Şimdi Ara

The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
7
Favori
39.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1- Grafikler neden Crew 1 'den daha kötü
    2- Oyunda ki diğer bot yarışçılar felaket derecede hatasız yarışıyolar. Hepsi hatasız, hepsi çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 24 Ocak 2019; 13:41:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum ekle beni yardımcı olurum
    👍👍👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arif_85 kullanıcısına yanıt
    Ekledim.. 👍👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Logitech g29 ile oynayan varsa ayarlarını söyleyebilir mi? Varsayılan ayarlar çok kötü. Kolla daha iyi kontrol ediyorum. Hiç zevk alamadım

• İlk oyunu bayıla bayıla oynamama sebep olan en önemli şey polislerle kovalamaca yapmaktı free run içerisinde normal yarışlardan daha çok takılmıştım aşırı keyifliydi. Hele hele o kutuları bir yerden bir yere götürme olayı muhteşemdi. 2. oyuna şu polis eklentisini ne zaman getirecekler? Keşke bir an önce getirseler. Bu haliyle hiç oyuna giresim yok öylece bekliyor Uplay'de açmadım daha oyunu :(

• oyuna ilk kez gireceğim böyle bir uyarı veriyor oyuna giremiyorum problem ne olabilir nasıl çözerim?
  • arkadaşlar yaklaşık 1.5 yıldır payback oynadım zevkliydi ve seviyordum bitirdim, şimdi crew 2 almayı düşünüyorum nasıl bir oyundur payback e göre sıkar mı birde deluxe olan versiyonu alacam 5 lira var standart ile arasında değer mi ?
  • Berbat ötesi bir oyun ..
    Arcade in dibine vurmuslar her turlu sacmalik var oyunda..
    Oyle olmasina ragmen, Sokak yarislarinda da aracin oynanisi cok kotu , kim tasarladiysa bu oynanisi bu isi acilen birakmasi lazim..
    Yapay zeka araclara bu kontrollerle yetismek de zor..
    Indirimde diye aldik 79 lira çöpe gitti..
    plus bedava verse anca oyle oynanir

• zaferli kullanıcısına yanıt
    Ben de uzun süre severek NFS Payback oynadım. Biraz değişiklik arıyordum The Crew 2 aldım. Bir Forza kalitesi beklememek lazım ama Arcade yarış oyunlarını seviyorsanız keyifli yanları olan bir oyun ben oynuyorum. Oyunun güzel yanı uçak, araba, motor, sürat tekneleri gibi araç çeşitliliğinin çok fazla olması. Ayrıca devasa büyüklükte bir haritası var. Almayı düşünüyorsanız son olarak belirteyim oyunun yapay zekası abartı bir şekilde zorlayıcı oyunun ilk zamanları yarışlarda siniriniz bozulabilir. Ama daha sonra güzel araçlar edinip performansını geliştirince eğlenmeye başlıyorsunuz 🙂

Son olarak ben standart versiyon aldım beni memnun ediyor. Deluxe versiyon içeriklerini şu an pek hatırlayamadım ama fiyat farkı çok yoksa onu da tercih edebilirsiniz.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Evet forza güzel ama malum bizim platformda yok arcade seviyorum yarışlarda simülatörler bana göre değil evet çeşitlilik hoşuma gitti ve özellikle araç fazlalığı bu önemli benim için paybackte tek sevmediğim yanı araç çeşitliliği fazla yoktu uçak ve sürat teknesi olayı farklı olmuş ilgimi çekti zorluk konusunda artık alışacağız teşekkürler yorumunuz için
    Deluxe versiyonda farklar şunlarmış bilmem değer mi fakat 5 lira çok düşündürmüyor açıkçası :)
    - FORD F-150 RAPTOR YARIŞ KAMYONU 2017
    - ABARTH 500 2008 CANAVAR KAMYON SÜRÜMÜ
    - PILATUS PC-21
    - Avatarını özelleştirecek üç kıyafet

• zaferli kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Oyun ilk başta belki biraz karışık gelebilir ama öğrenip alıştıktan sonra keyifli yanları olan bir oyun bana kalırsa

• THE CREW 2 : Golden Gem - Reveal Trailer

• quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

oyuna ilk kez gireceğim böyle bir uyarı veriyor oyuna giremiyorum problem ne olabilir nasıl çözerim?
    para verip aldık, oyunu oynayamıyoruz, çözüm bulamadım.
  • birol özsoy kullanıcısına yanıt
    Hocam resmin Ubisoft forumlarında şöyle bir çözüm üretilmiş.
    For any body else with this issue here's the reply I got, I didn't know we had to be network engineers to play a game

I'm sorry you're having issues connecting to The Crew 2 servers!

If you are receiving connection issues, start by testing your network connection with the following steps:

1. Start the PS4 console.
    2. Open the [Settings] menu.
    3. Select [Network].
    4. Select [Test Internet Connection].

If this test shows your connection as NAT type 3 then you most likely have some sort of interference within your connection to the online servers.

Note: You can visit the Sony PS4 manual website for additional details regarding the connection test:
    http://manuals.playstation.net/docum...s/nw_test.html

There are three possible NAT types:

- NAT Type 1 has no restrictions and will be able to connect with any other players.
    - NAT Type 2 will have some restrictions and will be unable to communicate or play with users with a strict NAT.
    - NAT Type 3 may not be able to join or communicate in certain game sessions. Average matchmaking wait times will be affected.

If your NAT type is Type 2 or Type 3, please try the steps below:

1. Restart your network hardware. Turn off your PS4, modem and router and wait 15 - 30 seconds.
    2. Fully power up your modem.
    3. Fully power up your router.
    4. Turn on your PS4 and test the network connection again.

If you still have trouble then you may have a firewall interfering with your connection. Please configure the following network ports and enable UPnP through your router.

PlayStation Network Required Ports
    UDP: 3478, 3479, 3658, 4646
    TCP: 80, 443, 1935, 3478, 3479, 3480

The Crew
    UDP: 10000, 10001, 10002, 10003

Directions for configuring network ports are specific to the software and hardware being used, and can be found by visiting the manufacturer's website.
    Please visithttps://support.ubi.com/en-US/faqs/000024619 for more information.

If this does not solve your problem, try placing your PlayStation 4 in the DMZ of the router or establishing a direct connection to your modem and retry.

If you need further assistance, please update your support ticket #08174618 with the following images:
    -Your port forwarding / virtual servers configuration, which will allow us to view the ports and your network IP.
    -Your device's network configuration, showing the Manual (Static) IP you are using.

Please let us know the outcome of these solutions!
    Umarım size yardımcı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• THE CREW 2 : Bugatti Divo Reveal Trailer

• THE CREW 2 : Hot Shots | Trailer | Ubisoft

• The Crew 2 | Free Weekend Trailer | PS4

• Ne diyorsunuz arkadaşlar indirimden falan alınır mı ? Keyifli bir araba yarışı yok malesef PS4'te...
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    Oyunun ilk zamanları biraz alışma süreci oluyor ve birlikte yarıştığınız yapay zekalar biraz zorlayıcı olup sinir bozuyor ama ondan sonrası keyifli yeni araçlar alıp performans geliştirmeleri yapınca rahatlıyorsunuz. Keyifli oyun aslında :)

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Uygun bir fiyata bulunca şansımı deneyeyim bakalım
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.