Şimdi Ara

TERS KÖŞE FİLM LİSTEM ( 70 FİLM ) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
151
Favori
53.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

"Rounders" olabilir mi?

• Prisoners hakkında çok önemli detay ve açıklaması :

Taylor diye karakter vardı bilirsiniz karakolda polisin silahını kapıp kafasına sıkan, aslında bu karakter filmin başından beri çocukların bulunması için yardım etmeye çalışıyordu nasıl derseniz şöyle Loki olayı çözdüğünde taylorun çizdiği labirent ile kolyenin aynı olduğunu farkediyor ve taylorun kasalarında yılan olması sebebi ise yine çocukları kaçıran ailenin yılanlarla ile ilgili olan anısından kaynaklanıyor yani beyni yıkandığı için konuşamıyor ama elleriyle bir şekilde göstermeye çalışıyor bu detay bile filmi plot twist yapmayı başarıyor bundan dolayı açıklamak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up..

• Dün tvde Dönüş Yok diye bir film denk geldi. 2002 olanı irreversible zannettim, 2010 yapımı irreversi imiş. İmdb'de Dönülmez Yol diye çevrilmiş. Film romantizm, drama ağırlıklı biraz sıkıcı. Kötü imdb notuna rağmen güzel ters köşeydi. Birkaç noktada bazı sinyalleri farkettim fakat kaçırdığım kısımlar da oldu.

ımdb
    Irreversi (2010) - IMDb
    https://www.imdb.com/title/tt0782047/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savunmadım Çıkar Göster -- 21 Mart 2023; 9:30:15 >
  • Listeye ne zamandır ekleme yapmıyordum, fena olmayan bir avukatlık-polisiye filmi. Kurgusu güzel, sonu pek sarsmasa da keyifle izledim.

https://www.imdb.com/title/tt0257756/

• glaitaht kullanıcısına yanıt
    Listeni begendim teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • glaitaht kullanıcısına yanıt
    saglam bir hortlatma oldu ama,
    Knives Out cok iyiymis. Tesekkurler :)

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    Hort sayılmıyordur hocam, ben teşekkür ederim, listeye ekleme yapan çok kullanıcı oldu hepsine teşekkürler.

Listeye eklenecek filmler izliyorum halen ama siteye girip ekleme yapmaya eriniyorum.

Yakında bir güncelleme yapabilirim.

• Listeyi uzun süredir takip ediyorum. Film izlemeyi bana keyifli ve düşündürücü hâle getirdiği için listede emeğe geçen herkese teşekkür etmek isterim.  

• Listeye ulaşamıyorum, konunun ilk sayfası felaket şekilde kasıyor, donuyor, sisteme yük bindiriyor. Konunun ilk mesajına bir optimizasyon yapılması lazım.

• muzalllat M kullanıcısına yanıt

Bu filmi bulan var mı çok merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.