Binbaşı
14 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Başlıkta yazdığım gibi, mahkemeye veren davacı telefon ile arayarak mahkemeye bugün dilekçe verdiğini ve duruşma öncesi şikayetini geri çektiğini belirti. Hafta sonu olduğu için mahkeme kalemine gidip öğrenme durumum yok. Mahkemeye gitmeden internetten sonucu öğrenebileceğim yer varmı? Edevlette çıkmıyor.
Sony KS 49XG8396 ile LG 49 SM 8600 PLA Nano cell
arasında kaldim.

Epey.com karşılaştırma linkini aşağıda ekledim.

Sony'nin fiyati 300 TL daha fazla. Tv'yi koyacağım odaya en fazla 49 inç oluyor.

Akşamları izleme önceliği sırasıyla şu şekilde: Film-Dizi-Belgesel-Futbol.

Önceliğim görüntü netliği ,renklerde kusursuzluk, akıcılık ve hız. Bunları bu iki model içinde ,hangisinde daha çok bulabilirim?

Bilgi verecek arkadaşlara teşekkür ediyorum.

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/161567-199903/sony-kd-49xg8396_lg-49sm8600pla/
Merhaba
Samsung Smart TV'ye STB EMU uygulamasını kurdum. 7 gün denedim. Şimdi satın almak istiyorum. Fakat sitesinde önce kayıt olmayı sonrada alış yapmayı beceremedim. Uygulamayı Samsung veya LG Tv'de kullanan varmı?
Sitesinde yeni kayıt ol seçeneği yok.
https://billing.smart-stb.net/
Merhaba

Hızım 34 Mbps Ttnet Hiper Net
TV : 4K Samsung
TV Box : Fire Tv Stick 4K
Bağlantı : Kablosuz

2 farklı iptv sağlayıcıdan aldığım 3820 x 2160 çözünürlüklü 4K filmi, örneğin Siyah Giyen Adamlar Global Tehdit filmini izlerken sık sık Loading hatası alıyorum. Film duruyor sonra devam ediyor sonra yine aynı Loading hatası çıkıyor.

3820 x 2160 film izlemek için acaba 34 Mbps hızım mı yetmiyor? Yada 4K Fire Tv Stick'mi yeterli olmuyor? Sizce ne yapmalıyım?
Merhaba

Hızım 34 Mbps Ttnet Hiper Net
TV : 4K Samsung
TV Box : Fire Tv Stick 4K

2 farklı iptv sağlayıcıdan aldığım 3820 x 2160 çözünürlüklü 4K filmi, örneğin Siyah Giyen Adamlar Global Tehdit filmini izlerken sık sık Loading hatası alıyorum. Film duruyor sonra devam ediyor sonra yine aynı Loading hatası çıkıyor.

3820 x 2160 film izlemek için acaba 34 Mbps hızım mı yetmiyor? Yada 4K Fire Tv Stick'mi yeterli olmuyor? Sizce ne yapmalıyım.?
Merhaba
TTNET 34 Mbps Hiper net kullanıyorum. Bu hızda kablolu da bağlansam Samsung smart ıptv uygulamasından 3840x2160 4k Vod sıkıntısız seyredemiyorum. .
Bu konuda bu hızda sıkıntı yaşatmayacak Android box tavsiye edermisiniz?
Merhaba
Ttnet 'den yarım saat önce, Statik İp No aldım. Numara mesaj ile geldi. Fakat halen modem arayüzünde bir yerde bu numarayı göremiyorum. Modemi açıp kapadım. Ttnet sistemdeki numara ile modemde ki no aynı diyor. Ama ben arayüzde bulamadım.
1- Ttnet' den alınan Statik ıp no modem arayüzüne otomatik mi yansıyor?
2- Bu numarayı 192.168 1.1 ile girdiğim arayüzde nerde görebilirim?
Teşekkürler
Merhaba

Ücretli satın aldığımız iptv linkini , APPLE TV'de en iyi şekilde hangi uygulamadan seyredebiliriz. Ben Samsung Tv'de Smart iptv uygulamasından seyrediyorum. Smart iptv gayet iyi ama bir Apple tv kullanıcısı olarakta Apple Tv'de kullanacağım uygulama arıyorum. Sanırım Smart iptv Apple tv'ye kurulamıyor.
Siz Apple Tv kullanıcıları hangi İptv Player uygulamasını tercih ediyorsunuz?
Merhaba
Bein Movies, Bein Box film kanallarının günlük haftalık yayın akışını nerden görebiliriz?
Komodor uygulamasını begenemedim. "Amerikan Soygunu" filmi oynuyacakmış ama, hangi kanal ve saatte öğrenemedim.
Merhaba
K Serisi Samsung Tizen Tv'de Smart iptv uygulaması yüklü. Ücretli olarak satın aldığım 2 adet M3U linkini,https://siptv.app adresinden giriyorum.
Fakat nedense sadece en üste yazdığım M3u paneline ait kanalları gösteriyor. Diğer 2.panel kanal listesinde yer almıyor. (ilk sıradaki panelin kanallarının altında bile 2.panel kanalları yer almıyor.)
Uygulamada A Panelinden çık, B paneline git diye bir adım yok. Her iki panelin kanal listesi, birlikte alt alta görülecekse de, oda bende olmuyor.

Samsung Tv'de Smart İPTV uygulamasına girdiğimde, her iki iptv panelini nasıl görüntüleyebilirim?

Birde en ideal Buffer ayarı ne olmalı?

Teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.437
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 77.655 (Bu ay: 1.935)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 100 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.