Şimdi Ara

The Defenders (18 Ağustos 2017) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
18
Favori
13.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bölümün çoğu konuşmayla geçti ama bir yerde konuşmaları lazımdı sonuçta. Aksiyonu az ama güzel bölümdü. Jessica Jones'a tam yine uyuz olmaya başlıyordum ki sonda affettirdi kendini.

1x05
    Şimdiki uyuz karakterimiz de Coleen oldu, Iron Fist dizisinde ne güzeldi burada ne uyuz bir şey olmuş
    Sonda Stick

1x06
    Stick denen uyuzdan da sonunda kurtulduk. Danny'yi öldürmeye çalışmasına şaşırdım çünkü bu kadar sabretmesini beklemiyordum
    Elektra şaşırttı hem geri geldi hem de tamamen gitti gibi bir şey.

• 6. bölümün jeneriğine kadar izledim daredevil efsane karakter kesinlikle ulan marvel şu daredevil'a bir film çeksen efsane olur(bullseye'lı falan) adamın lakabı bile havalı(hell's kitchen devil) normalde netflix kahraman dizilerini günde 1-2 bölüm izleyip bırakırdım ama meraktan sezonu bitiricem neredeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 19 Ağustos 2017; 2:48:54 >

• reisin nasıl çıktığını görsek iyidi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e1 e2 e3

Dizi malum 8 bölüm ve elemanların toplanması 3 bölü sürdü. Yani 10 olsa hadi neyse de 8'in 3'ünü girişe ayırmışlar fazla geldi bana.
    Üçüncü bölüm arkada reklam mı açık kaldı yaw dedim çok şaşırttı Ve son on dakika dövüş sahnerleri ve buluşma acayip güzel olmuş
  • 6 bölüm izledim.. 6 Bölüm izlemeyen açmasın

Elektra baya sağlam karakter olmuş. Sahneleri çok etkileyiciydi özellikle 6.bölümün sonunda. Ben sezona başladığımda bu kadar güçlü bir düşman olabileceğini düşünmemiştim ama yanılttı beni. Hafızası yerine geldi nasıl ilerleyecek acaba çok merak ediyorum. Bu arada Stick elektrayı öldürme fırsatı varken öldürmedi tereddüt etti buda ölümüne sebep oldu, iyimi oldu iyi oldu :D

hemen 2 bölümü daha izleyeyim yoksa uyku tutmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 19 Ağustos 2017; 0:35:16 >

• Güzel bir dizi olmuş, keyifliydi.İlk 4 bölümü, son 4 bölümden daha çok beğendim. Belki de biraz tahmin edilebilir olduğundan dolayı son iki bölümü pek beğenmedim.
  • 1x07
    Aksiyonu bol güzel bölümdü. Danny hiçbir işe yaradığın yok bir gittin salak gibi geçidin önünde Elektra'ya yumruk attın 10 saniye önceden belliydi onun olacağı

1x08
    Güzel bir final oldu. Matt'in öleceğini düşünmemiştim ama daha fazla gözükür diye beklemiştim hem Elektra'yı da göstermediler

Genel puanım 8/10

Aksiyonlar, dövüş sahneleri, ekip ruhu falan güzel de senaryo eh işte. Jessica'nın uçamaması büyük eksik hatta kendi dizisinde iyi kötü zıplıyordu burada o bile yoktu. Zaten 2 sezonun sonunda anca anca heroluk yapmaya karar verdi bu kadar yavaş karakter gelişimi göstermesi sinir bozucu.

Diğer kötü karakter de Danny, sürekli Ben ölümsüz Iron Fist'im, K'un L'un'un silahıyım ejderya tekledim diyip duruyor ama iş aksiyona gelince boş.

Bir de Daredevil, Elektra için öldü kahramanlık yaparken değil abartmasın yanındakiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 19 Ağustos 2017; 1:25:23 >

• 3. bölümde
    bi an türkçe dublajlı açtım sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One More Light -- 19 Ağustos 2017; 2:9:33 >
  • Beyler biri yardımcı olsun , Daredevil 2 sezonu bitirdim şimdi neleri sırası ile izlemem lazım defenders dan önce ? Luke Cage falan ?
  • Diziyi bugün bitirdim.Şu collen wing midir nedir şu kadının sahnelerini ve hikayesini beğenmedim olmasada olurmuş birazda gıcık etti açıkçası beni.Onun haricinde diziyi genel olarak beğendim.Eleştiriler gerçekten yersiz yere yapılmış.Spoiler'lı yorumuma gelirsek

Daredevilın dizide karakteri rolü güzel işlendi, son bölümde ölmeside tamamım ama keşke daredevil'a neler olduğunu bir sonraki daredevil sezon 3'e bıraksalardı onun haricinde ileride kötü daredevil(şu meşhur siyah kostümüyle) olmasını istedim umut ettim.Belki sezon 3te görürüz kim bilir(belki defenders 2?)
    The Defenders (18 Ağustos 2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 19 Ağustos 2017; 2:54:30 >

• Devian kullanıcısına yanıt
    Sırasıyla Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawsford27

Sırasıyla Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist.

eyw hocam
  • En hızlı bitirene ödül mü veriyorlar beyler bu ne hız Şaka yapıyorum zevk meselesi tabi ben günde 2 bölümü zar zor izleyebiliyorum

1. bölüm

Aksiyon beklemiyordum ama baş karakterlerin birbiriyle etkileşim kurmalarını beklerdim ilerleyen bölümlerde artık. Bu arada eski yüzleri görmek çok güzel oldu, baş karakterler dışında Misty, Electra, Karen, Foggy, Claire ve Malcolm hepsini özlemişiz Ah bir de Fisk ve Frank Castle olsaydı tadından yenmezdi. Gerçi Frank'ın kendi dizisi çıkacak

• Tam daredevil böyle saçma sapan bir nedenden ölür mü diyecektim , ölmemiş-biliyordum zaten ama bi acaba dedim- ayrıca her ne kadar ölmemiş olsa bile böyle bir şey yapması akıl karı değildi cidden.Ayrıca bir beğenmediğim nokta da Stick'in bu kadar kolay harcanmasıydı.Bir de misty'i nasıl bağlayacaklar merak ediyorum , çizgi romanda Tony Stark kendisine biyonik kol yapıyor ama bakalım.Tony 1-2 bölüm gözükse güzel olabilir aslında

Gayet hoşuma gitti , güzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daredevil kadar iyi değidi ama diğerlerinden iyiydi bence her türlü

jessica jones u kendi dizisinde de sevmiştim ama burda ekstra hoşuma gitti, eğlenceli diyalogları hep ona vermişler :D
    daredevil zaten kral, netflix in yaptığı en güzel şeylerden biridir heralde
    punisher fragmanların birinde vardı ufak, ne zaman çıkacak diye bekledim bekledim çıkmadı, tam söverken sondaki kısa teaser ı farkettim, kısa da olsa beni tatmin etti
    colleen e uyuz oldum, adeta flash ta ki iris gibiydi
    kamera açılarına da takıldı gözüm, hiç hoşuma gitmedi, bunun sebebi bundan önce fargo izlemiş olmam da olabilir :D
    bide madame gao yine ölmedi heralde, kadın zombi gibi dolanıyo ortalıkta, bi ölemedi kaç dizidir

• İronfist in suratına bir maske falan yapışsın ama böyle üstüne kızgın yağ dökülsün, derisi ile bir olsun, radyoaktif ışısın !!

Yahu gerçekten başka birisini bulamamışlar mı ? Dizisini de 2 bölüm sonra kapadım, şimdi defenders ı mahvediyor.

Cage ve Daradevil efsane. Gerisi kestane. Hele o ironfist '!'!''!

'Ensesine vur, al ekmeği elinden' tipini, gitmiş ironfist yapmışlar.

Adamda tam bir pasif-gay tipi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 19 Ağustos 2017; 5:40:31 >
  • Bölümlerin hepsi şimdi bitti. Daredevil, Luge Cage ve Jessica Jones'u oynayan oyuncuların hepsi bu kadar iyiyken, Iron Fist'i oynayan elemana başından beri ısınamadım. Adam oyuncu değil yahu net bu. Flash TV oyunculuğu anca bu kadar sırıtır. Sürekli bi ağlak surat hali. Mimik desen sıfır. Iron Fist gibi bir karaktere bunu mu buldular cidden. Adam bildiğin Game of Thrones'ta rol almasının ekmeğini yiyor. Bak diziyi falan geçtim, sırf bu adama takıldım. Finn Jones denen herifin dışında, oyunculuğu bu kadar göze batan biri yok dizide.

Krysten Ritter'a özellikle bayılıyorum. Çok iyi bi oyunculuğu var. Özellikle kendi halinden, normal bi nasıl desem, tiki ve güleç bi kadın rollerine geçtiği zaman çok eğleniyorum. Mükemmel oynuyor. Mike Colter'a diyecek yok zaten. Charlie Cox'da iyi oyuncu.

Dizi hakkında öyle çok detaya girmeye gerek yok. Güzel vakit geçirten, kaliteli bir Netflix dizisi. Ara sıra klişeler olabiliyor ama her süper kahraman konulu içerikte yaşanan şeyler.

Bakalım Punisher nasıl olacak. Dört gözle bekliyorum kendisini. "Öldürmem" diyen, sürekli felsefe peşinde koşan süper kahramanlardan gına geldi artık çünkü.

• Dizi başlamış niye kimse haber vermiyor ya.

jj, iron fist falan izlemedim daredevil'dan sonra direkt buna geçsem ne kaybederim ?
  • Dizi aşırı kötü tam bir hayal kırıklığı oldu benim için daredevil dışındaki karakterlerin kötü olması dizinin kötü olacağı hissi doğurmuştu ama daredevil bile gözümde itici hal aldı Claire'i stickten filan çok görüyoruz galiba Allah belalarını versin arrow ve flashtan farkı kalmamış hatta o villian nedir berbat ötesi arrow ve flashın villianları bile daha iyiydi.

Dizinin tek iyi yanı 7 bölüm olması 13 bölüm çekemezdim bunları.Dizinin fanları şöyle ay jessica çok tatlı jessica kalp matt tamam işte arrow'un izleyici kitlesine hitap ediyor dizi geçmiş olsun.Diyaloglar zaten aşırı kötü aşırı klişe çok kötü dizi ya bu kadar kötü olamaz....

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

1x07
    Aksiyonu bol güzel bölümdü. Danny hiçbir işe yaradığın yok bir gittin salak gibi geçidin önünde Elektra'ya yumruk attın 10 saniye önceden belliydi onun olacağı

1x08
    Güzel bir final oldu. Matt'in öleceğini düşünmemiştim ama daha fazla gözükür diye beklemiştim hem Elektra'yı da göstermediler

Genel puanım 8/10

Aksiyonlar, dövüş sahneleri, ekip ruhu falan güzel de senaryo eh işte. Jessica'nın uçamaması büyük eksik hatta kendi dizisinde iyi kötü zıplıyordu burada o bile yoktu. Zaten 2 sezonun sonunda anca anca heroluk yapmaya karar verdi bu kadar yavaş karakter gelişimi göstermesi sinir bozucu.

Diğer kötü karakter de Danny, sürekli Ben ölümsüz Iron Fist'im, K'un L'un'un silahıyım ejderya tekledim diyip duruyor ama iş aksiyona gelince boş.

Bir de Daredevil, Elektra için öldü kahramanlık yaparken değil abartmasın yanındakiler

Daredevil hayatta. Sonlara doğru gözünü manastır gibi bir yerde açtı.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.