Şimdi Ara

THE CREW [PS4 ANA KONU] 'Oyun Dünyasının En Geniş Oyunu' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.445
Cevap
15
Favori
54.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: persi_ali

Ubisoftun Hayatı çalıntı zaten : Şimdi fanları basacak yaygarayı ama ben fikrimi paylaşırım yinede

Assasian Creed : Spiderman çakması . Yapımcısı hanım ablamız da Sony den ayrıldı oyunu yaptı yok kuleye çık Spiderman yeteneğiyle gör

Splinter cell : Mgs çakması . Tamamen kopya esinlenme ile çıktı piyasaya

Far Cry . Crytek in oyunuydu çok ruhsuz bir oyun Farcry 3 oynadım yarısında bıraktım.

Şimdi de Önce Forza özendi şimdi Ubisoft . Haze den bahsetmiyorum bile... Birde ım alive faciası

Ubisoftun bütün oyunları allaha yakın bana uzak dursun

Hll qnq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forza Horizon oynayan var mı bilmiyorum eğer yoksa tavsiye ediyorum.O tarz bir şey olursa muhteşem bir satış yapabilirler.Modifiye var,açık dünya ve pist yarışlarıda oyunun içinde.En güzelide bu ikisini güzel birleştirmişler.
  • Gelsin gelsin iyidir rekabet bizim icin iyidir kaliteyi artırır aynı oyunu ısıtıp ısıtıp önümüze koymazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: persi_ali

Ubisoftun Hayatı çalıntı zaten : Şimdi fanları basacak yaygarayı ama ben fikrimi paylaşırım yinede

Assasian Creed : Spiderman çakması . Yapımcısı hanım ablamız da Sony den ayrıldı oyunu yaptı yok kuleye çık Spiderman yeteneğiyle gör

Splinter cell : Mgs çakması . Tamamen kopya esinlenme ile çıktı piyasaya

Far Cry . Crytek in oyunuydu çok ruhsuz bir oyun Farcry 3 oynadım yarısında bıraktım.

Şimdi de Önce Forza özendi şimdi Ubisoft . Haze den bahsetmiyorum bile... Birde ım alive faciası

Ubisoftun bütün oyunları allaha yakın bana uzak dursun

.d.d

• ilk once adam gibi bir Ac yapsinlar sonra araba yarisi vs. yapsinlar. senin neyine araba yarisi? nfs , gt varken hic gerek yok bence. ve prince of persia isim haklarini gidip baska bir yayimciya verseler daha iyi olur. mesela santa monica ya yada yaramaz ayi ya verseler harika olabilir.

• yaramaz köpek değil miydi o
  • Pcye güzel bir oyun yapsınlar yeter. Ac gibi şeylerle uğraşacaklarına yarış oyunu yapsınlar.
  • Söylenti: Ubisoft Yarış Oyunu The Crew Detayları

Geçtiğimiz günlerde çıkan bir söylentide Forza ve Gran Turismo serilerine rakip olarak tanımlanan The Crew, yeni detaylarıyla birlikte karşımıza çıktı. Ubisoft çatısı altında oyunun test ekibinde yer aldığını söyleyen birisi, The Crew'den ayrıntılar paylaştı.

Gelen haberlere göre The Crew, Ubisoft Reflections'un bir önceki oyunu Driver: San Francisco tarzı bir yarış dinamiklerine sahipmiş. Yani oyun, yarı arcade bir sürüş tarzıyla karşımıza çıkacak. The Crew, yine Driver: SF'da olduğu gibi açık dünya oynanışına sahip olacak ve New York ile Los Angeles şehirlerinde geçecek. Tabii şehirlerin boyutları biraz küçültülecek.

E3 2013'te duyurulacak olan The Crew, 2013 yılının hemen sonunda çıkışını yapacak. Yeni nesil konsollara yetiştirilecek olan yapımın 8 kişiye kadar multiplayer desteği vereceği belirtiliyor. Son olarak söylentide yer alan bilgilere göre The Crew'de, Driver: San Francisco'dan aktarılmış bazı özellikler de yer alaca

İlk çıkan bilgilere bakılırsa The Crew, Driver: San Francisco'nun ruhani devamı olarak gözüküyor. Bakalım bilgiler gerçek mi, E3'te göreceğiz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Soylenti_Ubisoft_Yaris_Oyunu_The_Crew_Detaylari-38682.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

ilk oyun yeni ip nin tutunabilmesi için arcade e kayacaktır

güzel bir driver oyunuyla gelmelerini tercih ederdim açıkçası

Bakin 29 mayista ne demisim

bugun oyunun driver sf nin ruhani devami oldugu arcade oynanisa sahip acik dunya oyunu oldugu aciklandi

reklami gt ve forza ile yapmak simulasyon sevenlere ayip ama vahsi oyun dunyasinin alistigimiz gerceklerinden

• Süper olmus ya The Crew. Bu arada NFS
  • Teaser on numara ıdı ancak gameplay pekte ıyı gorunmedı bana.
  • Ciddi bir rakip geldi gerçekten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragonit.

Süper olmus ya The Crew. Bu arada NFS

Aynen öyle hacım cidden güzel yapım..

Bu arada arabalarla simülasyonlarla çok alakam yoktur ama bu oyun beni çekti nedense.
  • Gameplay düştü mü ?
  • Vay be, Ubisoft'ta yarış oyunu yapıyor demek.

Oyunun adı
    Crew
    ya, Rockstar'ın The Warriors'u
    gibi olur diye düşünmüştüm.

Meğersem yarışmış.

Modifiye de varmış.
    Hayırlısı.

• Aslında modifiyeli oyun lazımdı güzel oldu fakat New York'tan bıktık yahu başka şehir yapsınlar
  • Modifiye olayı süper olmuş parçaların ayrılması vs.

Ama oyun bildiğin çöp görünüyor o ayrı. Çıktıktan 1 hafta sonra unutulur gider.
  • Fena değil gibi, ama ben en çok Midnight Club merak ediyorum.

Yeni konsollarda nasıl bir oyun yapılacak acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Fena değil gibi, ama ben en çok Midnight Club merak ediyorum.

Yeni konsollarda nasıl bir oyun yapılacak acaba.

aynen ben de midnight club bekliyorum. adamlar az ama öz çıkarıyorlar. nfs her sene çıkardığı için daha ön planda olabilir ama midnigh club los angeles'ı geçebilmiş bile değil nfs ki kaç yıl geçti, kaç oyun çıkardılar... the crew da cgi gibi grafiklere sahip olsa iyi olabilirdi ama resmen ps3'ün çalıştırabileceği bir oyun gösterdiler gameplay'de. bu mudur nextgen? nextgen diyince o cgi grafiklere ulaşmaları gerekiyordu. umarım sınır bu değildir. bir önceki nesilden bir fark yaratacaksa bu nesil o cgi'yı vermeli. bir sonraki nesil de artık gerçek görüntü vermeli.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.