Şimdi Ara

The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
7
Favori
39.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.Bu oyunu aldım indirdim start dedim öncelikle online içerikle ilgili bir hesap açman gerekli dedi ubisoft hesabı tam o kısma geldiğimde oyun otomatikman oturum kapandı diyerek o bölümden atıyor beni.Aynı şeyi pus için bedava verilen ubisoft oyunu for honor dada yaptı.ubisoft oturumu açmama izin vermiyor o bölüme dokundugum anda oturum kapandı diyor.Resmen sinir etti beni.Bu gibi bir durumla karşılaşanlar oldumu çözüm nedir bilgi rica ediyorum.
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    Forza Horizon benzeri arcade bir yarış oyunu. Grafikler gayet hoş devasa ve detaylı sayılabilecek bir açık dünyaya sahip, araç iç ve dış modellemeleri de gayet tatmin edici. Farklı motor sporlarını da barındırıyor (GT,F1,rallycross,motocross,off-road,air race vs.) çeşitlilik bakımından epey zengin bir oyun. Modifiye tutkunlarını da memnun edecek türden bir yapım iç-dış araç özelleştirme imkanını da sunuyor.

Her şeyi geçtim altına serilen devasa haritayı kara,deniz,hava araçları ile keşfetmek,seyahat etmek çok keyifli.

Ayrıca her ay iki yeni ücretsiz araç ekleniyor oyuna online oynama imkanı da var. Tavsiye ediyorum açıkçası.Her ne kadar Xbox ve PC tarafında Horizon 4 olsa da Playstation tarafında rakipsiz bir açık dünya yarış oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 12 Mayıs 2019; 13:17:5 >
  • Oyun içi çektiğim görüntülerle konuyu biraz canlandıralım
    The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyuna son gelen güncellemeler ile oyun bir hayli hem içerik olarak zenginleşti hem de görsel olarak güzelleşti.
    Halen kanser eden özellikleri var ama ben 100 saate yaklaşmak üzereyim hala arada açıp oynuyorum.
  • Arkadaşlar bazı yerlerde garaja gelen yardımcılar sayesinde araçların %30 indirimli alınabileceği yazıyor. Hatta bunlara PERK deniyor sanırım. Bu perki nasıl elde edebiliriz? Araştırmama rağmen bir bilgiye ulaşamadım.
  • Arkadaşlar selam, oyun içinde serbest gezerken haritayı açamıyorum ? Bunun yolu, tuşu var mı ? Hep options - aktiviteler den görev seçiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: GGGA

Arkadaşlar selam, oyun içinde serbest gezerken haritayı açamıyorum ? Bunun yolu, tuşu var mı ? Hep options - aktiviteler den görev seçiyorum
    Touchpad tuşu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam bu crew e araç güncellemesi gittim sp için olan haziran aynı geldi haziran için araç eklenmedi daha

• The Crew 2 - Anniversary Week | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 19 Nisan 2020; 1:15:4 >
  • Hadi bakalım 2 oyun içi resim de benden

• Oyun güzel bir indirimde hala online kullanıcısı varmıdır almak istiyorum ne dersiniz ?

• The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018

• 1 haftalık serüvende emip bitirdim oyunu. platinledim koydum kenara. Açıkçası beklediğimden çok daha iyi çıktı. Ama o rubberbanding mi diyorlar ne kadar overpower da olsanız AI rakipleri hile yaptırıp oyun size yetiştiriyorya. oyunun en zayıf noktası o olmuş bence. Bunun dışında farklı disiplinlerle oynamak harikaydı. Sadece araba yarışı oyunu değil de all in one tüm araçlar şeklinde düşününce doyurucu geliyor oyun. bunun dışında upgrade için parçaları oyun içi kredi ile alabildiğimiz bir yer olsa bir sürü grinding e harcadığım zaman azalırdı. Neyse son tahlilde ben beğendim oyunu.
  • Güncelleme gelmiş bugün

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Neler gelmiş?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha oyuna başlayamadan oyundan soğudum. Nedir bunun çözümü? Yok port yonelndir yok dmz ac. Nedir arkadas ben aldigim oyun icin kirk takla mi atmam lazim oynamak için

• Arkadaşlar bu oyunu ps4 de oynarken dualshock u direksiyon gibi kullanabiliyor muyuz.

Tıpkı Gran Turismo Sport da olduğu gibi.
  • Oyunu satın aldım ama nfs heat e alıştığım için midir yoksa oyundan mı kaynaklı alışamadım bir türlü, indirimden almış olmasam üzülürdüm baya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun slim kasada sabit 30 fps bile vermiyor. Aşırı ağır geldi alışırım umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Oyun slim kasada sabit 30 fps bile vermiyor. Aşırı ağır geldi alışırım umarım
    Özellikle şehir içlerinde fps çok hissedilir derecede dusuyor,bunu sebebi binalar obje sayısının fazlalığı ve yüksek işlem ve grafik gücü gerektirmesi,maalesef standart PS4 çok yetersiz.Ben 2 yıldır oynuyorum alıştım sende alışırsın,ayrıca oyunun haritası devasa olduğu için ve devamlı online olduğun için makine devamlı yükleme yapıyor.Pc de 32gb olan oyun burda 43gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan855 -- 3 Mart 2020; 5:43:28 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.