Şimdi Ara

Test Drive Unlimited Solar Crown [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
15
Favori
9.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağdan akarsa normal oluyor, soldan yaparlarsa ters. Forza Horizon'da soldan akıyor mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Sağdan akarsa normal oluyor, soldan yaparlarsa ters. Forza Horizon'da soldan akıyor mesela.
  • Perşembe günü oyunun tanıtımı yapılacak. Nacon'dan umudum yok benim yalnız. Forza Horizon 5'in duyurulmasıyla birlikte bu oyun daha çıkamadan mezara gider gibi geliyor bana. Umarım Nacon şaşırtır bizleri.

• TDU 1 İ çok oynamıştım, bu oyun için logitech driving force gt almıştım. o haritayı 45 dk da döndüğümüz yarış çok iyiydi.

2. seriyi beğenmemiştim.

• Yarın ilk video geliyor

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=zPy_B0fOGQ8

https://twitter.com/testdrive/status/1384507143361949697?s=20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 20 Nisan 2021; 17:54:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Yarın ilk video geliyor

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=zPy_B0fOGQ8

https://twitter.com/testdrive/status/1384507143361949697?s=20

Hani gelmedi  

• TDU'nun yanında 2 yarış oyunu daha yapıyor adamlar biri yine WRC.

Leş gibi bir şey gelecek belli. WRC ne ki TDU ne olsun yazık edecekler seriyi. Bir insan aydan aya yarış oyunu yapar mı bu nedir. Artık yeni kral Forza Horizon. Zaten çok başarılı bir TDU veliahtı ve TDU'dan çok daha iyi işler başarıyor her yönden.

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Hani gelmedi  

Alıntıları Göster

16:00 da geliyor hocam 

• quote:

Orijinalden alıntı: AVB44

CGI video ile neyin trailer'ı bu ya? Oyun çıktığında sormazlar mı SVR'ın Aston'un videodaki sesi, videodaki grafikler nerede diye. TDU'daki kumar hayatına vurgu yapmışlar bir de. Ona bari adam akıllı odaklansalar, güzelliğini bozmasalar. Kumarhaneden çıkmıyorduk TDU2'de cidden. 

• Yüzyılın hayal kırıklığı geliyor, hazır olun.

• Wrc gibi bir çöp çıkmasında orta karar bir oyun beni memnun eder gibi.

• Vay be   

• Forza horizon 5 çıkar ona dalarız unuturuz bile bunu cgi videolarla takılır yapımcıda 

• Translate ile çevirip yazdım belkide anlamsız oldu arzu eden bir şeyler

karalasın.

https://steamcommunity.com/app/1249970/discussions/0/3131667021974944046/

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Test Drive Unlimited ismi bile meraklandırmaya yetiyor, hayırlısı diyelim.

Tanıdık yüzler görmek ne güzel 🙏🏼😊 Selamlar saygılar dilerim . Az zaman geçirmedik tdu ve tdu 2 de. Solar crown için büyük bir beklenti içine girmesem de konu test Drive olunca işler değişiyor elbette ama ben yine de temkinli davranacağım...

KT Racing bu işi kotarır mı emin olamıyorum ama bu büyük serinin son oyunu için yine de bir umudum var. İlk oyunun (80 lerin sonunda çıkan oyun) disketi hala elimde desem 😁 tabi onu çalıştıracak donanım yok ama nostalji için dosbox emrimize amade. 2 ve 3 de disket oyunları idi, sonrasında yapımcı değişti zaten ve 4-5-6 diye devam etti , onlar da elimde çok şükür . 7. Oyun belki de en zayıf oyundur . Yapımcı da değişmişti o oyunda ve sonra uzun bir bekleyiş ve sessizliğin ardından 2006 itibariyle test Drive Unlimited 🤘🏼 müthiş bir deneyim ve seneler süren bir keyif... İkinci test Drive Unlimited oyunu her ne kadar hataları olan bir yapım olsa da onu da en az tdu kadar oynamışımdır ama ilk tdu nun yeri ayrı . Bakalım temmuz ayında doğru düzgün oyun içi bir video görürüz de kafamızda bir şeyler oluşmaya başlar. Bu video için pek bir şey söylemeye gerek görmüyorum doğrusu .

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

Tanıdık yüzler görmek ne güzel 🙏🏼😊 Selamlar saygılar dilerim . Az zaman geçirmedik tdu ve tdu 2 de. Solar crown için büyük bir beklenti içine girmesem de konu test Drive olunca işler değişiyor elbette ama ben yine de temkinli davranacağım...

KT Racing bu işi kotarır mı emin olamıyorum ama bu büyük serinin son oyunu için yine de bir umudum var. İlk oyunun (80 lerin sonunda çıkan oyun) disketi hala elimde desem 😁 tabi onu çalıştıracak donanım yok ama nostalji için dosbox emrimize amade. 2 ve 3 de disket oyunları idi, sonrasında yapımcı değişti zaten ve 4-5-6 diye devam etti , onlar da elimde çok şükür . 7. Oyun belki de en zayıf oyundur . Yapımcı da değişmişti o oyunda ve sonra uzun bir bekleyiş ve sessizliğin ardından 2006 itibariyle test Drive Unlimited 🤘🏼 müthiş bir deneyim ve seneler süren bir keyif... İkinci test Drive Unlimited oyunu her ne kadar hataları olan bir yapım olsa da onu da en az tdu kadar oynamışımdır ama ilk tdu nun yeri ayrı . Bakalım temmuz ayında doğru düzgün oyun içi bir video görürüz de kafamızda bir şeyler oluşmaya başlar. Bu video için pek bir şey söylemeye gerek görmüyorum doğrusu .

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim aynı dileklerle. Uzun zaman oldu beraber oynamayalı TDU2 'ye Steam 'de ara ara giriyorum fakat online kısmı kapalı. Kısmet olursa yeni oyunda turlarız .  

• @bozcaadalı ben bir ay önce PS3 te yeniden başlayıp bitirdim tdu2 yi . Büyük nostalji oldu doğrusu benim için 🙏🏼 server ların kapanması cidden büyük sıkıntı doğrusu . Zamanında tdu 2 ilk çıktığı zaman da birinci tdu oyununu da kısa süre içinde online bölümünü kapatmışlardı. Üzücü oluyor tabi ama en azından daha uzun süre destek verseler çok daha iyi olurdu . Umarım üçüncü oyunda eski dostlar olarak bir araya gelmek kısmet olur. Gerçi ben 2012 yılından beri PC de Windows yerine Ubuntu kullanıyorum ve oyun ihtiyacını da konsollardan gideriyorum. Solar crown u da büyük ihtimalle ps5 e alırım ama önce tabi nasıl bir şey ile karşılaşacağız onu bir görmek gerek ...

• venom800 kullanıcısına yanıt

TDU zamanında az zaman harcamadık direksiyon başında. Bana direksiyon aldıran oyundur. TDU2'yi pek sevemesemde onu da oynamıştık tabi. Umarım TDU tadında zamanın grafikleri ve fizikleri ile gelir. Tabi bir de TDU daki gibi arcade ve sim arasında seçim koyarlarsa şahane olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

TDU zamanında az zaman harcamadık direksiyon başında. Bana direksiyon aldıran oyundur. TDU2'yi pek sevemesemde onu da oynamıştık tabi. Umarım TDU tadında zamanın grafikleri ve fizikleri ile gelir. Tabi bir de TDU daki gibi arcade ve sim arasında seçim koyarlarsa şahane olur.

Büyük merakla beklemekteyim bende oyunu dostum  tabi çokta büyük beklentiye girmiyorum en azından şu an için . Temmuz ayında yeni bilgiler geleceği açıklandı yapımcı firmadan . Bakalım bizi heyecanlandıracak şeyler görecek miyiz? TDU nun ruhu biraz olsun korunmuş olsa , bir de günümüz görselleri oyuna düzgün bir şekilde uygulanıp tatmin edici bir fizik motoru ile de birleşince aslında çok büyük oranda bizleri tatmin edecektir diye umut ediyorum. Tabi yeni ve güzel eklentiler olması da işin bonusu olacaktır. Merakla bekliyoruz bakalım temmuz ayında ki yeni bilgileri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 16 Haziran 2021; 5:51:36 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.