Şimdi Ara

The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018 (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
7
Favori
39.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuradan bakabilirsin. Şuanki fiyat en düşük fiyat.

https://psprices.com/region-tr/game/2380040/the-crew-2-standard-edition
    veya
    https://psdeals.net/tr-store/game/1549422/-the-crew-2-standard-edition
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Evet güzel bir siteymiş.Teşekkür ederim.
  • Oyunu dün aldıktan sonra yaklaşık 3 saat kadar oynadım.

Oynanış konusunda düşünenlere yardımcı oluyum istedim.
    Bende Fh4, project cars 2 ve the crew 2 var. Karşılaştırarak anlatacağım kısaca.

The crew 2, Fh4 gibi sim ve arcade arasına sıkışmış değil. Bildiğiniz arcade. O ayar bu ayar düşünmeden oynayın diyorsanız size göre. G29 ile oynaması keyifli. Tabi otomobil için. Uçak ve tekne sürerken joistick veya klavye lazım. G29 üzerindeki tuşlara hareket ettim ben. Görüntüleri ve haritası çok iyi.
    Oyunda online olan sayısı çok.
    Eğer kariyer modunda devam ediyorsanız botları geçmek hakikaten çok zor. Amatör bir oyuncu olarak genelde sonuncu oldum dün.
    Açık dünyada gezmek çok keyifli. Drift aracınız varda drift yapmak kolay ve zevkli.

Eğer aradığınız project cars 2 gibi birşeyse almayın, Fh4 gibi birşey seviyorsanız alın oynayın.

Keyifli oyunlar.

• NEVERseeYOU kullanıcısına yanıt
    Tek sorun bende sanıyordum. 4K’nın altına düşünce düzeliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ECBalaban

Tek sorun bende sanıyordum. 4K’nın altına düşünce düzeliyor mu?
    Evet grafikler düzeliyor ama görüntüde soluklaşma oluyor.
  • Arkadaşlar oyun şu anda epic games'te kupon ile birlikte gold edition 41 TL bu zamanda almaya değer mi. Oyuncular hala fazla mı freeroam gezerken bazen bir kaç kişiyle denk gelince gazlaması zevkli oluyordu. 4 saatlik deneme versiyonunu kullanmıştım ama karar veremedim
  • ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    Ben konsolda oynuyorum. Hala aktif oyuncular gayet yeterli.
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Bende zaten böyle yolda karşılaştığım bir kaç kişi ile gazlamak için almak istiyorum hocam. Normal görevlerde öyle fazla zevk alamadım ama birisiyle karşılaştığında gazlamak çok keyifli. Arkadaşım olmadığı için tereddüte kaldım sadece.
  • ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    Ben de yalnız oynuyorum. Kafa dağıtmak, stres atmak için giriyorum keyifli oluyor. Dediğiniz gibi rastgele yolda karşılaştığım yabancı oyunculara denk gelip beraber takılmak keyifli oluyor. Konvoy yapıyoruz falan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmelat_06

Oyunu dün aldıktan sonra yaklaşık 3 saat kadar oynadım.

Oynanış konusunda düşünenlere yardımcı oluyum istedim.
    Bende Fh4, project cars 2 ve the crew 2 var. Karşılaştırarak anlatacağım kısaca.

The crew 2, Fh4 gibi sim ve arcade arasına sıkışmış değil. Bildiğiniz arcade. O ayar bu ayar düşünmeden oynayın diyorsanız size göre. G29 ile oynaması keyifli. Tabi otomobil için. Uçak ve tekne sürerken joistick veya klavye lazım. G29 üzerindeki tuşlara hareket ettim ben. Görüntüleri ve haritası çok iyi.
    Oyunda online olan sayısı çok.
    Eğer kariyer modunda devam ediyorsanız botları geçmek hakikaten çok zor. Amatör bir oyuncu olarak genelde sonuncu oldum dün.
    Açık dünyada gezmek çok keyifli. Drift aracınız varda drift yapmak kolay ve zevkli.

Eğer aradığınız project cars 2 gibi birşeyse almayın, Fh4 gibi birşey seviyorsanız alın oynayın.

Keyifli oyunlar.
    G29 deneyimi nasıl acaba mesela ben forza horizon 4te g29 ile araba süremiyorum resmen.Serbest dolaşabiliyorum ama yarış esnasında olmuyor.Klavyede daha iyi hakimiyet kurduğumu farkettim.

• G29 ile forzadan çok daha uyumlu. Bende forza oynarken toplayamıyorum arabayı. Forza nın kontrollerinden kat kat iyi. Forzada çözümü logitech yazılımından 550 dereceye ayarlayarak ve %20 merkezleme ile direksiyonu sertleştirerek biraz daha oynanabilir hale getirdim.
    Crew 2 de sıkıntı yok, sim olmadığı için onu da 550 derecede oynuyorum ben çünkü çok sağa sola dönmek gerekiyor arcade oyun olduğu için. Arabaları kontrol etmekte sıkıntı yok ama uçak ve motor kullanmak sıkıntılı biraz. Uçak kullanırken direksiyon üzerindeki tuşlarla oynuyorum. Başka türlü beceremedim.
  • Sincap5959 kullanıcısına yanıt
    G29 ile forzadan çok daha uyumlu. Bende forza oynarken toplayamıyorum arabayı. Forza nın kontrollerinden kat kat iyi. Forzada çözümü logitech yazılımından 550 dereceye ayarlayarak ve %20 merkezleme ile direksiyonu sertleştirerek biraz daha oynanabilir hale getirdim.
    Crew 2 de sıkıntı yok, sim olmadığı için onu da 550 derecede oynuyorum ben çünkü çok sağa sola dönmek gerekiyor arcade oyun olduğu için. Arabaları kontrol etmekte sıkıntı yok ama uçak ve motor kullanmak sıkıntılı biraz. Uçak kullanırken direksiyon üzerindeki tuşlarla oynuyorum. Başka türlü beceremedim.
  • marmelat_06 M kullanıcısına yanıt
    Anladım o zaman bir şans vermek lazım gibi duruyor :)
  • The Crew 2: Inner Drive - Hobbies Çıkış Fragmanı | PS4

-----

The Crew 2: Inner Drive - Hobbies Update: The Explorer Trailer | PS4

• The Crew 2: Summer in Hollywood - Çıkış Fragmanı | PS4

• oyunu satan varsa dm den yazsın arkadaslar
  • The Crew 2: 3. yıl tanıtımı (Ubi FWD) | Ubisoft

• İlk crew adam edildikten sonra çok sevmiştim ama Crew 2'yi sevip sevmediğime karar veremiyorum :)

Oynarken zevkli ama konu yok senaryo yok. Sadece activite bölümünden etlinlik seçip yarışıyorum. Bende mi hata var bilemedim bi senaryo yok mu bunda :)
  • What is fixed in the Crew 2 update 1.16?
    Fixed an issues where players cannot scroll up or down in Photo Mode.
    Fixed issues where duplicate perf parts when collecting large loot drops.
    Added matchmaking improvements.
    Added gameplay optimizations.
    Fixed crashing issues.
    Stability and performance improvements.
    Other minor fixes.
    [PS4] Addressed the synchronizing error message when using Photo Mode.
    [PS4] Addressed stats menu infinite loading.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.