Şimdi Ara

[ TEST ] 240GB SSD'ler Yarışıyor ! 4 SSD TEK İncelemede Buluştu ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
13
Favori
23.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bendeki 120 gb corsair gt şu an için yetmemekte testlerden her ne kadar düşük alsada 4k okuma değeri ortalamanın üstünde

en az 240 gb f/p ürünü ne önerirsiniz
  • çok temiz bir anlatım ve test olmuş... ellerine sağlık..
  • Teşekkürler arkadaşlar

@etyemez

F/P ürünü olarak 240GB Memoright STM Plus alabilirsiniz 355TL şuanda ki bu fiyatı her kuruşuna kadar hakediyor testlerdeki sonuçlara göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Teşekkürler arkadaşlar

@etyemez

F/P ürünü olarak 240GB Memoright STM Plus alabilirsiniz 355TL şuanda ki bu fiyatı her kuruşuna kadar hakediyor testlerdeki sonuçlara göre.

samsung evo 256 mb şu an en ucuz 410 lira civarında ama onun incelemesi burada olmadığı için yorum yapamıyoruz, sadece parası olanblar 50-60 lira daha verip samsung almalı diyorum ben.
  • Evet oda testte olsaydı mesela aynı sistemde test alındığı için hangisi iyi sonuç verdi hangisi düşük daha net görebilirdik. Ama 410TLyegüzel ürün oda.
  • Eline ve emeğine sağlık. Memoright STM PLUS, F/P dengesiyle ön plâna çıkmayı başarmış.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Eyw, teşekkürler
  • 240 memoright alip mevcut 120 corsair gt ile raid 0 olarak kullanabilir mi
    Ne gibi sikintilar yasanir ssdlerin omru acisindan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etyemez -- 15 Nisan 2014; 17:33:13 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • etyemez kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla kontrolcüler , yongalar farklı olduğu için böyle birşey mümkün değil.
  • Bende 240 gb stm plusdan aldım. Windows 8 pro kurdum. Anakart sürücülerini kurarken problem yaşıyorum. Siz bu ssd için firmware güncellemesi yaptınız mı? Sitesinde stm serisi ile ilgili bir güncelleme bulamadım.

@Chris Brown

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir güncelleme yapmadım. Ben testlerin tamamını Win 8.1de yaptım ve hiç problem yaşamadım
  • Benim pc sistemim

Amd X3 720 işlemci
    M4A88TD-M EVO/USB3 Anakarthttp://www.asus.com/Motherboards/M4A88TDM_EVOUSB3/
    Gskill eco 4gb Ram

Ahci açıp Windows 8 kurduktan sonra anakart chipset driverlarını kurmak istediğimde uyarı verip kurmuyor. Gelen uyarı şu şekilde "Does not support this Operating System WNT_6.2P_64"
    Acaba bu sorun anakartımın chip setinin uyumsuzluğundan mı kaynaklanıyor. Sitesinde yazdığına göre Sata 3 destekliyor. Bilgisi olan var mı bu konuda? Ne yapmalıyım acaba?
  • SSD ile alakası olma ihtimali çok çok düşük görünüyor. Zaten sizin sorun windows alakalı. Yeni bir sürüm yüklemeyi yada temiz kurulum yapmayı deneyin. Bu tip sorunlar genelde dosyası bozuk işletim sistemlerinden çıkar.
  • zaten fabrikadan çıkarken denenip de çıkar ssd ler size gelene kadar çeşitli üretici testlerinden geçer; sorun büyük ihtimal ile ana kart sürücü desteği olmamasıdır diye tahmin ediyorum
  • başka konu açma gereği duymadım hemen sıcağı sıcağına ilk test

• ikinci testim

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Hangi SSD bu acaba?
  • kasai K kullanıcısına yanıt
    memoright stm plus 120gb
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İyi sonuçlar.
  • kasai K kullanıcısına yanıt
    şu an bilgisayar başına yeni geçtim biraz sonra bilinen bütün testleri yapacağım; bekleyin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.