rengi bordoya kaçmaktan bir Daredevil kırmızısına dönse, göğse bir yerlere DD atsalar, maske adam olsa ve siyah koruyucular azalsa ne güzel olur. Yani bir kostüm bu kadar mı kötü olur inanamıyorum ki bu daha ilk sezonun sonunda giydiğine göre biraz olsun el atılıp adam edilmiş hali hani.

Frank Miller'ın o dönem Daredevil ile yaptığı işler muazzam, Batman'den evvel burada DD ile harikalar yaratmıştı ki layıkıyla işlenmiş bir üçüncü sezon görürsek birinci sezona yakın bir tat verebilir bu sefer. Keşke birinci sezonu yapan kadro ve DeKnight da işin başında olsaydı hala, maalesef o ilk sezon kadar iyi bir iş bir daha kolay kolay gelmeyecek gibi. Defenders'tan sonra Daredevil'ın üçüncü sezonuna kadar umutlarım Punisher'da bakalım.

Kostum konusunda bende katılıyorum özellikle maske kısmını bir oturtamadılar çok iğreti duruyor.Dostum 2. sezon dediğin bu olaylara ek olarak bu sezon fark ettiysen
    Foggy ile karen'ın sürekli matt'in kimliği açığa çıkacak korku duyması bunu önlemeye çalışması direk born again hikayesine gönderme(born again hikayesini okumadım ama genel olarak hatlarını bilirim).Ayrıca jessica jones dizisinde gördüğümüz nuke'u geri getirseler birde üstüne iyi bir bullseye al sana mis gibi born again hikayesi bol kingpinli karenli hikaye.Ne diyelim uyarlama olacak gibi ama inşallah ellerine yüzlerine bulaştırmazlar.(Mesela karen'i o şekilde yansıtmaya cesaretleri yetecek mi? Malum karen punisherda'da görülecek nasıl olur bilemiyorum)

• çöp bir sürü saçma sapan hata çekilmiş olsun diye çekilmiş hiç güzel değildi ama izlenir sorun isminin büyük olması isim büyük olunca beklenti de büyük oluyor ama marvel dizilerinde yok öyle bir şey
  • bitirdim diziyi 2.gunde

iron fiste uyuz olmam disinda diger tum karakterler cok guzeldi. kaliteli bir yapim yapmislar. 2.sezonu gelecek mi bilmiyorum ama gelse iyi olur. 2 sezon gelene kadar finn jones da azcik oyunculuk egitimi alip vucut yapsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu dizinin 2.sezonu olacakmı? Sanırım mini dizi

• her dizzinin ana kotusunu the hand yalmaktan bikmadilar mi. cidden sikildim artik. biri ana kotu oluyor hop baska bi seride onun da ustunde bi ana kotu oluyor. bitirin su handi artik. madam gao gormekten biktimmmmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 20 Ağustos 2017; 14:41:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.