Şimdi Ara

The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018 (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
7
Favori
39.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun mekanikleri forza horizon 4 e göre nasıl ? Ona yakınsa almayı düşünüyorum yoksa gereksiz mi olur
  • baribuga kullanıcısına yanıt
    Forza ile kıyaslanmaz fizikler oldukca arcade araçlarda koşu bandına takılmış gibi dönüşler virajlarda hiç süspansiyon yok.Ama motor sesleri forzadan kat kat iyi.Haritası güzel bi tek o da oldukça cansız.Forza kasaba gibi yollarda geçtiği için trafik azlığı o kadar batmiyor.Ama bu oyun Newyork losnagelas Miami gibi şehirler icerdigi halde trafik ve şehir yoğunluğu göze çok batıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baribuga kullanıcısına yanıt
    Forza gerçekten mekanikler konusunda oldukça iyi.Crew ‘a gelecek olursak arcade sürüş konusunda oyun içi ayar yapılabiliyor esp/tc gibi sistemler devre dışı bırakılabiliyor.Ben bunları kapatıp bir kaç ayarı kurcaladığımda güzel bir sürüş elde ettim.
    Haritanın büyüklüğü çok güzel, en büyük kozu bu oyunun.Bu oyunu oynamak ve sevmek için araba oyunlarını seviyor olmak lazım

• Demosunu indiriyorum beğenirsem alıcam teşekkürler yorumlar için.
  • 25 mart günü oyuna ucretsiz araç gelecek,online dolumu diye soran olmuş,online dolu ben yabancılarla konvoy yapiyorum geziyorum, kanyon filan dağ bayır gez dolaş.Oyunda araba fiyatları gayet dengeli çok pahalı degil,loot box gibi şeylere hiç gerek yok para kazanmak çok kolay.Oyunda toplam 344 araç var,ben bunların 227 tanesini kendimi kasmadan sıkıldıkça oyuna girip yarış yaparak aldım.Oyundaki en pahalı araç Bugatti Divo 2 milyon oyun parası,hemen gittim 2-3 tane etkinlik yaptım parayı biriktirdim kendimi kasmadan 2 milyonu biriktirip aldım .Need for speed gibi paraci oyun değil ,the crew 2 oyuncu dostu bir oyun.

• 21 gb güncelleme gelmiş ne içeriyor bilen varmı?

• Arkadaşlar oyuna yeni başladım, sol üstte low altitude skill diye bir görev var 7 tane yapmam lazım ama yapamıyorum. Tam istenen nedir benden ? Alçak irtifada uçuyorum onu da kabul etmiyor.

• okan855 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende oyunu almayı düşünüyorum da deluxe edition ile gold edition arasında kaldım aralarında ne gibi fark var almaya değer mi yoksa direk standart edition mu alsam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaferli kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu oyunu almayı düşünüyorum da gold editionun artıları nelerdir, satılık araçlara baktığımda bazı araçların üstünde seosan pass yazıyor öyle yazanların hepsini mi bize veriyor yoksa içinden birkaç tane seçip sayılı mı alabiliyoruz hangi sürümü almalıyım yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzhan_sen

Hocam bende oyunu almayı düşünüyorum da deluxe edition ile gold edition arasında kaldım aralarında ne gibi fark var almaya değer mi yoksa direk standart edition mu alsam
    Gold olanı al oyuna 25 civarı araç la başlarsın ve araba satın almak istersen daima geçerli %20 indirim veriyor Gold alanlara.Yeni başlayanlar ve standart oyunu alanlar o araçları almak için 2 ay uğraşır.

• okan855 kullanıcısına yanıt
    30 TL fazladan vermeye değer mi yani birde bu seoson passta var herhalde gold edition da onu aldığım zaman görevler yapılmış olarak mı geliyor

• Selam The Crew 2 nin 21Gb boyutundaki güncellemesinden sonra normalde 60FPS oynadığım oyunu 9 fps ile oynayamıyorum. Bu tarz bir sorunla karşılaşan oldu mu?
    AMD Ryzen 5 3600 - B450 Gaming Plus anakart - 16GB 3466MHz Ram MSİ RX550 GDDR5 2GB ekran kartı. ( Ekran kartım eski bilgisayardan kaldı biraz zayıf ama Grid2019- Grid2 Forza Horizon 4 Crew oyunlarını oynuyorum. Bir sıkıntı yok. Crew 2 oynayamıyorum.
    Ekran kartı driverim ve bilgisayarın tüm donanım yazılımları güncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzhan_sen

30 TL fazladan vermeye değer mi yani birde bu seoson passta var herhalde gold edition da onu aldığım zaman görevler yapılmış olarak mı geliyor
    Zamanım bol diyorsan 30 TL fazla verme,grind yapman gerekir iyi araba,uçak, tekne filan alabilmek için ve var olan aracı güçlendirmek için.Gold olanı alırsan yarışları filan verdiği güçlü arabalar ile daha rahat kazanabilirsin.Yeni başlayanlar için yarışlar biraz zorlu geçer şimdiden söyliyim.Gold ile verilen 25 civarı aracı oyuna yeni baslayan biri ciddi bir süre zarfında ancak alabilir.Dedigim gibi grind yapacak vaktin varsa en ucuz olanı al geç.

• The Crew 2 - Inner Drive Çıkış Fragmanı | PS4

• PS4 Pro oyunun son güncelleme sonrasında dokular acayip bozuldu. 4k da görüntü kırılıyor.

• Oyunun oynanışı nasıl? Hala alınır mı acaba? Online giren çok oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Responsive07

Oyunun oynanışı nasıl? Hala alınır mı acaba? Online giren çok oluyor mu?
    Sunucular NFS Heat dan daha dolu. İlk başta zorlanabilirsiniz çünkü oyun aşırı arcade. Ama alıştıkça ilerledikçe oyun açılıyor. Biraz farm yapmanız gerekecek. Zamanınız varsa ve arabalara ilginiz varsa ben tavsiye ediyorum. Devasa haritada kaybolursunuz. Çeşit çeşit aktivite var. Birde arkadaşınızla beraber oynarsanız tadından yenmez. Bu arada birkaç resim bırakayım amatörce ama olsun...

The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018

• Arkadaşlar oyunu ps4'e yeni aldım. Farklı birşeye benziyor. Yani farklı araçlar olduğundan dolayı zaman öldürmek keyif almak daha kolay olacak gibi. Evde bu oyunu 2 kişi oynayabilirmiyiz ?
  • 2 kişi aynı ekranda oynanmıyor hocam.
    Online destekli bir oyun.
    Ben yeğenimle birlikte şöyle oynuyordum; yarışa waypoint ile kendimiz ulaşarak gitme işini o yapıyordu, yarışı ben yapıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun şu anki fiyati nasil dip mi yoksa daha asagi dustugu oldu mu ?

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.